Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Preview: Bohemians Praha 1905 - Viktoria Plzeň

Příjemné utkání, ve kterém prakticky o nic nepůjde, může být k vidění v sobotu v Ďolíčku. Domácí Bohemians hostí jistého mistra aktuálního ročníku Viktorii Plzeň.

Výbor navrhuje, aby se Praha pokusila získat stadion Bohemians

Magistrátní výbor pro sport a volný čas dnes navrhl, aby se Praha pokusila získat stadion Bohemians ve Vršovicích a začala jednat s jeho majitelem. "Majetkový odbor magistrátu upřednostňuje koupi stadionu do vlastnictví města před směnou za pozemky dohodnutou Prahou 10," řekl na dnešním jednání výboru jeho ředitel Radek Svoboda.

Brankář Bohemians 1905 Zlámal vychytal i brněnské střelce

Brankář Zdeněk Zlámal měl velký podíl na dnešním ligovém vítězství Bohemians 1905 v Brně. V prvním poločase se domácí útočníci Jan Sýkora a Stanislav Vávra ocitli po chybách Pražanů sami před Zlámalem, který ale všechny šance Zbrojovky zmařil. Ve druhém poločase už neměl tolik práce a udržel v jarní části ligy potřetí čisté konto.

Zbrojovka Brno - Bohemians Praha 1905 0:1

Bohemians Praha dokázali zvítězit na hřišti Zbrojovky Brno a získali tři body. Ty jim zařídil střídající Elvis Bratanović, který se trefil deset minut před koncem utkání.

Preview: Zbrojovka Brno - Bohemians Praha 1905

V rámci 28. kola nejvyšší české fotbalové ligy se hrají dvě předehrávky již v pátek. Jeden ze dvou duelů hostí brněnský stadion, na kterém své domácí zápasy hraje Zbrojovka Brno. Hosty budou Klokani z Prahy, kteří na svého pátečního soka v tabulce Synot ligy ztrácejí jen jednu příčku a dva body.

Trenér Pivarník se upsal Bohemians 1905 na další dva roky

Bohemians Praha 1905 povede i v příští sezoně Roman Pivarník. Slovenský trenér dnes podepsal novou dvouletou smlouvu. Ta stávající mu měla vypršet po této sezoně. Vršovický klub to oznámil na svém webu.

Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav 1:1

Mladá Boleslav si z Prahy veze bod, protože nastřílela domácí "Bohemce" stejný počet branek, jaký sama dostala. Hosty sice po dvaceti minutách poslal do vedení Lukáš Magera po chybě soupeřovy obrany, jenže o pouhé tři minuty později srovnal na konečných 1:1 Matúš Mikuš.

Preview: Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav

Mladá Boleslav bude v neděli večer usilovat o tři body v utkání s Bohemians Praha 1905. Díky případné výhře by si upevnila postavení čtvrtého nejlepšího celku Synot ligy a měla by naději na poháry. Jenže na hřišti Klokanů se jí nedaří a za celou existenci samostatné nejvyšší soutěže tam nikdy nevyhrála!

Vavruška: Beru to pragmaticky, pořád hrajeme o záchranu

Liberečtí v 26. kole první ligy remizovali 1:1 s Bohemians Praha 1905 a prodloužili sérii neporazitelnosti na pět zápasů. Skóre v prvním poločase otevřel domácí Dzon Delarge, za Pražany však v závěru vyrovnal z penalty Jakub Rada. Slovan tak opět odskočil sestupovému pásmu, od kterého Severočechy dělí osm bodů.

Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905 1:1

Fotbalisté Liberce v 26. kole první ligy remizovali 1:1 s Bohemians Praha 1905 a prodloužili sérii neporazitelnosti na pět zápasů. Skóre v prvním poločase otevřel domácí Dzon Delarge, za Pražany však v závěru vyrovnal z penalty Jakub Rada. Slovan tak opět odskočil sestupovému pásmu, od kterého Severočechy dělí osm bodů.

Preview: Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905

V sobotním programu 26. kola české nejvyšší soutěže se představí i Liberec, který doma přivítá Bohemians. Mírným favoritem zápasu jsou Severočeši. Ti v posledních čtyřech kolech třikrát bodovali naplno, kdežto Klokani venku zvítězili pouze jednou z posledních osmi ligových soubojů.

Obránce Šmíd prodloužil o dva roky smlouvu s Bohemians 1905

Obránce Michal Šmíd prodloužil o dva roky kontrakt s Bohemians 1905. Osmadvacetiletý zadák je nyní v pražském klubu smluvně vázaný do konce sezony 2016/17.

Lafata, Novák a Zeman kandidují na hráče měsíce

Na cenu pro nejlepšího hráče dubna v první lize kandidují sparťanský útočník David Lafata, jablonecký obránce Filip Novák a příbramský Martin Zeman. Mezi trenéry se o ocenění v anketě Ligové fotbalové asociace ucházejí Roman Pivarník z Bohemians 1905, příbramský Pavel Tobiáš a liberecký David Vavruška.

Bohemians Praha 1905 - FK Teplice 1:0

Teplice padly v Praze, protože nestačily na domácí Klokany. Bohemka vyhrála o jedinou branku, kterou měl po dvaceti minutách na svědomí Matúš Mikuš.

Preview: Bohemians Praha 1905 - FK Teplice

Na programu 25. kola je také utkání ve Vršovicích, kde domácí Bohemians 1905 přivítají hosty z Teplic.