FK Teplice Česko - FK Teplice - Zprávy

Devatenáctiletý obránce Kričfaluši přestoupil ze Slavie do Teplic

Ondřej Kričfaluši přestoupil z pražské Slavie do Teplic. Devatenáctiletý obránce podepsal na Stínadlech smlouvu do června 2027. Vršovický celek má právo koupit hráče zpět za předem smluvených podmínek. Kluby o tom informovaly na svých webech.

Karviná vyhrála pátý přípravný zápas, Jablonec těsně zdolal Gol Gohar Sirjan

Karviná vyhrála na soustředění v tureckém Beleku i druhý zápas. Brazilský tým Mauaense porazila 2:0 a v přípravě si připsala páté vítězství v šestém utkání. Turecký kemp odstartoval nejtěsnějším vítězstvím i Jablonec. Severočeši zdolali íránský celek Gol Gohar Sirjan trefou dvacetiletého útočníka Matěje Náprstka ze 71. minuty. Jablonečtí další zápas absolvují v úterý proti srbskému mužstvu Novi Pazar.

Teplice hlásí tři odchody, severočeský klub opouští Krsmanović, Dramé a Sunzu

Teplice před jarní částí sezony opouštějí tři hráči. Srbský obránce Nemanja Krsmanović přestoupil do Spartaku Subotica, francouzský defenzivní univerzál Soufiane Dramé bude hostovat ve Zlatých Moravcích a zambijský záložník Ngosa Sunzu v druholigovém Táborsku...

Teplice si pojistily Marečka: Je oporou a zároveň mentorem mladých hráčů

Obránce či záložník Lukáš Mareček prodloužil s Teplicemi smlouvu do června 2026. "Skláři" o tom informovali na svém webu. Třiatřicetiletý hráč působí v severočeském mužstvu od ledna 2020, kdy přišel z belgického Lokerenu.

Slavia oznámila příchod stopera Chaloupka, další novou tváří je Zmrzlý

Talentovaný stoper Štěpán Chaloupek (20) přestoupil z Teplic do pražské Slavie, v Edenu podepsal čtyřletou smlouvu s platností od 1. července 2024. Sešívaní dnes získali hned dvě posily, z Olomouce přichází Ondřej Zmrzlý.

V Teplicích bude chytat slovenský brankář Ludha, upsal se na tři roky

Tepličtí zahájili přípravu na jarní část sezony i se slovenským brankářem Richardem Ludhou, který přestoupil z Podbrezové. Třiadvacetiletý člen širšího reprezentačního kádru podepsal tříletou smlouvu a po obránci Albertu Labíkovi, jenž bude na severu Čech rok a půl hostovat z pražské Slavie, je druhou zimní posilou desátého celku prvoligové tabulky.

Teplice si proti Spartě zahrály neúspěšnou přesilovku. Emotivní bitvu dovedl k obratu Olatunji

Fotbalisté Teplic měli v 19. kole Fortuna ligy blízko k překvapení, nakonec však Spartě podlehli na jejím hřišti 1:2. Problémy vedoucího celku tabulky předznamenala už čtvrtá minuta, kdy musel hasit špatnou rozehrávku Rudých faulem za červenou kartu Lukáš Sadílek. Skláři poté byli stejně jako v srpnovém vzájemném klání v početní výhodě, což zužitkovali už ve 13. minutě. Letenští však po změně stran přidali a odpověď našli v 72. minutě, kdy po teči srovnal Ladislav Krejčí. Otočku ve skóre dokonal v samotném závěru střídají Victor Olatunji, jenž využil velkého důrazu před bránou soupeře.

Sparta v posledním zápase roku přivítá Teplice

Naposledy v roce 2023 vyrazí fanoušci Sparty na Letnou, aby sledovali, kterak jejich tým přivítá Teplice. Vzhledem k dříve odloženému zápasu Slavie mají už teď jistotu, že přezimují na čele tabulky, otázka je, s jakým to bude polštářem.

Další odložený zápas: Podmáčené hřiště neumožní hrát v Teplicích

Odpolední utkání 18. kola FORTUNA:LIGY mezi Teplicemi a Olomoucí bylo kvůli nezpůsobilému terénu odloženo. V tiskové zprávě o tom informovala Ligová fotbalová asociace, která v Česku řídí profesionální soutěže. Na severu Čech v noci napadlo přes 10 centimetrů sněhu a hřiště je silně podmáčené. Náhradní termín zatím LFA neurčila.

Teplice srovnaly záhadně, balon jsme zakopli, znělo z Jablonce

Velké emoce vzbudila situace z 27. minuty dohrávky 17. kola první ligy mezi Jabloncem a Teplicemi. Domácí se zlobili, že jim "Skláři" obvyklým sportovním gestem nevrátili z autového vhazovaní míč a po následné akci Filip Havelka srovnal na 1:1. Hosté se bránili, že jablonecký kapitán Miloš Kratochvíl poslal balon do zámezí nechtěně, a tudíž mohli pokračovat ve hře. Domácí si však byli jistí, že jejich záložník zakopl míč do autu záměrně...

"Skláři" v emotivní dohrávce urazili fotbalového boha. Kontroverzní bod Teplicím vzal Chramosta

Teplice prohrály v 17. kole FORTUNA:LIGY na hřišti Jablonce 2:3. Atraktivní zápas nabídl celou řadu zajímavých, ale i kontroverzních momentů. Na straně domácích opět potvrdil skvělou formu kapitán Miloš Kratochvíl, jenž se trefil už počtvrté během posledních tří soutěžních klání. Daleko větší emoce však vzbudily obě branky hostujícího Filipa Havelky. Té první totiž předcházelo nesportovní chování Sklářů, kteří odmítli vrátit svému soupeři zakopnutý míč. Druhý zásah 25letého rodáka z Prahy zase přišel po patrně nafilmované penaltě. Diskutabilní góly však nakonec žlutomodrým nestačily, neboť chvíli před koncem rozhodl po samostatném úniku Jan Chramosta.

Jablonec usiluje o další domácí výhru. Porazí taky teplické "Skláře"?

V sobotu to nevyšlo, o čtyři dny později už ale Jablonec hodlá změřit síly s Teplicemi. Domácí by rádi navázali na vítězství z posledního odehraného ligového kola, avšak hostující "Skláři" zase chtějí prodloužit svou bodovou sérii.

Kvůli vydatnému sněžení se mají v Česku hrát jen tři zápasy, Slavia se žádostí neuspěla

Sněhová kalamita v Česku dnes zavinila odložení dalších tří utkání 17. kola FORTUNA:LIGY. Kvůli nezpůsobilému terénu se neuskuteční zápasy Jablonce s Teplicemi, Mladé Boleslavi s Karvinou ani Bohemians 1905 s Libercem. V tiskové zprávě o tom informovala Ligová fotbalová asociace (LFA), která v Česku řídí profesionální soutěže. Hrát se nebude ani zítra v Ostravě.

Potvrzeno: Teplice prodloužily smlouvu s talentovaným Chaloupkem

Český reprezentant do 21 let Štěpán Chaloupek prodloužil smlouvu v Teplicích. Severočeši si pojistili dvacetiletou oporu zadních řad do léta 2027. Desátý tým prvoligové tabulky o tom informoval na sociální síti X.

Reprezentační pauza zbrzdila teplický rozlet. Práce s mládeží Sklářům tentokrát vynesla bod

Hráči Teplic remizovali v 16. kole Fortuna ligy na domácí půdě s Bohemians 1:1. Severočeši nakročili k bodovému zisku ve 20. minutě, kdy je do vedení poslal svou premiérovou brankou v nejvyšší české soutěži produkt teplické akademie Štěpán Chaloupek. Jeho trefa byla na dlouhou dobu jedinou přesnou, a Severočeši se tak přiblížili třetí výhře v řadě, přičemž o těch dosavadních vždy rozhodli právě odchovanci klubu. V závěru ovšem Klokanům zajistil alespoň bod střídající Matyáš Kozák.