Zbrojovka Brno Česko - Zbrojovka Brno - Zprávy

Škoda označil hru svého Brna proti Hradci Králové za divnou

Čtyři remízy ze šesti zápasů straší fotbalisty Zbrojovky Brno, kteří se stále nemohou nastartovat do očekávaného útočného fotbalu. Bídná je i jejich střelecká produktivita, zatím mají na svém kontě pouze tři branky. Do tohoto statistického rámce zapadlo i dnešní utkání s Hradcem Králové (1:1), v němž svěřenci trenéra Svatopluka Habance za celé utkání vystřelili jen jednou na branku soupeře.

Zbrojovka Brno - FC Hradec Králové 1:1

Deset minut před koncem se dostala Zbrojovka do vedení a už už to vypadalo, že získá důležité vítězství. Hradecké Votroky však spasil Plašil, který v 88. minutě srovnal na konečných 1:1. Mnohem více ze hry měl Hradec, který zejména v prvním poločase pálil jednu šanci za druhou.

Preview: Zbrojovka Brno - FC Hradec Králové

Brněnská Zbrojovka v posledním kole vybouchla a před domácím publikem má co napravovat. Domácí přivítají nováčka z Hradce, který si zatím vede více než obstojně, patří mu seedmá příčka. Brno je aktuálně jedenácté.

Bohemians Praha 1905 - Zbrojovka Brno 3:0

Hráči Bohemians dokázali navázat na předchozí vítězný domácí duel a dnes doslova o poločasu vymazali Zbrojovku Brno. Opět u toho bylo klokanní mládí, tedy Hašek s Havlem, prosadil se i zkušenější Šmíd.

Preview: Bohemians Praha 1905 - Zbrojovka Brno

Fotbalisté Bohemians přivítají v Ďolíčku ambiciózní Zbrojovku Brno. Klokani naposledy doma vyhráli, když je spasilo dravé mládí Dominika Maška a otřelá zkušenost Tomáše Čížka. A právě na výhru s Jabloncem hodlají navázat.

Polák si návrat do Brna okořenil vítěznou brankou

Vydařený návrat do Brna si užil v dnešním duelu se Slováckem Jan Polák, který se do české ligy vrátil po jedenácti letech. Svou dlouho očekávanou premiéru pětatřicetiletý záložník podtrhl brankou, která znamenala první vítězství Zbrojovky v sezoně.

Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko 1:0

Hodně sledované moravské derby mezi Brnem a Slováckem vyznělo lépe pro Zbrojovku, která tak pod Svatoplukem Habancem získala první vítězství v sezoně. Hrdinou se stal navrátilec na české trávníky, záložník Jan Polák, který vstřelil jedinou branku utkání.

Preview: Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko

Sobota nabídne pouze jedno ligové utkání a to pořádně atraktivní. Jihomoravské derby mezi Brnem a Slováckem navíc okoření postava Svatopluka Habance, tedy někdejšího dlouholetého trenéra Slovácka, který se před sezonou chopil kormidla Zbrojovky.

S bodem musím být spokojen, hodnotil remízu v Liberci Habanec

Liberec i Brno v nové ligové sezoně stále čekají na vítězství, když ve 4. kole uhrály ve vzájemném utkání pod Ještědem jen bezbrankovou remízu. Brno tak získalo jen bod i ve svém třetím vystoupení nového ročníku, Liberec přidal ke dvěma prohrám druhou remízu.

Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 0:0

Ani ve čtvrtém kole se hráči Liberce nedočkali vítězství. V zápase s brněnskou Zbrojovkou sice měli navrch, jenže obrannou čtveřici v čele s brankářem Melichárkem překonat nedokázali. A jelikož se neprosadila ani Zbrojovka, skončilo utkání 0:0.

Preview: Slovan Liberec - Zbrojovka Brno

Slovan Liberec se po pohárovém utkání v Larnace musí přeorientovat na domácí soutěž, kde se mu zatím nedaří. Ze tří kol získali severočeši pouze jeden bod. To Zbrojovka má o bod víc a navíc o jedno utkání méně. Na půdě Liberce ale od roku 2009 nedokázala bodovat.

Zbrojovka Brno - FK Teplice 0:0

Fotbalisté Brna navzdory výrazné územní převaze ve druhém poločase remizovali ve 3. kole první fotbalové ligy s Teplicemi 0:0. Severočeši zůstali po třech kolech bez porážky a navíc stále nedostali gól a na jednu vstřelenou branku si připsali už pátý bod. Naopak trenér Zbrojovky Svatopluk Habanec v novém působišti stále čeká na první vítězství. Brňané prodloužili svoji úspěšnou domácí sérii na jedenáct zápasů bez prohry.

Preview: Zbrojovka Brno - FK Teplice

Zbrojovka Brno se poprvé představí před vlastními diváky s novým koučem Svatoplukem Habancem a přivítají Teplice. Hosté v lize zatím neprohráli, nicméně v týdnu senzačně vypadli z MOL Cupu, když nestačili na Králův Dvůr.

MFK Karviná - Zbrojovka Brno 1:1

Fotbalisté Karviné v domácí prvoligové premiéře remizovali s Brnem 1:1. Nováčka poslal v utkání 2. kola do vedení už svým třetím gólem v sezoně slovenský útočník Pavol Jurčo, ale o dělbu bodů se o deset minut později postaral brněnský kanonýr Jakub Řezníček. Zbrojovka po odkladu duelu se Slavií ve svém úvodním zápase ročníku remízu udržela navzdory tomu, že celou druhou půli hrála bez vyloučeného Radka Buchty.

Preview: MFK Karviná - Zbrojovka Brno

Historická chvíle pro Karvinou je tu! Místni fotbalový klub se poprvé představí v lize doma, na zbrusu novém, útulném stadionku a soupeřem bude ambiciózní Brno. Pro Zbrojovku půjde o start do nové sezony, neboť před týdnem byl její duel se Slavii odložen.