Zbrojovka Brno Česko - Zbrojovka Brno - Zprávy

Preview: Dukla Praha - Zbrojovka Brno

Dukla i Brno se usadili ve středu tabulky s vyrovnanou bilancí vítězství a porážek. Především od Dukly se před sezónou ovšem čekalo víc. Proti Brnu bude chtít potvrdit dobrou domácí formu.

Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko 2:0

Fotbalisté Zbrojovky Brno porazili v sedmém kole první ligy Slovácko 2:0 a ukončili sérii tří zápasů bez vítězství. Oba góly vstřelil Jakub Řezníček, který v brněnském dresu skóroval poprvé. Brňané se s deseti body dotáhli v tabulce na Slovácko.

Útočník Brna Řezníček se proti Slovácku střelecky probudil

Až v sedmém kole útočník Zbrojovky Jakub Řezníček ukončil čekání na střelecký zápis v novém působišti v Brně. A hned si bilanci vylepšil dvěma góly, které zajistily Zbrojovce ukončení hned dvou nelichotivých sérií. Už tři ligové zápasy se svěřenci trenéra Václava Kotala neradovali z vítězství, získali v nich pouze jeden bod. A v pěti předcházejících vzájemných duelech Slovácko neporazili.

Preview: Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko

Na programu 7. kola je také moravské derby mezi Brnem a Slováckem. V případě vítězství domácích se můžou oba týmy srovnat na deseti bodech. Borci z Uherského Hradiště však chtějí napravit týden staré domácí zaváhání.

Páník: Dělali jsme spousty chyb v defenzivě i ve středu pole

Kapitán Lukáš Železník zajistil fotbalistům Zlína dvěma góly vítězství 2:1 nad Brnem, přičemž svůj druhý zásah dal v utkání šestého kola první ligy až v nastavení z penalty. Nováček doma vyhrál i třetí utkání v sezoně a v tabulce poskočil na třetí místo.

Fastav Zlín - Zbrojovka Brno 2:1

Kapitán Lukáš Železník zajistil fotbalistům Zlína dvěma góly vítězství 2:1 nad Brnem, přičemž svůj druhý zásah dal v utkání šestého kola první ligy až v nastavení z penalty. Nováček doma vyhrál i třetí utkání v sezoně.

Preview: Fastav Zlín - Zbrojovka Brno

Sobotní program 6. kola české nejvyšší soutěže nabídne moravské derby mezi Zlínem a Brnem. V lepší pozici se nachází nováček z baťova města, který v tabulce okupuje čtvrtou pozici a má o dva body více než tým z moravské metropole.

Prvoligové týmy v zápasech 2. kola Poháru FAČR nezaváhaly

Všechny čtyři prvoligové týmy dnes bez problémů zvládly vstup do fotbalového poháru MOL Cupu. Příbram v utkání 2. kola deklasovala třetiligový Vltavín 9:1, Slavia rozdrtila Union 2013 z Nového Bydžova 7:0, Dukla zvítězila vysoko 4:0 v Neratovicích a Brno vyhrálo 2:1 ve Velkém Meziříčí.

Zbrojovka Brno - FK Jablonec 0:3

Fotbalisté Jablonce rázně ukončili třízápasovou sérii bez ligového vítězství. V nedělním utkání 5. kola Synot ligy porazili Zbrojovku Brno na jejím hřišti 3:0.

Preview: Zbrojovka Brno - FK Jablonec

Klidné spaní mají v úvodu sezóny v Brně. Tým zkušeného trenéra Václava Kotala začátek zachytil a ve svém třetím domácím utkání bude útočit na třetí vítězství. Proti ale bude našlapaný tým z Jablonce, který zatím výsledkově naopak strádá.

Kaša si po vyloučení nezahraje tři zápasy, brněnský Škoda dva

Ostravský Filip Kaša dostal od disciplinární komise FAČR trest na tři utkání za vyloučení v ligovém duelu se Zlínem za hrubé nesportovní chování. Brněnský útočník Michal Škoda byl za podobné provinění v zápase s Olomoucí potrestán zastavením činnosti na dva starty.

Kotal: Hráči Škodovi vyčinili, měl se ovládnout

Olomoučtí remizovali ve 4. ligovém kole s Brnem 1:1. Zbrojovka vedla od 68. minuty po trefě Pavla Zavadila, Hanákům zajistil aspoň bod v 83. minuty Tomáš Chorý, který po sedmi minutách využil přesilovku po vyloučení hostujícího Michala Škody. Sigma ani ve čtvrtém utkání po návratu do nejvyšší soutěže nevyhrála.

Moravské derby skončilo smírně 1:1.

Moravské derby mezi Olomoucí a Brnem vítěze nepoznalo. Zbrojovku na Hané sice poslal do vedení kapitán Zavadil, ale po vyloučení Škody se domácím podařilo srovnat, trefil se střídající Chorý. Každopádně Sigma po svém návratu do nejvyšší soutěže stále čeká na první vítězství.

Preview: Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno

Moravské derby bude k vidění v Olomouci, kam v sobotní podvečer zavítá Zbrojovka. Zatímco brněnští hráči plní plán na povedený vstup do soutěže dobře, Hanáci mají na kontě pouze dva body.

Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:0

Fotbalisté Zbrojovky Brno porazili v předehrávce 3. kola první ligy Slavii Praha 1:0, vítězný gól vstřelil ve 28. minutě Michal Škoda. Brňané vyhráli nad Slavií už počtvrté v řadě. Pod vedením nového kouče Dušana Uhrina mladšího Pražané stále čekají na první výhru v novém ročníku.