FC Midtjylland Dánsko - FC Midtjylland - Expres Zprávy

05.04.201720:06

Novák rozhodl o postupu Midtjyllandu

Midtjylland vyhrál v Aalborgu 3:2 a postoupil do semifinále Dánského poháru, pod což se podepsal i Filip Novák - český obránce v 52. minutě zvyšoval na průběžných 3:2 a zaznamenal tak postupovou branku svého klubu.

12.03.201721:40

Van der Vaart odmítl nabídky z Číny

Rafael van der Vaart dohrává kariéru v Midtjyllandu, ačkoliv místo do Dánska mohl zamířit i do Číny. "Měl jsem nabídky i z daleka - jako třeba z Číny. Ale na ní jsem neměl chuť. Osobní život je mi důležitější, než abych měl na kontě víc peněz," prohlásil čtyřiatřicetiletý nizozemský záložník.

transfermarkt.de
12.01.201721:46

O Novákovi se jedná s klubem PL

Velice zajímavý krok by mohl ještě v zimě udělat levý bek Midtjyllandu Filip Novák, alespoň něco takového v rozhovoru pro iDnes naznačil jeho agent Viktor Kolář: "Ohledně Filipa Nováka jednáme s jedním klubem z Premier League, ale nejsme pod tlakem. Plánovali jsme to spíš na léto, jenže to vypadá zajímavě už teď. O Davida Pavelku je zájem v italské lize, ale prezident Kasimpasy ho asi nebude chtít uvolnit."

fotbal.idnes.cz
06.11.201616:34

Novák se trefil za Midtjylland

Hráči Midtjyllandu rozstříleli v 16. kole dánské ligy Horsens 5:1. Na kanonádě se podílel také český reprezentační obránce Filip Novák. I díky jeho šestému zásahu v sezoně je Midtjylland s 29 body na třetím místě tabulky za lídry z FC Kodaň a Bröndby Kodaň. Novák, jehož kouč Karel Jarolím nominoval na nadcházející zápasy proti Norsku a Dánsku, zaznamenal čtvrtou ligovou branku. Na začátku sezony se navíc dvakrát prosadil v předkole Evropské ligy.

ČTK
28.10.201613:46

Midtjyllandu vykradli šatnu

Radost z postupu do osmifinále Dánského poháru fotbalistům Midtjyllandu, mezi které patří i český obránce Filip Novák, vydržela jen pár minut. Když se po čtvrtečním utkání na hřišti druholigového Fremadu Amager vrátili do šaty, zjistili, že ji během zápasu někdo vykradl. "Zmizelo všechno, co mělo nějakou cenu. Mobily, klíče od aut, hodinky," řekl sportovní ředitel Midtjyllandu Claus Steinlein.

ČTK
25.09.201620:03

Van der Vaart se dočkal gólu

Rafael van der Vaart se na dnešní suverénní výhře Midtjyllandu 5:2 podílel svou první brankou v novém dánském působišti a zároveň tak protrhl svou dlouhou osobní mizérii. Bývalý nizozemský reprezentant se radoval z prvního gólu od února 2015.

21.09.201622:35

Novákův gól zachránil Midtjyllandu remízu

Český fotbalista Filip Novák vstřelil třetí gól v této sezoně dánské ligy a Midtjyllandu jím zachránil remízu 1:1 v Aarhusu. Jeho týmu patří po deseti zápasech v tabulce čtvrté místo. Aarhus šel do vedení v 48. minutě, Novák krátce nato vyrovnal. Reprezentační obránce má v tomto ročníku vedle tří ligových zásahů na kontě i tři branky v předkolech Evropské ligy, do základní skupiny se však Midtjylland neprobojoval.

ČTK
04.09.201618:16

Midtjylland si vypůjčil Wikheima

Zřejmě částečně s úkolem nahradit přínos Václava Kadlece přichází na rok hostovat do Midtjyllandu norský křídelník Gentu Gustav Wikheim.

fcm.dk
21.08.201621:35

Novák se trefil proti Sönderjyske

Hráči Sönderjyske remizovali v šestém kole dánské ligy na hřišti Midtjyllandu 2:2. Soupeř Sparty ze 4. předkola Evropské ligy směřoval po gólu českého obránce domácích Filipa Nováka z 57. minuty k porážce, v nastavení však získal teprve třetí bod v sezoně díky vlastní brance Kiana Hansena. V základní sestavě Midtjyllandu nastoupil také Václav Kadlec.

ČTK
10.08.201609:05

Van der Vaart se odpoledne upíše Midtjyllandu

Rafael van der Vaart se v průběhu dnešního dne stane novou posilou dánského Midtjyllandu. Nizozemský záložník přijde za dva miliony eur z Betisu, představen bude v 15 hodin na tiskové konferenci.

lequipe.fr
04.08.201620:16

Novák nasměroval Midtjylland k postupu

Midtjylland je blízko k postupu do čtvrtého předkola Evropské ligy a velký podíl na tom má Filip Novák. Dánský celek před týdnem vyhrál 1:0 na půdě Videotonu a dnes stejným poměrem po základní hrací době podlehl, aktuálně se hraje prodloužení a v tom český obránce srovnal na 1:1.

03.08.201611:56

Van der Vaart má dohodu s Midtjyllandem

Václav Kadlec by si mohl zakopat v jednom týmu s nizozemskou ikonou Rafaelem van der Vaartem. Bývalý hráč Realu Madrid má podle nizozemských médií ústní dohodu s Midtjyllandem o dvouleté spolupráci. Ta by měla být stvrzena ještě během dneška.

vi.nl
02.08.201610:59

Van der Vaart má svolení k odchodu

Na dnešním tréninku Betisu chyběl Rafael van der Vaart. Nizozemský záložník nehraje důležitou roli v dalších plánech španělského klubu a od vedení dostal svolení k tomu, aby jednal o podmínkách možného angažmá v dánském Midtjyllandu, který o něho má zájem.

marca.com
01.08.201619:48

Midtjylland má zájem o Van der Vaarta

Rafael van der Vaart by se mohl stěhovat do Dánska. Zkušený záložník se stal nechtěným v Realu Betis, načež má podle posledních zpráv o jeho služby zájem Midtjylland.

31.07.201617:14

Celta Vigo se zase přiblížila Sistovi

Přestup Pioneho Sista, dánského talentu z Midtjyllandu, do španělské Celty Vigo se zdá být na spadnutí. Obě strany se již nachází jen kousek od dohody na přestupové částce - konkrétně Celtě Vigo zbývá přihodit 600 tisíc eur, aby se dostala na Midtjyllandem vytoužených šest milionů eur. Potom už transferu nic nebrání ve zkompletování.

mundodeportivo.com
31.07.201615:53

Kadlec řídil výhru Midtjyllandu

Midtjylland vyhrál v dánské lize 3:0 nad Silkeborgem a velký podíl na tom měl Václav Kadlec. Český útočník ve 47. minutě zvyšoval na 2:0, o šest minut později pak dal výsledku konečnou podobu.

28.07.201622:37

Novák zařídil výhru Midtjyllandu

Midtjylland vyhrál v prvním zápase třetího předkola Evropské ligy na půdě maďarského Videotonu 1:0 a velký podíl na tom má Filip Novák, český obránce dal v 55. minutě jediný gól duelu.

24.07.201620:00

Novák pečetil výhru Midtjyllandu

Český levý bek Filip Novák se dnes dočkal své třetí ligové branky v dresu dánského Midtjyllandu. Svým gólem do sítě Nordsjaellandu přitom pouze pojišťoval vedení svého mužstva, když v 89. minutě stanovoval konečné skóre 0:4.

21.07.201621:16

Kadlec se podílel na postupu Midtjyllandu

Václav Kadlec přispěl asistencí k remíze Midtjyllandu 2:2 v odvetě 2. předkola Evropské ligy ve Vaduzu. Dánský celek postoupil do další fáze díky výhře 3:0 z prvního utkání, v němž si bývalý hráč pražské Sparty a Frankfurtu také připsal gólovou přihrávku. Kadlecův spoluhráč Filip Novák tentokrát šanci nedostal.