Talentovaný křídelník dánského Midtjyllandu Pione Sisto by letos v létě konečně mohl změnit dres. Podle klubového ředitele Clause Steinleina je totiž právě teď ten nejvyšší čas vysoce ceněného mladíka pustit. Sistova osoba se v minulosti spojovala mimo jiné s Celtou Vigo, West Hamem, Interem Milán či Kölnem - dánská média favorizují prvně jmenovaný celek.

tipsbladet.dk
18.07.201621:36

Kadlec se poprvé trefil za Midtjylland

Václav Kadlec se poprvé gólově prosadil v dánské lize. Bývalý sparťanský útočník v utkání prvního kola pomohl Midtjyllandu k domácí remíze 2:2 s Randers. Kadlec v závěru prvního poločasu vyrovnal, po změně stran ani domácí tým neudržel vedení. Kadlec přišel do Midtjyllandu vloni v zimě z Frankfurtu, ale stihl odehrát jen osm soutěžních utkání bez střeleckého zápisu, než musel v dubnu na operaci se zraněným pravým kolenem.

ČTK
01.04.201613:28

Midtjyllandu bude až tři týdny chybět Kadlec

Václav Kadlec z Midtjyllandu si zhruba tři týdny nezahraje. Třiadvacetiletý útočník si poranil koleno a příští týden se podrobí artroskopické operaci. Server Aktuálně.cz o tom informoval hráčův manažer Pavel Paska. Kadlec do Midtjyllandu, kde působí také obránce Filip Novák, přišel loni v listopadu z Frankfurtu. V Eintrachtu strávil dva roky, nedokázal se ale prosadit. Za dánský celek jedenáctinásobný reprezentant zatím odehrál sedm zápasů a na první branku stále čeká.

ČTK
20.03.201614:02

Novákům gól na body nestačil

Filip Novák se dnes zapsal mezi střelce v dánské nejvyšší soutěži. Český obránce ve službách Midtjyllandu už v 7. minutě otevřel skóre zápasu na půdě Sonderjyske a o 14 minut později připravil druhou branku, domácí ovšem výsledek otočili a nakonec vyhráli 3:2.

17.03.201623:20

1. FC Köln chystá nabídku za Sista

Pione Sisto má dalšího nápadníka a je jím 1. FC Köln, který údajně chystá nabídku na přestup. 21letý ofenzivní dánský záložník hraje ve vlasti za Midtjylland a jeho cena se může vyšplhat na deset milionů eur.

transfermarketweb.com
14.03.201615:13

Singh se vrací do Molde

Záložník Harmeet Singh ukončil kontrakt v Midtjyllandu a vrátil se do důvěrně známého Molde, kde dříve působil dvě sezony. Pětadvacetiletý Nor se přitom do Dánska přestěhoval teprve 1. února a s obhájci titulu podepsal tříletou smlouvu, teď se však z osobních důvodů poroučí nazpátek.

tv2.no
09.03.201611:12

Onuachu sledován Aston Villou

Aston Villa si vyhlédla posilu do útoku. Birminghamský celek zaujal Paul Onuachu z Midtjyllandu, jenž má se svým současným chlebodárcem kontrakt do roku 2018.

23.02.201620:41

O Sista stojí také Leicester

Dalšího nápadníka má Pione Sisto, vedle Ajaxu se o mladého záložníka dánského Midtjyllandu zajímá také Leicester.

20.02.201610:17

Ajax sleduje talentovaného Sista

Do Nizozemska by po letošní sezoně mohl zamířit Pione Sisto. O talentovaného záložníka dánského Midtjyllandu má zájem Ajax, prozradil to trenér amsterdamského celku Frank de Boer.

vi.nl
17.01.201619:59

Sviatchenko novou akvizicí Celticu

Erik Sviatchenko oficiálně přestoupil z dánského Midtjyllandu do Celticu. 24letý obránce v Glasgow prošel zdravotní prohlídkou a podepsal smlouvu na čtyři a půl roku, skotský klub za něho zaplatí 1,5 milionu liber.

bbc.com
16.01.201617:39

Sviatchenko jednou nohou v Celticu

Obránce Erik Sviatchenko je krůček od přestupu z dánského Midtjyllandu do Celticu. Kluby jsou domluveny na přestupu za 1,5 milionu liber a hráč se ve Skotsku podrobuje zdravotní prohlídce.

bbc.com
16.12.201508:20

Sviatchenko v hledáčku Stuttgartu

Dánskou ligu za německou by v průběhu zimy mohl vyměnit Erik Sviatchenko. 24letý obránce aktuálně hraje za Midtjylland, zájem o jeho služby pak má Stuttgart.

10.12.201521:35

Novák oslavil postup s Midtjyllandem

Hráči Midtjyllandu s Filipem Novákem v sestavě po remíze 1:1 v závěrečném duelu základní skupiny Evropské ligy s Bruggami postoupili do play off. Společně s bývalým obráncem Jablonce může do jarní fáze zasáhnout také útočník Václav Kadlec, který do dánského klubu v lednu přestoupí z Eintrachtu Frankfurt

ČTK
16.11.201512:39

Kadlec se prý již podrobil prohlídce

Hodně blízko je podle posledních zpráv přestup Václava Kadlece z Eintrachtu Frankfurt do Midtjyllandu. Český útočník v německém klubu nehraje, dánský celek o něho má zájem již delší dobu a podle informací Ekstra Bladet se na severu Evropy už měl podrobit zdravotní prohlídce.

08.11.201519:11

Novák gólem přispěl k výhře Midtjyllandu

Obránce Filip Novák prvním ligovým gólem přispěl k výhře Midtjyllandu v 15. kole dánské nejvyšší soutěže 5:1 nad Esbjergem. Midtjylland po dvou porážkách v řadě naplno bodoval a za vedoucím FC Kodaň zaostává pouze o skóre, lídr tabulky má ale zápas k dobru.

ČTK
31.10.201514:11

Sisto se vrací z marodky

Tahoun dánských obhájců z Midtjyllandu Pione Sisto zmeškal nedávný šlágr s Brøndby, delší už ale jeho absence nebude. Křídelníkova bolavá třísla se umoudřila a Sistovo jméno tudíž figuruje v nominaci na dnešní střetnutí druhého týmu tabulky s desátým Viborgem.

twitter.com/DanishFooty
28.10.201510:27

Hamburk favoritem na zisk Sista

Pione Sisto během zimní přestávky s velkou pravděpodobností opustí dánský Midtjylland, zamířit by pak měl do Německa. Zřejmě však nepůjde o Köln, jak se spekulovalo, nýbrž o konkurenční Hamburk, který je nyní podle informací "Sport Bildu" brán za favorita na získání 20letého křídelníka.

transfermarkt.de
19.10.201508:56

Köln má zájem o křídelníka Sista

Pione Sisto by se mohl stěhovat do Bundesligy. Teprve 20letý křídelník Midtjyllandu se dostal do hledáčku Kölnu, cena za případný transfer by se pak mohla pohybovat ve výši 5 až 7 milionů eur.

07.10.201510:31

PSG se zajímá o Pione Sista

Nového zaměstnavatele by mohl mít brzy Pione Sisto. Odchovanec Midtjyllandu, jenž už stihl nakouknout i do dánské reprezentace, se dostal do hledáčku Paris Saint-Germain.

01.10.201522:38

Novák pojistil vedení Midtjyllandu

Filip Novák si na své konto připsal první gól v dresu Midtjyllandu. Dánský klub dnes hraje na půdě Clubu Bruggy a ve druhém poločase po trefě českého obránce vede už 3:0. Novák se do statistik zápasu v 74. minutě nezapsal poprvé, už dříve totiž jednu branku svého týmu připravil.