Slovan neuspěl u CAS s požadavkem na odložení zápasu Klaksvíku

Slovan Bratislava neuspěl u Sportovního arbitrážního soudu (CAS) v Lausanne s požadavkem na odložení dnešního zápasu 2. předkola Ligy mistrů mezi Klaksvíkem a Young Boys Bern. Slovenský mistr se odvolal proti kontumační porážce 0:3 za nesehraný zápas s faerským Klaksvíkem kvůli koronaviru v týmu.  
26.08.2020 | Aktuality | 38 komentářů
 

Slovan Bratislava se po kontumaci předkola LM obrátil na CAS

Vedení Slovanu Bratislava se odvolalo k mezinárodní sportovní arbitráži (CAS) proti kontumaci zápasu 1. předkola fotbalové Ligy mistrů s Klaksvíkem. UEFA ve prospěch týmu z Faerských ostrovů rozhodla poté, co se minulý týden nehrálo kvůli koronaviru v kádru slovenského mistra. Vedení Slovanu argumentuje, že na zápas nedošlo kvůli závažným pochybením faerské strany a neférovému jednání místních úřadů, nic ale nekonkretizovalo.  
25.08.2020 | Aktuality | 43 komentářů
 

UEFA zkontumovala zápas Slovanu Bratislava na Faerských ostrovech

Evropská fotbalová unie UEFA zkontumovala zápas 1. předkola Ligy mistrů mezi Slovanem Bratislava a Klaksvíkem ve prospěch týmu z Faerských ostrovů. Utkání se minulý týden nehrálo kvůli koronaviru v kádru slovenského mistra.  
24.08.2020 | Aktuality | 217 komentářů
 

Slovan hrát na Faerských ostrovech nebude, o osudu duelu rozhodne UEFA

Dnešní zápas Slovanu Bratislava v 1. předkole Ligy mistrů na Faerských ostrovech proti Klaksvíku byl kvůli koronaviru ve slovenské výpravě zrušen. Uvedla to slovenská veřejnoprávní RTVS. O osudu duelu a případné kontumaci v neprospěch Slovanu musí rozhodnout evropská fotbalová organizace UEFA.  
21.08.2020 | Aktuality | 138 komentářů
 

Slovan nastoupí v předkole LM až v pátek a nejspíš s rezervním týmem

Dnešní zápas Slovanu Bratislava v 1. předkole Ligy mistrů na Faerských ostrovech byl odložen na pátek. Slovan, v jehož týmu se objevily dva případy nákazy koronavirem, bude muset pravděpodobně proti domácímu Klaksvíku nastoupit s rezervním mužstvem.  
19.08.2020 | Aktuality | 209 komentářů
21.08.2020 Slovan hrát na Faerských ostrovech nebude
Utkání prvního předkola Ligy mistrů mezi faerským Klaksvíkem a Slovanem Bratislava se hrát nebude. Slovenskému klubu start nepovolily tamní úřady kvůli pozitivnímu testu na koronavirus, který se ve výpravě objevil. Slovan měl hrát původně ve středu, po pozitivním nálezu byl zápas odložen pátek a na Faerské ostrovy vyslána druhá výprava s náhradním týmem, ale ani ten neprošel testováním. O osudu zápasu rozhodne UEFA, pravděpodobná je ovšem kontumace v neprospěch Slovanu. (RTVS)
21.08.2020 Slovan stále neví, zda bude hrát
Slovan Bratislava zatím stále nemá definitivní jistotu, že odehraje zápas 1. předkola Ligy mistrů na Faerských ostrovech proti Klaksvíku. Původně se mělo hrát ve středu, ale kvůli pozitivnímu testu na koronavirus, musel být duel odložen. Slovan poslal na ostrovy druhou výpravu složenou z hráčů áčka, kteří nebyli v první nominaci a dalších hráčů rezervy. U ve druhé výpravě se ale podle serveru nordlysid.fo objevil pozitivní případ. Slováci však výsledky nechtěli akceptovat, protože celá výprava byla negativně otestována na Slovensku. "Definitiva o osudu zápasu ještě nepadla, Mělo by se tak stát v průběhu tří nebo čtyř hodin. Domácí ale dělají vše pro to, aby se nehrálo," řekl pro slovenskou televizi ředitel Slovanu Ivan Kmotrík mladší. (spravy.sk)
19.08.2020 Zápas Slovanu na Faerech byl odložen
Utkání 1. předkola Ligy mistrů mezi Klaksvíkem z Faerských ostrovů a Slovanem Bratislava bylo odloženo na pátek. Důvodem je fakt, že místní úřady nechtějí povolit start hráčům Slovanu. V týmu se totiž vyskytl před odletem koronavirus. Pozitivně testovaní hráči sice zůstali na Slovensku, nicméně i zbytek týmu podle pravidel na Faerech musí do karantény. UEFA duel odložila na pátek, Slovan nejspíš bude muset poslat do dějiště zápasu rezervní tým. (sme.sk)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Další zápas
05.03.KÍ Klaksvík - TB Tvøroyriinfo
Tabulka
 TýmZB
5.HB Tórshavn00
 ÍF Fuglafjørdur00
 KÍ Klaksvík00
 B68 Toftir00
 Víkingur Gøta00
Poslední zápas
13.07.KÍ Klaksvík - Bodø/Glimt3:1
Poslední zápas
11.08.KÍ Klaksvík - KF Ballkani2:2p