US Boulogne Francie - US Boulogne - Zprávy

Další články

Preview: US Boulogne - Stade Rennes

Sestupující Boulogne se s nejvyšší francouzskou soutěží rozloučí utkáním proti Rennes. Domácí se sice chvílemi srdnatě bili o záchranu v Ligue 1, ale díky několika zraněným hráčům, a hlavně nedostatečné kvalitě týmu pro první ligu, sestupují.

Grenoble Foot 38 - US Boulogne 2:0

Souboj dvou již sestupujích celků vyzněl lépe pro domácí Grenoble, který díky dvěma brankám nejlepšího muže na hřišti Danijela Ljuboji zvítězil 2:0. GF38 tak na závěr Ligue 1 prožívá nejlepší obodobí sezóny, z posleních tří kol vytěžil sedm bodů. Boulogne si naopak prohrou stvrdilo kolo před koncem definitivně svou devatenáctou pozici, jelikož nyní se už před Le Mans v tabulce dostat nemůže.

Preview: Grenoble Foot 38 - US Boulogne

Jedním z mála zápasů 37. kola kola Ligue 1, ve kterém už skutečně o nic nepůjde, nabídne střetnutí Boulogne a Grenoblu. Oba kluby už jsou totiž jistými sestupujícími a na jejich pozicích se nemůže nic změnit.

Boulogne padá po roce zpátky do druhé ligy, St. Étienne je zachráněno

Rozhodnuto. Těsná výhra St. Étienne na půdě Boulogne zařídila Les Verts záchranu a definitivně do druhé ligy potopila poraženého i osmnácté Le Mans. Ačkoli by se i tak udržení USBCO rovnalo zázraku, po této prohře už prostě dál bojovat o holé přežití nemusí. Hosté naopak v posledních dvou kolech mohou hrát bez tlaku a v pohodě.

Zápas pravdy: Boulogne musí vyhrát nad St. Étienne

Tři kola do konce, známý stále jen jeden sestupující v podobě Grenoblu. Dva už ovšem mají na krajíčku. Jedním z nich je Boulogne, který ztrácí na záchranu osm bodů. Stále ovšem nemusí stahovat kalhoty, brod je ještě daleko. Tedy hodně blízko, ale pořád ne nadosah. Ve vloženém kole přivítá přímého konkurenta v boji o nesestup ze St. Étienne.

Skvělý obrat Boulogne vykřesal přežití

Předposlední Boulogne ještě není druhým jasným sestupujícím v pořadí. Bojovat, bojovat, bojovat. Tohle heslo si zřejmě vštěpilo v zápase s Nice na sto procent do hlavy a nakonec doslova a dopísmene urvalo bod za divokou remízu 3:3. Že prohráváte 0:3 v 81. minutě? Ale co. I tenhle stav se dá otočit. A domácí fotbalisté to jenom potvrdili.

Preview: US Boulogne - OGC Nice

O zázrak se mohou pokusit fotbalisté Boulogne, kteří hostí momentálně patnácté Nice. Ve hře je sice ještě 12 bodů, ale na první nesestupovou příčku už teď ztrácí domácí hned devět bodů.

Sochaux se dál trápí, Boulogne doufám v záchranu

Trápení Sochaux je nekončící. Již od začátku března čeká tým okolo útočníka Václava Svěrkoše na výhru. A bude čekat dál. Na vlastním hřišti ho totiž na kopytech rozneslo Boulogne. Trefil se Thil, Yatabaré a Blayac. Domácí navíc dohrávali v deseti, v 76. minutě viděl červenou kartu Jacques Faty.

Preview: FC Sochaux - US Boulogne

Domácí celek si případným vítězstvím může zajistit záchranu v soutěži. Tři body by totiž svěřence kouče Gillota posunuly za magickou hranici 40 bodů, která je ve Francii obecně považována za hranici setrvání v Ligue 1.

US Boulogne - Olympique Marseille 1:2

Nervydrásající duel musel zažít v sobotu večer fanoušek Marseille. Jeho tým nad posledním Boulougne od konce prvního poločasu vedl, houževnatí domácí ale osm minut před koncem zápasu dokázali vyrovnat. Hosty pak spasil a za titulem namířil Taiwo, který v 90. minutě proměnil kontroverzní penaltu.

Preview: US Boulogne - Olympique Marseille

Chceme další trofej, zní z Marseille. Po Coupe de la Ligue by totiž do síně slávy mohl tento rok přibýt již druhý prestižní pohár. Za prvenství v Ligue 1. Pokud chce Marseille i po tomto kole pomýšlet na první místo, musí se vypořádat s nástrahami domácího Boulogne.

RC Lens - US Boulogne 3:0

Záchrana Boulogne je po tomto kole možná definitivně zmařena. Protože sedmnácté St. Étienne vyhrálo v Sochaux a USBCO nestačilo venku Lens, ztrácí na první nesestupovou příčku osm kol před koncem hrozivých jedenáct bod. Hosté prostě nedokázali uhlídat francouzského forvarda Toifiloua Maoulidu, který zařídil všechny tři branky domácích.

Boulogne drží naději. V Lens chce vyhrát

Boulogne stále živí naději na udržení. A mohlo by ji živit i po tomto kole. Zajíždí totiž do Lens - a proti místnímu týmu se USBCU v poslední době daří. Poslední tři vzájemné zápasy ovládlo.

Boulogne přišlo o výhru v posledních minutách. Toulouse zařídil bod Braaten

Plán Boulogne na záchranu dostál další výrazné trhliny. Přestože nováček soutěže proti Toulouse dlouho vedl, nakonec se musí spokojit s jediným bodem. Dvě minuty před koncem totiž přišel vyrovnávací gól...