Persija Jakarta Indonésie - Persija Jakarta - Expres Zprávy

16.12.202318:51

Kúdela se trefil z penalty v Indonésii

Český obránce Ondřej Kúdela se poprvé od konce září gólově prosadil v indonéské nejvyšší soutěži, v 94. minutě rozhodl z penalty o vítězství Persije nad PSS Sleman 1:0. Pro někdejšího stopera Slavie i národního týmu to byla třetí branka v sezoně a celkově pátá v exotickém angažmá. Persija však zatím nenavazuje na výkony z minulé sezony, kterou zakončila na druhém místě tabulky. Momentálně je až osmá se ztrátou 19 bodů na první příčku.

livesport.cz
18.09.202310:28

Kúdela zařídil obrat Jakarty

Persija Jakarta otočila nepříznivý stav na půdě Persik Kediri a pod výhru 2:1 se výrazně podepsal Ondřej Kúdela. Bývalý český reprezentant nejprve asistoval na vyrovnávací branku Firza Andika a následně v nastaveném čase z penalty rozhodl.

21.06.202312:32

Mladá Boleslav jedná o příchodu Hilála

Mladou Boleslav by mohl posílit bývalý slávistický útočník Júsuf Hilál, jenž po roce odchází z Persije Jakarta. Bahrajnský reprezentant se dnes zapojil do přípravy týmu trenéra Marka Kuliče. Středočeský klub na twitteru uvedl, že o angažmá třicetiletého hráče intenzivně jedná.

ČTK
12.06.202313:35

Krmenčík se přesune na Kypr

Apollon Limassol by měl být novým působištěm Michaela Krmenčíka, jenž po roce odešel z indonéské Persije Jakarta. Bývalý český reprezentant se na Kypru domluvil na dvouleté smlouvě s opcí a během nejbližších dnů absolvuje zdravotní prohlídku.

apollon.com.cy
21.05.202314:14

Persiji Jakarta opustí Behrens

Hanno Behrens po roce odejde z Persije Jakarta. Třiatřicetiletý záložník se chce vrátit do Německa, kde prošel Hamburk, Darmstadt, Norimberk a Hansu Rostock.

kicker.de
15.04.202317:25

Hattrick pro Krmenčíka

Persija Jakarta deklasovala PSS Sleman 5:0 a hlavním hrdinou duelu indonéské ligy byl Michael Krmenčík. Český útočník se dvakrát prosadil už v první půli, v páté minutě nastavení druhého poločasu završil hattrick.

12.02.202320:44

Krmenčík pojistil výhru Jakarty

Persija Jakarta v dnešním zápase indonéské ligy porazila Arema FC, na čemž se gólem podílel Michael Krmenčík. Bývalý český reprezentant nastoupil po hodině hry a šestým gólem v sezoně uzavřel skóre na konečných 2:0.

04.02.202316:04

Kúdela včera pečetil výhru Jakarty

Persija Jakarta se včerejší výhrou 3:1 nad RANS Nusantara posunula o skóre do čela indonéské ligy, na čemž se gólem podílel Ondřej Kúdela. Zkušený český obránce z penalty uzavřel skóre a připsal si druhou branku v posledních pěti zápasech.

15.01.202317:59

Kúdela poprvé skóroval za Jakartu

Persija Jakarta vyhrála 3:2 nad Bali United, proti němuž v 10. minutě nastaveného času rozhodl Ondřej Kúdela. Pro českého obránce se jednalo o premiérový gól v indonéském klubu.

12.12.202212:32

Krmenčík si v Indonésii nezahraje šest zápasů

Michael Krmenčík si kvůli plivnutí na protihráče nezahraje v indonéské lize šest zápasů. Útočník Persije Jakarta navíc musí zaplatit pokutu 10 milionů rupií (v přepočtu zhruba 15.000 korun). Rozhodla o tom disciplinární komise tamní soutěže.

ČTK
11.09.202220:12

Krmenčík rozhodl další zápas Jakarty

Útočník Michael Krmenčík rozhodl v indonéské lize gólem o vítězství Persije Jakarta na hřišti Barita Putera 1:0. Český reprezentant dal v posledních třech zápasech čtyři góly a vždy zařídil svému týmu výhru. V tabulce je Persija čtvrtá o dva body za vedoucím týmem Madura United.

Krmenčík má na kontě celkem pět branek a je šestý v tabulce střelců. Celý zápas dnes za Persiji odehrál i obránce Ondřej Kúdela, který rovněž přišel do klubu v létě po působení v pražské Slavii.

ČTK
19.07.202217:29

Yusuf míří do Persije Jakarta

Dalším hráčem, jenž z české ligy zamíří do indonéské Persije Jakarta, by měl být Abdulla Yusuf Helal. Pro bahrajnského útočníka, kterému vypršel kontrakt se Slavií, je připravena dohoda na tři roky.

cnn.iprima.cz
16.07.202214:14

Krmenčík a Kúdela přispěli k výhře

Persija Jakarta vyhrál nad RANS Nusantara 4:2 a svůj podíl na tom měli oba čeští fotbalisté, kteří do Indonésie nedávno zamířili. Michael Krmenčík už v osmé minutě otevíral skóre, Ondřej Kúdela po změně stran z penalty střelecký účet pro změnu uzavřel.

04.07.202213:11

Jakarta ulovila také Behrense

Hanno Behrens po pouhém roce odchází z Hansy Rostock, odkud se vydává za exotickým angažmá do Indonésie. Dvaatřicetiletý záložník se stal další posilou Persija Jakarta.

kicker.de
09.06.202214:54

Kúdela má být nejlépe placeným hráčem

Obránce Ondřej Kúdela bude po odchodu z pražské Slavie do klubu Persija Jakarta nejlépe placeným hráčem indonéské fotbalové ligy. Za tři roky si podle serveru TribunWow.com vydělá 31 miliard rupií (v přepočtu téměř 50 milionů korun). Kúdela skončil ve Slavii po čtyřech a půl letech. S vršovickým týmem vyhrál třikrát mistrovský titul a třikrát domácí pohár, nastupoval i v Lize mistrů, Evropské lize a Evropské konferenční lize. Za českou reprezentaci odehrál osm zápasů. V poslední době ho provázely vleklé zdravotní problémy.