27Bosna a HercegovinaJasmin Mešanović06.01.1992? / ?203
67MaďarskoMihály Nagy20.06.1992180 / ?00
20ČeskoJaroslav Navrátil30.12.1991? / ?193
10MaďarskoKristopher Vida23.06.1995176 / ?141
Sloupce: číslo dresu, post, jméno, datum narození, výška/váha, zápasy v sezóně, góly v sezóně.
24.10. Navrátil rozhodl o výhře Kisvárdy
Kisvárda vyhrála na půdě Debrecínu 3:2 a hrdinou duelu se stal Jaroslav Navrátil. Ofenzivně laděný český fotbalista ve službách maďarského klubu přišel na trávník v 63. minutě, po čtyřech minutách pak vstřelil vítěznou branku.
31.08. Navrátil přispěl k výhře Kisvárdy
Kisvárda vyhrála 3:1 na půdě Paksi SE a svůj podíl na tom měl i Jaroslav Navrátil. Český záložník nastoupil v základní sestavě maďarského klubu, v sedmnácté minutě pak otevíral skóre.
02.04. Navrátil přidal další gól za Kisvárdu
Kisvárda po přestřelce prohrála na půdě MOL Fehérvár (3:5), proti němuž skóroval i Jaroslav Navrátil. Pro českého křídelníka se jednalo o šestý ligový gól v sezoně.
18.01. Baník Ostrava - Kisvárda FC 1:0
Přípravné utkání v Turecku:
Baník Ostrava - Kisvárda FC 1:0 (0:0).
Branka:
53. Budínský.
Sestava Ostravy: Murin - Ndefe, Svozil, Harušťák, Chlumecký - De Azevedo, Budínský, Boháč (46. Smékal), Šín (82. Boula), Koncevoj - Almási. Trenér: Galásek. (ČTK)
31.10.2021 Navrátil otevíral skóre za Kisvárdu
Jaroslav Navrátil si v barvách Kisvárdy připsal už svou čtvrtou branku v sezoně, dnes otevíral skóre proti Zalaegerszégu - a ihned vzápětí přidal ještě jednu.
31.07.2021 Navrátil se prosadil za Kisvárdu
Ferencváros v generálce na středeční zápas 3. předkola Ligy mistrů se Slavií Praha prohrál v prvním ligovém kole s Kisvárdou, na čemž se podílel Jaroslav Navrátil. Český křídelník po hodině hry vstřelil vítězný gól na 2:1.
21.05.2021 Kisvárda angažovala trenéra Janeira
João De Oliveira Janeiro má nové angažmá. Devětatřicetiletého kouče od nové sezóny angažovala maďarská Kisvárda FC. (abola.pt)
07.03.2021 Navrátil rozhodl o výhře Kisvárdy
Kisvárda vyhrála 1:0 na půdě Honvédu a hrdinou duelu maďarské ligy se stal Jaroslav Navrátil, ten dal ve druhé minutě nastavení jedinou branku zápasu.
24.02.2021 Kisvárda postoupila zásluhou Navrátila
Jaroslav Navrátil jediným gólem rozhodl o postupu Kisvárdy do osmifinále Maďarského poháru přes Haladás. Pro devětadvacetiletého ofenzivního hráče, který v předešlých letech působil v Nizozemsku, se jednalo o čtvrtou branku ve svém působišti.
08.11.2020 Navrátil pomohl k vítězství Kisvárdy
Český záložník Jaroslav Navrátil se podílel na vítězství Kisvárdy na půdě Zalaegerszegu 2:1. V 52. minutě rozhodl duel vítěznou brankou.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!