Puskás AFC Maďarsko - Puskás AFC - Expres Zprávy

08.07.202120:30

Plškův gól zařídil remízu 1:1

Díky brance českého záložníka Jakuba Plška remizovali fotbalisté maďarského týmu Puskás Akadémia v úvodním utkání 1. předkola Evropské konferenční ligy na hřišti Interu Turku 1:1. Odchovanec Sigmy Olomouc se prosadil v 76. minutě, kdy odpověděl na trefu Benjamina Kallmana. Za hosty odehrál celý zápas odehrál také Patrizio Stronati, naopak Libor Kozák zůstal na lavičce náhradníků.

ČTK
19.06.202109:45

Stronati opouští Baník

Ostravský Baník podle isport.cz přišel o oporu zadních řad. Dojednán má být přestup Patrizia Stronatiho do maďarského klubu Puskás Akademia. Hovoří se o částce 24 milionů korun. Jako náhradu si Baník vyhlédl sparťana Davida Lischku, který by měl do Ostravy zamířit v pondělí.

isport.cz
18.04.202117:05

Plšek vstřelil dvě branky

Záložník Jakub Plšek se v maďarské lize dvakrát prosadil v dresu Puskás Akademie v utkání s MTK Budapešť. V 36. minutě zvyšoval na 2:0 z pokutového kopu a v 69. minutě pečetil druhým zásahem konečný výsledek 3:0.

13.02.202116:32

Plšek se trefil za Puskás

Český záložník Jakub Plšek skóroval v dresu maďarské Puskás Akademie v zápase proti Paksu. Domácí vedli 2:0, ale po přestávce o náskok přišli. V 81. minutě jim ale právě Plškova branka zajistila vedení 3:2.

03.02.202117:53

Plšek skóroval za Puskás FC

Český záložník Jakub Plšek se střelecky prosadil v dresu maďarského Puskáse. V 53. minutě brankou z pokutového kopu rozhodl o vítězství svého týmu Diósgyőri 2:0.

12.12.202012:09

Plšek rozhodl o výhře Puskás FC

Puskás včera vyhrál v Újpesti 2:1 a rozhodující gól si na své konto připsal Jakub Plšek. Český záložník se trefil v 71. minutě, jednalo se o jeho třetí branku sezony.

29.11.202020:45

Vaněček zařídil výhru Puskáse

Program tohoto kola maďarské ligy zakončil duel Honvéd - Puskás a tři body za výhru 1:0 nakonec berou hosté. Velkou zásluhu na tom má autor jediné trefy David Vaněček, prosadil se ve druhé minutě nastavení.

28.10.202016:00

Český záložník Jakub Plšek se střelecky prosadil v dresu Puskás Akadémie v Maďarském poháru. Jeho mužstvo nakonec postoupilo na půdě Szentlorinc FC až po prodloužení. Po bezbrankových devadesáti minutách nakonec prvoligový celek nastřílel čtyři góly. Plšek ve 110. minutě vstřelil třetí branku.

04.09.202022:00

Plšek zaznamenal druhý gól sezony

Puskás dnes vyhrál 3:0 na půdě Kisvárdy a svůj podíl na tom měl i Jakub Plšek. Český záložník odehrál celé utkání, ve 29. minutě navíc otevřel skóre, když proměnil penaltu.

30.08.202022:14

Plšek gólem pomohl k výhře Puskáse

Páskás FC ve 3. kole maďarské ligy zdolal Újpest FC, na čemž se rozhodujícím třetím gólem podílel Jakub Plšek. Pro bývalého dlouholetého hráče Olomouce se jednalo o premiérovou branku ve svém novém působišti, kam zamířil v lednu tohoto roku.

29.02.202023:59

Vaněček opět skóroval za Puskás

Maďarský Puskás FC vyhrál na hřišti Újpesti, na čemž se podílel i David Vaněček. Český útočník ve třetí minutě otevřel skóre a vylepšil svoji bilanci na osm branek v sezóně.

15.02.202019:01

Vaněček zaznamenal další trefu

David Vaněček má dobrou formu a tu potvrdil v zápase s Kisvárdou. Jeho Puskás v maďarské lize vyhrál 3:1, český útočník si na své konto připsal vítěznou branku.

12.02.202020:02

Vaněček se dvakrát trefil v poháru

Český útočník David Vaněček vstřelil v dresu Puskás Akadémie v pohárovém utkání na hřišti Békescsaby dvě branky a významně se podílel na vítězství 3:0, které dává celku z Felcsútu před odvetou luxusní pozici. V základní sestavě Puskás Akadémie byl také záložník Jakub Plšek.

08.02.202019:35

Vaněček zaznamenal šestý gól sezony

Puskás dnes vyhrál 2:0 na půdě Pakse a do statistik se zapsal i David Vaněček, český útočník v samém závěru přidal pojistku na triumf svého týmu.

24.01.202017:15

Slovan Bratislava má dvě posily

Ezekiel Henty opustil maďarský Puskás a vydal se na Slovensko - nigerijský útočník se zkušenostmi z Lokomotivu Moskva se stal novou akvizicí Slovanu Bratislava. Další novou tváří v kabině slovenského mistra bude Alen Mustafić, bosenského záložníka si vedení vypůjčilo na hostování z FK Sarajevo.

profutbal.sk
23.11.201920:39

Vaněček přispěl k výhře

Puskás vyhrál 3:1 na půdě celku MOL Fehérvár a svůj podíl na tom měl i David Vaněček, český útočník ve službách maďarského klubu už ve třetí minutě otevíral skóre.

14.09.201923:18

Vaněček dvěma góly pomohl Puskási

Puskás FC zdolal Kaposvári Rákóczi, na výhře 2:0 měl přitom zásadní podíl David Vaněček. Bývalý opora Teplic vstřelila obě branky a do střelecké listiny se zapsala ve druhém utkání po sobě.

03.06.201919:50

Hornyák po Liberci povede Puskás Akademii

Donedávna trenér Liberce Zsolt Hornyák bez práce příliš dlouho nevydržel. Na dvouleté smlouvě se dohodl s maďarskou Puskás Akademií.

nemzetisport.hu
24.01.201918:17

Plzeň - Puskás Akadémia 0:0

PŘÁTELSKY:
Viktoria Plzeň - Puskás Akadémia 0:0.

Sestava Plzně: Hruška - Ekpai, Hubník, Piroch, Kovařík - Čermák, Bucha, Hořava, Šulc (73. Pačinda) - Kepl (73. Chorý), Bakoš. Trenér: Vrba.

ČTK
24.05.201809:35

Újpest vítězem Maďarského poháru

Výsledek finále Maďarského poháru: Újpest FC - Puskás FC 2:2 i po prodloužení, 5:4 na penalty (55. Zsótér, 62. Bojović - 38. Kněževič, 66. Perošević).