1. FC Norimberk Německo - 1. FC Norimberk - Zprávy

1. FC Norimberk - Eintracht Frankfurt 1:1

Norimberk po dvou předchozích porážkách dokázal překvapit favorizovaný Frankfurt a dlouho sahal po třech bodech, nakonec se musel spokojit s remízou 1:1. Domácí se sice dostali do vedení zhruba čtvrthodiny před koncem, ovšem v nastaveném čase inkasovali vyrovnávací trefu zásluhou tradičního francouzského kanonýra Sébastiena Hallera. Franský celek tak alespoň přerušil svou šňůru dvou střetnutí bez bodového zisku.

Preview: 1. FC Norimberk - Eintracht Frankfurt

Vítěz německého Poháru z loňské sezóny Frankfurt zavítá k utkání 9. kola Bundesligy do Norimberku v dobré formě. V poslední totiž střílí branky jako na běžícím páse a domácí hráči FCN, kteří naopak v letošním ročníku už pár vysokých debaklů schytali, budou jejich gólovou mašinu zastavovat s velkými obtížemi.

1. FC Norimberk - TSG Hoffenheim 1:3

Hoffenheim nevstoupil zrovna nejlépe do tohoto ročníku německé ligy a po sedmi zápasech měl na kontě pouhé dvě výhry, ovšem nyní dokázal otočit nepříznivý vývoj prvního poločasu a z Norimberku si nakonec odváží vítězství 3:1. Díky tomu se přiblížil ke středu tabulky a určitě bude chtít na tento úspěch navázat v nadcházejícím průběhu. Naopak domácí celek nedočinil nedávný debakl v Lipsku (0:6) a po osmi duelech má stále na kontě sedm bodů.

RB Lipsko - 1. FC Norimberk 6:0

Lipsko potvrdilo, že je aktuálně v opravdu velké pohodě, vyhrálo už počtvrté v řadě, přitom předvedlo jeden z nejlepších výkonů v nové sezóně. Už do poločasu prakticky rozhodlo o zisku třech bodů, Norimberk v podstatě neměl proti rozjetému soupeři žádnou šanci. A podobně jako v září v Dortmundu utrpěl venku znovu těžký debakl.

1. FC Norimberk - Fortuna Düsseldorf 3:0

Norimberk jasně porazil Fortunu Düsseldorf, které nasázel hned tři branky. O ty se postarali Behrens, Ishak a také Martinze, zatímco hosté vyšli střelecky naprázdno.

Borussia Dortmund - 1. FC Norimberk 7:0

Dortmund kompletně deklasoval nováčka z Norimberku. Borussia nakonec zvítězila rozdílem sedmi gólů a gólově se dokázalo prosadit šest různých hráčů.

Preview: Borussia Dortmund - 1. FC Norimberk

Dortmund zatím nedominuje tak, jak se očekávalo, doma je však stoprocentní, což chce potvrdit proti Norimberku. Hosty zase ženou dopředu zlepšené výkony z posledních dní.

1. FC Norimberk - Hannover 96 2:0

Norimberk doma zvládl vysoká očekávání a připsal si první tři body nové sezony. Za oběť mu padl Hannover, který se netrefil ani jednou a nerozmnožil svou sbírku dvou bodů. První branku si Hannover vstřelil sám, druhou o minutu později přidal Knöll.

Preview: 1. FC Norimberk - Hannover 96

V sobotu se v Norimberku potkají dva týmy, které dosud čekají na první výhru v nové sezoně. Domácí, kteří jsou v Bundeslize letos nováčky, zatím registrují dvě remízy 1:1, přičemž vždy to byli oni, kdo museli dotahovat manko.

Werder Brémy - 1. FC Norimberk 1:1

Český reprezentační brankář Jiří Pavlenka se vrátil mezi tyče Werderu Brémy a nechybělo mnoho, aby čistým kontem přispěl ke konečnému vítězství. Na Wasserstadionu se ale nakonec dělily body, neboť na trefu Eggesteina odpověděl ve druhé minutě nastavení Misidjan. Do hry zasáhli i další čeští reprezentanti Theo Gebre Selassie a Ondřej Petrák.

Preview: Werder Brémy - 1. FC Norimberk

Na Wesserstadionu přivítají fotbalisté Werderu Brémy v důležitém klání Norimberk. Do zápasu už bude připraven i český reprezentační brankář Jiří Pavlenka a na druhé straně bude hájit český prapor Ondřej Petrák.

Petráka potěšilo, že je v reprezentaci víc slávistů než sparťanů

Záložník Ondřej Petrák měl radost nejen z první pozvánky do českého národního týmu. Šestadvacetiletého fotbalistu Norimberku potěšilo mimo jiné i to, že v reprezentaci je víc hráčů z jeho bývalého klubu Slavie než z konkurenční Sparty.

1. FC Norimberk - 1. FSV Mainz 05 1:1

Norimberk dokázal dohnat ztrátu a připisuje první bod. Die Nullfünfer za něj patrně budou rádi, jelikož směrem dopředu toho mnoho nepředvedli.

Preview: 1. FC Norimberk - 1. FSV Mainz 05

Norimberk i Mohuč sehráli v první kole zápas, ve kterém padnul jenom jeden gól. Die Nullfünfer postačil ke třem bodům, kdežto návrat mezi elitu pokazil svěřencům Michaela Köllnera útočník Herthy Berlín Vedad Ibišević.

Hertha BSC - 1. FC Norimberk 1:0

Hertha hubeně zvítězila nad nováčkem z Norimberka, který v závěru zápasu neproměnil penaltu. Norimberk se až na posledních deset minut k ničemu nedostal.