Sanmarinský klub chce angažovat Romária

Konec kariéry brazilské legendy Romária možná ještě není definitivní. Dvaačtyřicetiletého útočníka totiž přemlouvá k návratu na trávník sanmarinský šampión S.S. Murata, který v pondělí svůj záměr oficiálně potvrdil. Dokonce by jej rád stihl zaregistrovat ještě před vstupem do 1. předkola Ligy mistrů, v němž narazí na švédský IFK Göteborg.  
08.07.2008 | Aktuality | 33 komentářů
 

MISTR ZE SAN MARINA VYRUKUJE S ALDAIREM

Již dnes startuje nový ročník nejprestižnější klubové soutěže - Ligy mistrů. Do prvního předkola zasáhne 28 papírově nejslabších mužstev soutěže. Na Slovensku budou jistě pozorně sledovat výkon Žiliny proti lucemburskému Dudelange a zvýšený zájem bude i v Brazílii, po třech letech se totiž k velkému fotbalu vrací Aldair...  
17.07.2007 | Aktuality | 6 komentářů
09.07.2008 Murata Romária nezíská
Sanmarinský klub S.S. Murata si vyhlédl dvě atraktivní posily, ani jednu ale nezíská. Jak legendární Brazilec Romário, tak někdejší král Formule 1 Michael Schumacher nabídku odmítli. Murata nebyla daleko od zisku Romária, útočník se ale vzpamatovává ze smrti svého otce, proto nemá na hraní myšlenky. Mistr San Marina se tak bude spoléhat jen na jiného Brazilce Aldaira, který za Muratu nastoupí k prvnímu předkolu Ligy mistrů proti Gothenburgu.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
05.02.SS Murata - SS San Giovanni3:1
Další zápas
11.02.SS Murata - AC Juvenesinfo
Tabulka
 TýmZB
12.SS San Giovanni1715
13.SP Cailungo1614
14.SS Murata1713
15.SP Domagnano1712
Poslední zápas
14.12.SS Folgore - SS Murata3:2e
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci