Deportivo Alavés Španělsko - Deportivo Alavés - Zprávy

Atlético rozstřílelo Alavés, góly si rozdělily Suárez s Félixem

Atlético Madrid si pojistilo postavení v první čtyřce a Alavésu doma nedalo žádnou šanci. Svěřenci trenéra Diega Simeoneho zvítězili 4:1 a minimálně do neděle se bodově dotáhli na druhou Sevillu. Branky Atletů si rovným dílem rozdělili Luis Suárez a João Félix.

Znovuzrozené Atlético se pokusí přibrzdit zoufalý Alavés

Deportivo Alavés stále sní o záchraně, jenže tentokrát mu los nachystal hodně nepovedený fór. Předposlední tým ligy totiž v sobotu večer cestuje na stadion Wanda Metropolitano. A zdá se, že se místní gigant po měsících hibernace konečně probudil.

Granada veze z Mendizzorrotzy tři body

Důležité tři body vezou z Alavésu fotbalisté Granady. Pětigólovou přestřelku získali ve svůj prospěch, když rozhodující branku vstřelil tři minuty před koncem José Luis Suárez. V nastaveném čase sice uviděl červenou kartu Aaron Escandell, ale vliv na výsledek už to nemělo.

Granada jede do Alavésu prolomit smůlu venkovních utkání

Granada v tomto kalendářním roce ještě nedokázala ani jednou vyhrát a to má za následek nebezpečnou blízkost sestupového pásma. Trochu mu utéct se pokusí v Alavésu, který je bezprostředně namočen v bojích o záchranu.

La Real zůstává v kontaktu, Deportivo udolal gólem Zubimendiho

Jediná branka stačila na vítězství Realu Sociedad v souboji s Alavésem. Martín Zubimendi rozhodl zápas ze vzduchu dvacet minut před koncem a Deportivo už na to nedokázalo zareagovat.

Real Sociedad chce na debakl odpovědět proti předposlednímu Alavésu

Naděje Realu Sociedad na umístění mezi čtyřmi nejlepšími týmy a tedy na Ligu mistrů dostaly pořádně zabrat v minulém kole, na které budou Baskové chtít zapomenout. Podařit by se jim to mohlo v domácím utkání proti Deportivu Alavés.

Sevilla ztratila, Deportivo má bod

Pouze remízu 0:0 uhrála na půdě Deportiva Alavés druhá Sevilla. Domácí byli aktivnější a pilnější ve střelbě, ale doplatili na neproměňování. Prosadit se nedokázali ani Rojiblancos a z konečného výsledku bude mít největší radost vedoucí Real Madrid. Zároveň platí, že Deportivo zůstane i po víkendu v sestupovém pásmu.

Alavés těží z domácího prostředí, Sevilla zde má problémy

V listopadu se Alavésu povedlo se Sevillou nečekaně remizovat a teď by se mu hodilo něco podobného. Deportivo se totiž utápí v záchranářských pracích a zatím ho volá spíš Segunda než záchrana.

Ünal dovedl Getafe k bodu proti Deportivu Alavés

V sobotním utkání 26. kola španělské LaLigy se utkalo Getafe s Deportivem Alavés. Oba týmy jsou namočeny do záchranářských bojů a potřebují v druhé polovině sezóny zabrat, aby se udržely v nejvyšší soutěži. Po půlhodině hry byl vyloučen stoper Getafe Cuenca a přesilovky dokázalo Deportivo využít ještě v první půli, když skóre zápasu otevřel Escalante. Za domácí srovnal Ünal, ale vedení vrátil Deportivu Méndez. Na konečných 2:2 srovnal svým druhým gólem v utkání Enes Ünal.

Duel o záchranářské body - Getafe favoritem proti Alavésu

V sobotu odpoledne čeká španělskou nejvyšší soutěž důležitý záchranářský duel mezi Getafe a Deportivem Alavés. Oba celky odděluje v tabulce šest bodů a především pro hosty je to velká příležitost, jak z manka ukrojit.

Real Madrid se probudil až po přestávce a Deportivo skolil třemi góly

Na prvním místě tabulky nadále setrvává Real Madrid, který po přestávce třemi góly zdolal zachraňující se Deportivo Alavés. Bílý balet se poprvé prosadil v 63. minutě, když krásnou ránu do šibenice předvedl Marco Asensio, a pojistku vstřelil deset minut před koncem Vinícius Júnior. Tříbrankový rozdíl už v nastaveném čase zajistil Karim Benzema.

Lídr tabulky vyzve Deportivo Alavés, podaří se hostům překvapení?

Real Madrid bude na Santiago Bernabéu plnit povinnost proti Deportivu Alavés a doufá, že nezopakuje blamáž z před dvou let, kdy stejnému soupeři doma nečekaně podlehl. Bílý balet se spokojeně vyhřívá na prvním místě tabulky, ale v týdnu prohrál důležitý zápas Ligy mistrů a hosté věří, že to na soupeři zanechá následky.

Valencia prohrála v Alavésu a zůstává ve druhé polovině tabulky

Velmi důležité tři body získal v domácím zápase Alavés, jenž tak oživil své šance na záchranu. Proti Valencii byl lepším týmem a po brance Mamadoua Louma se zaslouženě ujal vedení. Netopýři dokázali odpovědět až po změně stran proměněnou penaltou Gonçala Guedese, ale poslední slovo měl rovněž z penalty Joselu.

Deportivo Alavés versus Valencia: Trápící se celky se představí na Mendizzorrotze

Nepříliš dobře si v aktuálním průběhu LaLigy vedou týmy Alavésu a Valencie. Domácí zaujímají až předposlední místo tabulky a čeká je boj o záchranu. Valencia by také ráda lepšího umístění, než jedenácté pozice a navíc chce na Mendizzorrotze přerušit pětizápasovou sérii bez vítězství.

Elche navázalo na bod z Madridu a Deportivo Alavés porazilo 3:1

Před dvěma týdny dokázalo Elche šokovat stadion Santiaga Bernabéua remízou 2:2 a v tomto kole dokonce zapsalo všechny tři body. Los Franjiverdes s Alavésem otočili z 0:1 na 3:1 a v tabulce poskočili na čtrnácté místo. Dvě branky zapsal Pere Milla.