Rayo Vallecano v nastavení těsně udolalo Elche

Ani tentokrát to Elche nevyšlo. V pondělní dohrávce LaLigy sice dobře začalo a vedlo, jenže nakonec je bez bodů. Ještě do poločasové pauzy srovnal Camello a v páté minutě nastavení strhl výhru na stranu domácích obránce Unai López!
DNES | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Rayo Vallecano hostí poslední Elche

Rayo Vallecano se v pondělní dohrávce představí doma proti Elche, kterému se zatím vůbec nedaří. Hosté jsou jediným týmem LaLigy, který ještě ani jednou nevyhrál a napravit smutnou bilanci se pokusí na Estadio Teresa Rivero v Madridu.
VČERA | Previews | 1 komentář

Athletic zvládl přestřelku s Rayem a získal tři body

Athletic Club znovu opevnil San Mamés a proti Rayu Vallecano získal vítězství 3:2. Gólově byl bohatý především první poločas, ve kterém viděli diváci čtyři branky. Jeden gól pak padl v závěrečné desetiminutovce a znamenal zmírnění hostující porážky.
18.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Athletic se pokusí udělat ze San Mamés opět tvrz. Přicestuje Rayo

Baskický Athletic by si moc rád připsal čtvrtou výhru v ročníku a před sobotním duelem na San Mamés zůstává favoritem. Jenže právě doma nemá úplně nejlepší výsledky, čehož se pokusí využít Rayo Vallecano.
16.09. | Previews | žádný komentář

Rayo Vallecano se dohodlo s Espanyolem na přestupu De Tomáse

Raúl de Tomás nakonec přece jen přestupuje z Espanyolu Barcelona do Raya Vallecano, které zaplatí 12 milionů eur, čímž ze čtyřnásobného španělského reprezentanta udělá nejdražší posilu. Sedmadvacetiletý útočník však může hrát až od ledna...
13.09. | Aktuality | 30 komentářů

Vallecano si poradilo s Valencií gólem z nastaveného času

Domácí celek byl aktivnější a nakonec i efektivnější, výhru 2:1 si zasloužil. V prvním poločase Valencia rychle inkasovala a prakticky se na nic nezmohla. Začátek druhého dějství byl už z její strany lepší, nicméně Rayo odskočilo na rozdíl dvou gólu a na jeho výhře už nic nezměnila ani pozdní branka v nastavení.
10.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Valencia chce po kanonádě s Getafe vyhrát i nad neoblíbeným Vallecanem

Na sobotní odpoledne má Gattusova Valencia jasný plán. Vrátit se z Madridu se třemi body po boji s domácím Rayem Vallecano. To se ale Valencii v lize nepovedlo už více než devět let a ani tentokrát nedá domácí Rayo svou kůži lacino.
09.09. | Previews | žádný komentář

Osasuna přetlačila Vallecano, až v 90. minutě rozhodl Rubén García

Rayo smutní a z Pamplony se vrací s prázdnou. Ještě v 90. minutě ale drželo nerozhodný stav a bod by byl dostačujícím úspěchem, jenomže Rubén García byl zásadně proti. Všechny branky padly při výsledku 2:1 až ve druhém poločase.
04.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Osasuna i Rayo chtějí napravit poslední porážky

Odčinit porážky z minulého kola budou chtít na El Sadaru Osasuna i Rayo Vallecano. Lépe vstoupili do sezony hráči domácího celku, kterým patří umístění v první polovině tabulky, zatímco Rayo je se čtyřmi body až v její druhé části.
03.09. | Previews | žádný komentář

Mallorca na půdě Vallecana dvakrát udeřila a veze vítězství

Poměrně překvapivý výsledek se odehrál na hřišti Vallecana, kde domácí nestačili na RCD Mallorca. Bermellones poprvé udeřili v prvním poločase prostřednictvím Vedata Muriqiho a ve druhém dějství zvýšil na konečných 2:0 Lee Kang-In. Rayo se i přes velkou územní převahu ke gólu nedostalo.
28.08. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
21.09. Vallecanu se uzdravil brankář López
Diego López si po reprezentační přestávce může odbýt debut za Rayo Vallecano. Čtyřicetiletý brankář je fit po zranění v oblasti žeber. (marca.com)
12.09. De Tomás přestoupí do Raya
Espanyol Barcelona se nakonec domluvil s Rayem Vallecano na přestupu Raúla de Tomáse. Madridský klub zaplatí 8 milionů eur a další tři na možných bonusech za udržení v LaLize, sedmadvacetiletý útočník však bude moct hrát až od ledna. (lequipe.fr)
11.09. De Tomásův agent napadl prezidenta Raya
Kuriózní situace nastala při vyjednávání o přesunu Raúla de Tomáse do Vallecana. Agent útočníka Espanyolu Ivan García totiž údajně napadl prezidenta Raya Raúla Martína Presu, když jej měl udeřit hlavou. (football-espana.net)
10.09. Raúl de Tomás zpět do Raya?
Do zajímavé situace se dostal Raúl de Tomás, španělský reprezentační útočník byl klíčovou postavou Espanyolu, nový trenér Diego Martínez s ním ale rychle přestal počítat a vše vyústí v odchod. O fotbalistu se zajímalo několik klubů, úspěch pak má trochu překvapivě slavit madridské Rayo, na světě má být dohoda o transferu, který bude platný k 1. lednu. (football-espana.net)
01.09. Zidane bude chytat za Eibar
Luca Zidane opustil Rayo a za herní praxí zamířil do druhé španělské ligy, francouzského brankáře získal zdarma Eibar. (transfermarkt.de)
01.09. Mumin se může těšit na LaLigu
Španělskou nejvyšší soutěž bude od této chvíle hrát Abdul Mumin. Čtyřiadvacetiletý obránce přestoupil z Vitórie SC Guimarães do Raya Vallecano, jemuž se zavázal na čtyři roky. (transfermarkt.de)
31.08. Rayo získalo obránce Chavarríu
Pep Chavarría si zahraje španělskou nejvyšší soutěž. Obránce přestoupil ze Zaragozy do Raya, s nímž podepsal pětiletý kontrakt, transfer by mohl vyjít až na tři miliony eur. (marca.com)
03.08. Atlético zapůjčilo Camella do Raya
Sergio Camello prodloužil s Atléticem Madrid smlouvu do roku 2026, nadcházející sezonu ale stráví na hostování. Jednadvacetiletý útočník vypomůže Rayu Vallecano. (mundodeportivo.com)
30.07. Lejeune bude hostovat v Rayu
Florian Lejeune bude i po sestupu Deportiva Alavés pokračovat ve španělské nejvyšší soutěži, francouzského obránce si na hostování vypůjčilo Rayo. (mundodeportivo.com)