Rayo Vallecano Španělsko - Rayo Vallecano - Zprávy

Villarreal v honbě za body otestuje silné Rayo

Villarreal potřebuje zoufale body a snad i víc než jeho čtvrteční soupeř z Vallecana. Za normálních okolností by Žlutá ponorka snad i byla jasným favoritem, ale minulé týdny jasně ukázaly, že forma Raya musí být respektována.

Getafe se rozešlo s Vallecanem 0:0

Fotbalisté Getafe remizovali s Vallecanem a stále nemají jistou záchranu. Azulones jsou sice na dobré cestě se zachránit, ale s podobnou produktivitou jako v tomto utkání si ještě mohou nadělat problémy.

Getafe se postaví proti poslednímu přemožiteli Barcelony

Getafe pokračuje v cestě za záchranou, která se ještě v zimě zdála jako naprosto nesmyslná a nereálná. Jenže jarní fáze sezony madridskému týmu vychází mnohem líp a v neděli odpoledne bude chtít udělat další velký krok v duelu s Rayem Vallecano.

Návrat krále ve velkém stylu, Falcaovi stačilo po zranění ke gólu pár vteřin na trávníku

Fotbalisté Vallecana navázali na dobré výsledky z posledních týdnů a ve 34. kole LaLigy dokázali remizovat se silným Sociedadem 1:1. Hosté měli utkání ve svých rukou, když po půlhodině vedli díky trefě Alexandera Sorlotha. Rayu ovšem v 78. minutě zachránil bod legendární útočník Radamel Falcao, jemuž stačilo být na trávníku pouhých 56 vteřin k tomu, aby vsítil srovnávací branku.

Zkomplikuje Rayo pohárové plány Realu Sociedad?

Po dvou venkovních skalpech se Rayo Vallecano představí doma a Realu Sociedad může zkomplikovat plány na postup do evropských pohárů. Laťku si Rayo výhrou na Camp Nou posadilo hodně vysoko, ale dokáže to zopakovat i proti dobře hrajícím Baskům?

Chtěl bych zůstat trenérem Raya, nechal se slyšet Iraola

Rayo Vallecano se po nečekané výhře na Camp Nou přiblížilo záchraně v LaLize, kde by mohl madridský celek nadále vést Andoni Iraola. Bývalý obránce uvedl, že by rád prodloužil končící smlouvu...

Rayo senzačně vyloupilo Camp Nou, Barcelonu potopila jediná branka

V LaLize se urodilo další velké překvapení, protože Barcelona nedokázala využít výhodu jednoho utkání navíc a prohrála s Rayem. Domácí favorit velmi brzy inkasoval po gólu Álvara Garcíi a na tuhle trefu už nedokázal nijak efektivně reagovat.

Rayo chce po Espanyolu porazit i druhý katalánský celek

Barcelona hodlá dohrát sezonu důstojně a co nejvýš, takže je vděčná za dlouho odkládanou dohrávku 21. kola. Ta se odehraje na Camp Nou již v sobotu a hostem tu bude Rayo Vallecano. Celek z Madridu stále není zachráněn.

Vallecano se po třinácti zápasech dočkalo a z Espanyolu veze výhru

Poprvé v roce 2022 a poprvé od 18. prosince loňského roku si Vallecano připisuje ligové vítězství. Rayo zlomilo černou sérii v Katalánsku, kde díky jediné trefě Sergia Guardioly skolilo Espanyol. Oba celky i nadále zůstávají ve druhé polovině tabulky, bezpečně od sestupových příček.

Rayo touží zlepšit bídnou bilanci, Espanyol je ale doma silný

Rayo Vallecano by se rádo posunulo trochu dál od pásma sestupu, kterému je teď hodně blízko. S tímhle pocitem nastoupí na trávník RCDE Stadium, aby se utkalo s domácím Espanyolem. Katalánský klub má na Rayo náskok jen pěti bodů.

Joselu rozhodl o výhře Deportiva nad Vallecanem

Alavés nadále žije. Po vítězství nad Vallecanem ztrácí na nesestupové pozice čtyři body, což není šest kol před koncem nereálné. V utkání padla jediná branka a o tu se postaral v 64. minutě Joselu.

Uspěje kouč Velázquez ve svém druhém utkání? Čeká ho Rayo

Sedm bodů pořád dělí Alavés od toho, aby se aspoň na chvíli vynořil z pásma sestupu. Deportivo ale ještě nevzdává svůj boj o záchranu, byť s každým dalším kolem je jeho snaha stále méně úspěšná. V sobotu odpoledne se Alavés postaví doma proti třináctému Rayu.

Rayo Vallecano obralo Valencii o dva body

Valencia sice hrála proti Rayu lepší fotbal a kdyby vyhrála, tak by vzhledem k dění na hřišti nemohl nikdo nic namítat. Jenže s přibývajícím časem domácí převzali aktivitu a nakonec se jim povedlo srovnat na konečných 1:1.

Rayo nabídne dohrávku s Valencií

Od bojů o evropské poháry až k záchranářským starostem. I tak by se dala charakterizovat letošní sezona v podání Vallecana. Madridský celek se po slušném začátku začal neuvěřitelně trápit a v řadě už nevyhrál jedenáct zápasů. Podaří se mu to v pondělí, kdy hostí Valencii?

Rayo v Granadě podalo heroický výkon, ale na výhru to nestačilo

Rayo Vallecano jede z Granady domů zklamané. Po dvaceti minutách sice vedlo o dvě branky, jenže nakonec bralo jen bod. Zčásti si za to může samo, protože dlouhých 40 minut hrálo v oslabení bez vyloučeného hráče.