Çaykur Rizespor Turecko - Çaykur Rizespor - Expres Zprávy

19.03.202119:08

Škoda zaznamenal devátý gól sezony

Rizespor překvapil Galatasaray, na půdě druhého týmu tabulky turecké ligy vyhrál 4:3 a svůj podíl na tom měl i Milan Škoda. Český útočník v 54. minutě proměnil penaltu, jednalo se o jeho devátý zásah sezony.

29.01.202119:40

Škoda má v Turecku nového konkurenta

Alexander Söderlund je novým konkurentem Milana Škody v boji o místo v základní sestavě Rizesporu, norský útočník do tureckého klubu přestoupil ze švédského Häckenu.

transfermarkt.de
29.01.202113:41

Söderlund bude působit v Turecku

Třiatřicetiletý Alexander Söderlund bude hrát v Turecku za Rizespor. Záložník přestupuje ze švédského Häckenu. Smlouvu v novém působišti podepsal do léta 2022.

25.01.202120:06

Rizespor angažoval záložníka Đokoviče

Damjan Đoković se stěhuje z Rumunska do Turecka. Známý cestovatel přestoupil z Kluže do Çaykuru Rizespor, s nímž podepsal smlouvu do roku 2022.

20.01.202115:59

Škoda se blýskl dvěma góly

Český útočník Milan Škoda se zásadní měrou podílel na vítězství Rizesporu 3:0 v turecké lize nad Gaziantepsporem. Škoda otevřel skóre ve 42. minutě a krátce po přestávce přidal druhou branku z penalty.

19.01.202111:58

Sabo mění v turecké lize dres

Erik Sabo opustil Fatih Karagümrük a přestoupil do jiného tureckého klubu, slovenský záložník zamířil do Rizesporu.

17.01.202116:44

Škoda se trefil za Rizespor

Útočník Milan Škoda se znovu střelecky prosadil v dresu tureckého Rizesporu. Proměněná penalta ale jeho mužstvu v zápase proti Malatyasporu nestačila. Rizespor si odvezl porážku 1:4.

17.01.202110:59

Rizespor dojednává příchod Rashida

Osama Rashid pravděpodobně odejde z portugalské Santa Clary a zamíří do Turecka. O záložníka má velký zájem Rizespor, podle některých zpráv oba kluby dojednávají podmínky přestupu.

abola.pt
10.01.202117:35

Škoda přihrál na gól

Milan Škoda se podílel důležitou měrou na remíze tureckého Rizesporu v domácím utkání s Denizli. V nastaveném čase si připsal asistenci při gólu Ruzgara.

03.01.202111:59

Škoda rychle otevřel skóre

Rizespor vede 1:0 nad Gençlerbirliği a velkou zásluhu na tom má Milan Škoda, český útočník otevíral skóre již v osmé minutě.

24.12.202019:04

Škoda zaznamenal čtvrtou trefu v sezoně

Český útočník Milan Škoda si udržel střeleckou formu v turecké lize i na Štědrý den a byl strůjcem vítězství Rizesporu 2:1 nad Antalyasporem. Čtyřiatřicetiletý bývalý kapitán Slavie skóroval ve třetím ligovém utkání za sebou a podruhé byl jeho gól vítězný. Škoda dal čtvrtou ligovou branku v sezoně. Navíc se v utkání asistencí podílel i na první změně skóre, o kterou se postaral už v sedmé minutě rakouský záložník Yasin Pehlivan. Škoda zvýšil po hodině hry, chvíli na to dal výsledku konečnou podobu německý kanonýr Lukas Podolski. Víc ale hosté nedokázali a klesli o bod za svého přemožitele, kterému patří v neúplné tabulce 12. místo.

ČTK
19.12.202016:41

Škoda neodvrátil porážku Rizesporu

Rizespor ve 13. kole turecké Süper Lig prohrál na hřišti Trabzonsporu, kde hosty z penalty poslal do vedení Milan Škoda. Bývalá opora Slavie se prosadila ve druhém utkání po sobě a celkem potřetí v sezóně.

12.12.202016:05

Škoda rozhodl o výhře Rizesporu

Rizespor doma přetlačil Göztepe a hrdinou duelu se stal Milan Škoda. Český útočník nastoupil v základní sestavě, ve druhé minutě nastavení pak rozhodl o výhře domácího týmu.

02.10.202022:40

Fernando Andrade se vrací do Turecka

Fernando Andrade se po několika týdnech vrací do turecké ligy. Křídelník FC Porto loni hostoval v Sivassporu, nyní si ho vypůjčil Rizespor.

27.09.202014:13

Rizespor má posilu do obrany

Emir Dilaver končí v Dinamu Záhřeb a odchází do turecké ligy, rakouského obránce koupil Rizespor.

14.09.202018:59

Meriah se vrací do turecké ligy

Yassine Meriah bude znovu hrát tureckou ligu. Tuniský obránce loni hostoval v Kasimpase, nyní si ho z Olympiakosu Pireus vypůjčil Rizespor.

11.09.202021:30

Škodův gól na body nestačil

Milan Škoda se trefil hned v prvním kole turecké ligy. V minulé sezoně po lednovém odchodu ze Slavie skóroval v jarní části desetkrát, dnes byl jediným střelcem Rizesporu, který však doma podlehl Fenerbahce 1:2. Škoda byl dnes prvním střelcem nového ročníku turecké Superligy. V 59. minutě si naskočil na Melnjakův centr a dostal domácí do vedení. Favorizované Fenerbahce, které v prvním poločasu neproměnilo penaltu, však vývoj otočilo. Škoda zápas nedohrál, v 79. minutě byl střídán.

ČTK
28.08.202015:48

Rizespor novým působištěm Rémyho

Loïc Rémy nakonec zamířil do Turecka. Zkušený útočník přestoupil z Lille do Çaykuru Rizespor, se kterým podepsal dvouletou smlouvu s opcí. Bývalý franciuzský reprezentant měl namířeno do Beneventa Calcio, ovšem neprošel lékařskou prohlédkou.

lequipe.fr
25.08.202009:35

Michalak se vrací do turecké ligy

Konrad Michalak loni přestupoval z Lechie Gdaňsk do Achmatu Groznyj, v ruském klubu se nedokázal prosadit a už podruhé ho opouští. Polský křídelník na jaře hostoval v Ankaragücü, nyní si ho vypůjčil jiný turecký klub Rizespor.

25.07.202022:07

Škoda porážku Rizesporu neodvrátil

Rizespor prohrál na půdě Fenerbahçe 1:3 a porážce nezabránil ani gól Milana Škody. Český útočník se prosadil v 53. minutě a zaznamenal jubilejní desátou branku sezony.