Çaykur Rizespor Turecko - Çaykur Rizespor - Expres Zprávy

19.07.202022:07

Škoda dvěma góly zařídil výhru Rizesporu

Çaykur Rizespor ve 33. kole turecké ligy zdolal Yeni Malatyaspor, na čemž se dvěma góly podílel Milan Škoda. Bývalý kapitán Slavie po příchodu do Turecka odehrál 16 ligových utkání, ve kterých devětkrát skóroval.

28.06.202020:47

Škoda přidal v Turecku 101. ligový gól

Šest dní po vstupu do Klubu ligových kanonýrů skóroval Milan Škoda v turecké lize znovu. Český útočník dal gól ve třetím utkání v řadě a 101. ligovou brankou v kariéře pomohl Rizesporu k remíze 2:2 s Denizlisporem. Domácí prohrávali po půlhodině 0:2, ale Škoda ve 40. minutě snížil. Bývalý slávistický kanonýr si naběhl na centr zprava a před malým vápnem napálil míč do horního rohu branky. V 71. minutě se pak povedlo Rizesporu vyrovnat a zvýšit naděje na záchranu. Na 14. místě má jednobodový náskok na sestupové pásmo. Od lednového příchodu z Edenu dal Škoda ve 12 zápasech sedm branek.

ČTK
22.06.202022:06

Škoda dal 100. gól kariéry

Český útočník Milan Škoda se prosadil v dresu Rizesporu v turecké lize na půdě Antalyasporu. Brankou v deváté minutě nastaveného času z penalty už ale jenom mírnil porážku 1:3. Pro Škodu to byl ale jubilejní 100. gól v kariéře. Rizespor drží v tabulce poslední bezpečnou patnáctou příčku o bod před Konyasporem.

14.06.202022:18

Škodu dělí jeden gól od klubu kanonýrů

Milan Škoda skóroval za Rizespor v turecké fotbalové lize a jediný gól ho dělí od vstupu do Klubu ligových kanonýrů, který sdružuje hráče s minimálně stovkou nastřílených prvoligových branek. Jeho tým zdolal v 27. kole Galatasaray 2:0. Český útočník sice v 42. minutě neproměnil pokutový kop, ale vyražený míč dopravil pohotovým skluzem do sítě. V české lize Škoda nastřílel za Bohemians 1905 a Slavii 94 gólů. Po lednovém přestupu z Edenu do Rizesporu přidal dalších pět branek, tu poslední hned po ukončení tříměsíční koronavirové soutěžní pauzy.

ČTK
14.06.202021:18

Škoda poslal Rizespor do vedení

Milan Škoda si dnes na své konto připsal pátou branku v dresu tureckého Rizesporu. Český útočník v závěru první půle duelu s Galatasarayem neproměnil penaltu, dokázal se ale dostat k dorážce a z té už rozvlnil síť.

29.02.202017:02

Škoda mírnil porážku Rizesporu

Rizespor prohrál v Trabzonsporu a jednu branku si na své konto připsal Milan Škoda, český útočník v nastavení proměnil penaltu a snížil na 2:4 z pohledu svého týmu, domácí následně stihli přidat ještě jeden gól.

10.02.202019:43

Utkání Göztepe - Rizespor bylo odložené

Dnešní dohrávka turecké Süper Lig mezi Göztepe a Çaykurem Rizespor byla odložená. Důvodem tohoto kroku jsou nepříznivé povětrnostní podmínky.

01.02.202015:49

Škoda pokořil defenzívu Beşiktaşe

Milan Škoda dal svůj třetí gól v turecké lize, český útočník dnes rozvlnil síť Beşiktaşe a srovnal stav na průběžných 1:1.

29.01.202018:43

Rizespor oznámil podpis Toruna

Tunay Torun má po odchodu z Istanbulu Başakşehir jasno o svém novém angažmá. Devítinásobný reprezentant Turecka se na nadcházejících osmnáct měsíců upsal Çaykuru Rizespor, součástí dohody je rovněž opce na další sezónu.

transfermarkt.de
20.01.202019:56

Škoda dvěma góly pomohl Rizesporu

Çaykur Rizespor v 18. kole turecké Süper Lig porazil Gençlerbirliği, na čemž měl výrazný podíl Milan Škoda. Bývalý kapitán Slavie při ligovém debutu vstřelil po změně stran obě branky svého nového mužstva.

25.07.201908:15

Rizespor dohodl příchod Diomandého

Ismaël Diomandé si zahraje tureckou první ligu. Bývalý defenzivní záložník Caen se dohodl na dvouleté smlouvě s Çaykurem Rizespor.

lequipe.fr
07.07.201915:58

Fenerbahçe získalo útočníka Muriqiho

Vedat Muriqi v rámci turecké ligy mění dres. Nyní již bývalý útočník Rizesporu přestoupil do Fenerbahçe, kde podepsal kontrakt do roku 2023.

04.07.201908:44

Akkaynak zkusí štěstí v Rizesporu

Atakan Akkaynak se minimálně na rok stěhuje do Turecka, mladý záložník opustil nizozemský Willem II a odešel hostovat do Rizesporu.

vi.nl
20.02.201911:05

Plzeň získala na hostování Jakuba Brabce

Reprezentační obránce Jakub Brabec bude hrát do konce sezony za Plzeň, kam přichází na hostování z belgického Genku. Součástí dohody je i opce na trvalý přestup. Původně měl Brabec zůstat do konce sezony v tureckém Rizesporu. Tam však v zimě přišel o místo v sestavě.

ČTK
24.01.201911:31

Awaziem odešel hostovat do Rizesporu

V Turecku dohraje letošní sezonu Chidozie Awaziem, nigerijský obránce se dočasně loučí s FC Porto a odchází hostovat do Rizesporu.

lequipe.fr
12.01.201917:19

Nakoulma zkusí štěstí v Turecku

Do Turecka se stěhuje Prejuce Nakoulma, který uzavřel půlroční kontrakt s Rizesporem. Africký útočník dříve hrával za Mersin a Kayserispor a naposledy patřil francouzskému Nantes, s nímž v srpnu ukončil smlouvu, od té doby byl volným hráčem.

lequipe.fr
15.12.201814:36

Brabec zavinil penaltu Rizesporu

Obránce Jakub Brabec zavinil v utkání turecké ligy mezi Rizesporem a Alanyasporem penaltu, brankář domácího týmu Gökhan Akkan ji však chytil a zápas skončil 1:1.