25.11.2022 10:30 CET
základní skupiny - skupina C, 2. kolo

FK Pardubice (CZE)   -   Sparta Praha B (CZE)

3 : 2 (?:?)
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
FK Pardubice - poslední zápasy
11.09.2022FORTUNA:LIGA 8. kolo
Ostrava - FK Pardubice
3:0
14.09.2022MOL Cup2.k
Velvary - FK Pardubice
1:0
18.09.2022FORTUNA:LIGA 9. kolo
FK Pardubice - Bohemians
0:1
02.10.2022FORTUNA:LIGA 10. kolo
FK Teplice - FK Pardubice
5:1
08.10.2022FORTUNA:LIGA 11. kolo
Pardubice - FK Jablonec
1:0
15.10.2022FORTUNA:LIGA 12. kolo
Sparta Praha - Pardubice
5:2
22.10.2022FORTUNA:LIGA 13. kolo
FK Pardubice - Brno
1:3
29.10.2022FORTUNA:LIGA 14. kolo
Hradec Kr. - FK Pardubice
1:3
06.11.2022FORTUNA:LIGA 15. kolo
Slovácko - FK Pardubice
1:0
13.11.2022FORTUNA:LIGA 16. kolo
FK Pardubice - Plzeň
1:1
29.01.2017Pl. F
FK Mladá Boleslav - FK Pardubice
4:0
06.01.2018Sk C
Zbrojovka Brno - FK Pardubice
3:1
17.01.2018Sk C
FK Pardubice - 1. SC Znojmo FK
1:2
20.01.2018Sk C
MFK Skalica - FK Pardubice
2:0
05.01.2019Sk B
FK Pardubice - MFK Chrudim
2:2
08.01.2019Sk B
FK Jablonec - FK Pardubice
0:0
13.01.2019Sk B
FK Pardubice - FK Varnsdorf
1:4
08.01.2022Sk C
FK Pardubice - Baník Ostrava
2:4
13.01.2022Sk C
MFK Karviná - FK Pardubice
2:1
26.01.2022Sk C
1. SK Prostějov - FK Pardubice
3:1
Sparta Praha B - poslední zápasy
09.09.2022Fotbalová národní liga 8. kolo
MFK Karviná - Sparta B
2:0
18.09.2022Fotbalová národní liga 9. kolo
Sparta B - SFC Opava
1:0
01.10.2022Fotbalová národní liga 10. kolo
Prostějov - Sparta B
0:2
09.10.2022Fotbalová národní liga 11. kolo
Sparta B - SK Líšeň
0:0
16.10.2022Fotbalová národní liga 12. kolo
FK Varnsdorf - Sparta B
2:0
23.10.2022Fotbalová národní liga 13. kolo
Sparta Praha B - Třinec
0:1
30.10.2022Fotbalová národní liga 14. kolo
Dukla Praha - Sparta B
1:2
06.11.2022Fotbalová národní liga 15. kolo
Sparta B - FK Viagem Příbram
0:3
12.11.2022Fotbalová národní liga 16. kolo
MFK Vyškov - Sparta B
3:1
22.11.2022Tipsport ligaSk C
Sparta B - FK Teplice
4:1
08.01.2020Sk B
Sparta Praha B - FK Varnsdorf
1:1
12.01.2020Sk B
FK Mladá Boleslav - Sparta Praha B
1:1
21.01.2020Sk B
Sparta Praha B - FC Hradec Králové
0:0
07.01.2021Sk A
Sparta Praha B - MAS Táborsko
3:1
16.01.2021Sk A
FC Hradec Králové - Sparta Praha B
2:2
23.01.2021Sk A
Sparta Praha B - Dukla Praha
1:4
08.01.2022Sk A
Bohemians Praha 1905 - Sparta Praha B
2:0
11.01.2022Sk A
FK Jablonec - Sparta Praha B
3:2
15.01.2022Sk A
Sparta Praha B - Dukla Praha
2:3
22.11.2022Sk C
Sparta Praha B - FK Teplice
4:1
Tipsport liga - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Sparta Praha B (CZE)11004:13
2.Sellier & Bellot Vlašim (CZE)00000:00
 FK Pardubice (CZE)00000:00
4.FK Teplice (CZE)10011:40
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
13:18 Liberec v přestřelce padl s Bohemians

Skupina B (Praha-Xaverov):

Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905 3:4 (0:2)

Branky: 65. a 76. Kozák, 89. Mészáros - 15. a 24. Drchal, 48. Vrána, 80. Dostál.

Sestavy:

Liberec: Vliegen (46. Pešl) - Fukala, Plechatý (46. Mikula), Prebsl (65. Lexa), Preisler (46. Winkler) - Purzitidis, Varfolomejev (75. Juzvak), Polyák (65. Valenta) - Frýdek (65. Červ), Rondič (75. Mészáros), Kozák (75. Višinský). Trenér: Kozel.

Bohemians:

I. poločas: Kouba - Kadlec, Krch, Hůlka - Vala, Farkaš, Morávek, Nový - Drchal, Prekop, Novák.

II. poločas: Kouba - Köstl, Jánoš, Křapka - Dostál, Jindřišek, Beran, Vilotič - Vrána, Zeman, Mužík. Trenér: Veselý.

(ČTK)
29.11. TL: Teplice - Pardubice 1:1
Tipsport liga:
Skupina C (Praha-Xaverov):
FK Teplice - FK Pardubice 1:1 (0:1)
Branky:
81. Kodad - 20. Solil.
Sestavy:
Teplice:
Mucha - Emmer, Chaloupek (85. Lukáš), Knapík, Urbanec - Mareček, Kučera (75. Cykalo) - Trubač, Křišťan (61. Žák), Čičovský - Vachoušek (61. Čerepkai). Trenér: Jarošík.
Pardubice: Budinský - Lupač (17. Rosa), Tecl (27. Míka), Hranáč, Chlumecký - Icha, Hlavatý, Solil, Sychra, Kapanga - Huf. Trenér: Kováč. (ČTK)
26.11. TL: Bohemians Praha 1905 - Táborsko 3:1
Tipsport liga:
Skupina B (Praha-Xaverov):
Bohemians Praha 1905 - Táborsko 3:1 (1:0).
Branky Bohemians:
38. Drchal z pen., 54. Prekop z pen., 90.+4 Novák.
Sestava Bohemians:
I. poločas:
Soukup - Kadlec, Krch, Vilotič - Dostál, Jánoš, Beran, Nový - Mužík, Zeman - Drchal.
II. poločas: Soukup - Köstl, Křapka, Hůlka - Vala, Jindřišek, Farkaš, Vilotič (72. Bartek) - Novák, Vrána - Prekop. Trenér: Veselý. (ČTK)
25.11. TL: Mladá Boleslav - Hradec Králové 5:2
Tipsport liga:
Skupina A:
FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové 5:2 (2:1).
Branky:
22. Ekpai, 38. Dele, 63. Vojta, 66. Mareček, 90. Žitný - 32. Jurčenko, 84. Kadrmas.
Sestavy:
M. Boleslav:
Polaček (46. Mikulec) - Král (46. Rulc), Karafiát (46. Šimek), Suchý (46. Donát) - Kubista (46. Mareček) - Látal, Žitný, Dele, Ekpai - Stránský (46. Mašek), Vojta. Trenér: Hoftych.
Hradec: Hrnčíř (46. Vlk) - Holovackij, Baloun, Hlaváč - Mahr (69. Schmoranz), Kosař, Kučera, Kutík (69. Boniš) - Hypšman (59. Březák) - Hájek (59. Kadrmas), Jurčenko (59. Hodač). Trenér: Koubek. (ČTK)
25.11. TL: Trenčín - Trinity Zlín 3:2
Tipsport liga:
Skupina E:
Trenčín - Trinity Zlín 3:2 (2:1).
Branky:
27. Okunola, 39. Ibrahim, 70. Kupusovič - 42. Polášek, 46. Hrdlička.
Sestava Zlína:
I. poločas:
Rakovan - Polášek, Němeček, Simerský, Bartošák - Vukadinovič, Bužek, Hellebrand, Hrubý, Dramé - Silný.
II. poločas: Rakovan - Kolář, Didiba, Jura - Číž, Kulíšek, Švach, Čanturišvili - Hamalčík, Kovinič, Hrdlička. Trenér: Vrtělka. (ČTK)
25.11. TL: FK Pardubice - Sparta Praha B 3:2
Přípravný turnaj Tipsport liga:
Skupina C:
FK Pardubice - Sparta Praha B 3:2 (2:0).
Branky:
3. Sychra, 35. Šimek, 80. Janošek - 84. a 90.+1 Cissé.
Sestava Pardubic:
I. poločas:
Budinský - Kostka, Míka, Koukola, Helešic (23. Rosa) - Tischler, Hyslan, Šimek - Sychra, Sow, Kapanga.
II. poločas: Šimůnek - Lupač, Tecl, Chlumecký, Rosa - Janošek, Solil, Hlavatý - Jefferson, Huf, Lima. Trenér: Kováč. (ČTK)
25.11. TL: Zbrojovka Brno - Trnava 3:1
Tipsport liga:
Skupina E (Senec):
Zbrojovka Brno - Trnava 3:1 (1:0).
Branky:
44. Hladík, 48. Přichystal, 74. Nečas - 82. Ikugar.
Sestava Brna: Berkovec (46. Hrubý) - Koželuh, Endl (63. Štěrba), Šural (63. Hlavica), Divíšek - Souček, Blecha - Nečas, Přichystal (75. Holásek), Alli (46. Granečný) - Hladík (63. Texl). Trenér: Dostálek. (ČTK)
25.11. TL: Vlašim - FK Teplice 1:4
Tipsport liga:
Skupina C:
Vlašim - FK Teplice 1:4 (0:3).
Branky Teplic:
17. a 43. Emmer, 7. Yasser, 55. Trubač.
Sestava Teplic: Mucha - Chaloupek (46. Cykalo), Knapík, Hybš (60. Lukáš) - Hyčka (46. Urbanec), Jukl, Křišťan (46. Čičovský), Emmer (60. Kodad) - Trubač - Vachoušek (46. Čerepkai), Yasser (46. Kasse). Trenér: Jarošík. (ČTK)
22.11. TL: Zlín - Brno 0:2
Přípravný turnaj Tipsport liga:
Skupina E: Trinity Zlín - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
Branky:
34. Hladík, 56. Nečas.
Sestavy:
Zlín:
I. poločas:
Dostál - Reiter, Didiba, Jura, Bartošák - Vukadinovič, Kulíšek, Janetzký, Hellebrand, Dramé - Kovinič.
II. poločas: Dostál - Polášek, Didiba, Němeček, Jura - Hamalčík, Bužek, Hrdlička, Švach, Číž - Silný. Trenér: Vrtělka.
Brno: Hrubý - Hlavica, Štěrba, Divíšek - Nečas, Texl (64. Endl), Blecha, Granečný (78. Vantuch) - Přichystal (64. Holásek), Hladík, Alli (64. Hlucháň). Trenér: Dostálek. (ČTK)
22.11. TL: Teplice - Sparta B 1:4
Přípravný turnaj Tipsport liga:
Skupina C (Praha-Strahov):
FK Teplice - Sparta Praha B 1:4 (1:2)
Branky: 22. Chaloupek - 61. a 63. Váňa, 28. Cissé, 29. Turyna.
Sestava Teplic: Němeček - Chaloupek, Lukáš (46. Nsunzu), Cykalo - Kodad, Mareček, Čišovský, Hadinec (46. Emmer) - Procházka (65. Beránek) - Vachoušek, Čerepkai (65. Yasser). Trenér: Jarošík. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
26.11.
MFK Chrudim - FK Varnsdorf
2:0
26.11.
Bohemians - FC SILON Táborsko
3:1
26.11.
1. SK Prostějov - MFK Skalica
2:2
29.11.
FK Teplice - FK Pardubice
1:1
29.11.
AS Trenčín - Spartak Trnava
5:1
30.11.
Slovan Liberec - Bohemians 1905
3:4
30.11.
FC SILON Táborsko - Žižkov
1:1
30.11.
FC Zlaté Moravce - MFK Skalica
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
02.12.10:30
FK Mladá Boleslav - MFK Chrudim
info
02.12.10:30
Vlašim - FK Pardubice
info
02.12.10:30
1. SK Prostějov - Zlaté Moravce
info
02.12.13:00
Hradec Králové - FK Varnsdorf
info
02.12.13:00
Spartak Trnava - FC TRINITY Zlín
info
02.12.14:00
AS Trenčín - Zbrojovka Brno
info
03.12.10:30
FC SILON Táborsko - Liberec
info
03.12.13:00
Bohemians 1905 - Žižkov
info
03.12.13:00
Sigma Olomouc - MFK Skalica
info
Všechny zápasy