Skotsko se proti Moldavsku protrápilo k hubené výhře

Skotové si skrze automaticky očekávanou výhru nad Moldavskem udrželi naději na mistrovství světa, avšak žádné psychologické vzpruhy se jim věru nedostalo. Ze šestnácti střel vytěžili všehovšudy jediný gól a divže se proti trpaslíkovi nestrachovali o výsledek...

Nadále oslabení Skotové potřebují proti Moldavsku zabrat

Steve Clarke v čele Skotska ani omylem nekončí, i kdyby se tenhle cyklus nepodařilo dotáhnout ke zdárnému konci. Je to sotva týden, co byl populárnímu kouči prodloužen kontrakt až do Eura 2024. Ovšem to nic nemění na skutečnosti, že Skotové jsou před zápasem s Moldavskem pod enormním tlakem naplno bodovat...

Moldavsko doma padlo, Rakušané vezou pohodovou výhru

Moldavsko doma padlo s Rakouskem, to mu v pohodě nadělilo dvě branky. Tři body zajistily rakouskému favoritovi dvě trefy na koncích obou poločasů. Po Christophu Baumgartnerovi se v nastavení utkání trefil také Marko Arnautović.

Rakousko chce postoupit výš, Moldavsko trápí především obrana

Rakousko chce pokračovat v dobrých výkonech, které mu naposledy vynesly postup ze skupiny na mistrovství Evropy. To by se jim mohlo podařit, protože na Stadionul Zimbru do Kišiněva jedou Rakušané jako jasný favorit. Domácí Moldavsko se aspoň pokusí trochu vylepšit svou defenzivu.

Izrael otáčel skóre v Moldavsku a nakonec vyhrál o tři góly, pomohla červená karta

Izrael byl jasným favoritem zápasu v Moldavsku, kde však po půlhodině hry prohrával 0:1 kvůli gólu Carpa. Ještě před koncem druhé půle Izraelci vyrovnali, druhý poločas opanovali a nakonec si z Kišiněva vezou výhru 4:1.

Moldavsko s Izraelem v zápase dvou týmů, které ještě nevyhrály

Moldavsko se v poslední březnový den utká s Izraelem. Ani jeden z týmů nevyhrál ani jeden z prvních dvou zápasů kvalifikace na světový šampionát a zejména u Moldavců byl herní projev v obou zápasech velmi špatný.

Dánsko nasázelo Moldavsku osm branek a s přehledem vévodí skupině F

Dánsko v poslední době předvádí vynikající výkony a jeho hladký úspěch nad Moldavskem se čekal, ovšem takto vysoká výhra už rozhodně ne. Hosté totiž ve čtvrtek předvedli celkem kvalitní výkon proti Faerským ostrovům a dlouho sahali po vítězství (1:1), ovšem nyní v Herningu zaostávali ve všech ohledech a domů odjíždějí s ostudnou porážku 0:8. Domácí navíc vsítili hned pět branek v úvodních osmatřiceti minutách.

Dánsko na úvod zdolalo Izrael, nyní nechce mít větší problémy ani s Moldavskem

Reprezentace Dánska je považována za hlavního favorita skupiny F a podle papírových předpokladů by se měla poprat o přímý postup na evropský šampionát s Rakouskem. Vstup do tohoto kvalifikačního cyklu ji vyšel, neboť dokázala zvítězit v Izraeli po výsledku 2:0 a znovu ukázala, že její defenzíva se překonává jen velmi obtížně. Nyní se pokusí uspět proti Moldavsku, kterému se dává jen velmi malá šance na postup.

Moldavsko znovu nevyhrálo, i když s Faerskými ostrovy téměř celý zápas vedlo

Moldavské čekání na výhru na mezinárodní scéně stále nekončí, domácí i přes nadějný vstup do zápasu přeci jen neudrželi těsný náskok a s konkurenčními Faerskými ostrovy se rozešli smírně v poměru 1:1. Z tříbodového zisku se naposledy radovali začátkem června roku 2019, od té doby zažívají spíše trápení. Od hostů se možná očekávalo o něco více, nicméně vzhledem k průběhu jsou alespoň částečně spokojeni i s nerozhodným výsledkem.

Moldavsko se pokusí přerušit dlouhou šňůru bez výhry proti Faerským ostrovům

Ani jeden ze čtvrtečních soupeřů rozhodně není považován za favorita skupiny F a nedá se počítat s tím, že by se na světový šampionát probojoval. Nicméně v těžké konkurenci rozhodně chtějí obstát a rádi by získali co největší počet bodů. Domácí Moldavsko je sice považováno za mírného favorita, ovšem v souboji s Faerskými ostrovy se dá spíše očekávat velmi vyrovnaný průběh a o vítězi mohou rozhodovat maličkosti.

Kosovo si poradilo s Moldavskem a zachránilo se

Bitva o záchranu v Lize C mezi Kosovem a Moldavskem našla svého vítěze v domácím celku. Ten zvítězil 1:0, přičemž jeho hrdinou se stal díky brance z první půle Kastrati. Moldavcům nepomohla ani krátká přesilovka.

V záchranářském souboji přivítá Kosovo Moldavsko

Souboj dvou týmů s tristními dosavadními výsledky bude k vidění v kosovské Prištině. Domácí celek tam přivítá Moldavsko a potřebuje alespoň remizovat, aby nespadnul do nejnižší divize Ligy národů.

Řecko se v Moldavsku dvakrát prosadilo a v závěrečném kole bude bojovat o vítězství ve skupině

Třetí skupinu Ligy C čeká dramatické rozuzlení. Řekové se výhrou v Moldavsku udrželi ve hře o prvenství a vítěze skupiny určí až vzájemný souboj se Slovinci, který se uskuteční v Řecku. V Moldavsku udeřili někdejší mistři Evropy z roku 2004 hned dvakrát v prvním poločase - trefili se Fortounis a Bakasetas.

Moldavsko se doma pokusí zlepšit ofenzivu proti řecké zdi

Moldavsko by si moc rádo připsalo první tři body za výhru, jenže ani proti Řecku to nevypadá příliš nadějně. Řekové totiž oplývají tradičně dobrou obranou a aktuálně jim patří skvělé druhé místo.

Slovinsko i díky hattricku Vučkiće deklasovalo Moldavsko o čtyři branky

Slovinsko ve středečním utkání v moldavském Kišiněvě dalo jasně najevo, že to s postupem do Ligy B myslí smrtelně vážně a hlavně díky skvěle zvládnutému prvnímu poločasu zvítězilo nad Moldavskem hladce po výsledku 4:0. Ústřední postavou zápasu se stal záložník španělské Zaragozy Haris Vučkić, jenž se do přestávky prosadil hned dvakrát a pak rozvlnil síť ještě jednou. Hosté se kvůli tomuto vysokému vítězství vyhoupli do čela tabulky s deseti body.