Nejlepší poločas, jsem na tým hrdý, zářil po semifinále Klopp

Nejlepší poločas, jaký kdy od Liverpoolu zažil, předvedli podle kouče Jürgena Kloppa jeho svěřenci na cestě do finále Anglického poháru. Po 45 minutách v sobotu vedli nad největším ligovým rivalem Manchesterem City ve Wembley už 3:0 a po deseti letech si zahrají o nejstarší fotbalovou trofej.

Liverpool přestřílel Manchester City a míří do finále FA Cupu

Fotbalová Anglie zná prvního finalistu prestižního FA Cupu, kterým se díky vítězství 3:2 stal Liverpool. Svěřenci Jürgena Kloppa předvedli dokonalou první půli, ve které svému sokovi nasázeli hned tři branky a rozhodli tak o osudu utkání. Manchester City sice po pauze nesložil zbraně a pokusil se o malý zázrak, díky brankám Grealishe a Bernarda Silvy se dostal na dostřel jediné branky, na vyrovnání to však nestačilo.

Londýnské derby o finále

Chelsea se v semifinále FA Cupu utká s Crystal Palace. Ačkoliv je favorit na první pohled jasný, pohárové zápasy mívají kolikrát neočekávaný průběh. Vítěz se ve finále utká s lepším ze souboje titánů Manchester City - Liverpool.

Souboj titánů podruhé, předčasné finále?

Manchester City vyzve v semifinále FA Cupu Liverpool. V Premier League spolu soupeří o to, kdo na jejím konci převezme korunu pro krále ligy. Nyní si to rozdají o to, kdo bude mít možnost zvítězit v FA Cupu a ve finále se postaví vítězi duelu Chelsea - Crystal Palace.

Překvapivé tažení Borehamu Wood v FA Cupu ukončil Everton

Překvapivé tažení fotbalistů Borehamu Wood v Anglickém poháru skončilo. Klub z páté ligy ve čtvrtečním osmifinále prohrál na hřišti Evertonu 0:2. O vítězství favorita rozhodl dvěma góly po změně stran venezuelský reprezentant Salomón Rondón. Liverpoolský celek se ve čtvrtfinále představí proti Crystal Palace.

Součkovo zranění není vážné, kapitán české reprezentace je v pořádku

Zranění Tomáše Součka z West Hamu po středečním osmifinále Anglického poháru se Southamptonem není vážné. Sedmadvacetiletý kapitán české reprezentace uvedl, že je v pořádku a měl by být připraven na další zápas.

Hodně to bolí, řekl po vyřazení Arsenalu z FA Cupu manažer Arteta

Manažer Mikel Arteta z Arsenalu netajil po nedělním nečekaném vyřazení z Anglického poháru zklamání. "Kanonýři" nestačili ve 3. kole na druholigový Nottingham a španělský trenér si po prohře 0:1 posteskl, že jeho tým nebyl na soupeřově hřišti dostatečně hladový.

West Ham se Součkem vyřadil z FA Cupu Leeds, Arsenal vypadl

West Ham s Tomášem Součkem v sestavě zvítězil v FA Cupu 2:0 nad Leedsem a postoupili do čtvrtého kola. Uspěl také Liverpool, který doma otočil duel proti Shrewsbury a vyhrál 4:1. Tottenham po obratu porazil 3:1 Morecambe. V soutěži naopak skončil Arsenal, který prohrál na hřišti druholigového Nottinghamu 0:1.

Manchester City má potíže s koronavirem, nakazil se i Guardiola

Manažer Manchesteru City Pep Guardiola byl pozitivně testován na koronavirus a vynechá páteční utkání třetího kola Anglického poháru na hřišti Swindonu ze čtvrté nejvyšší soutěže.

Je to úžasný pocit, radoval se Rodgers po triumfu v FA Cupu

Leicester poprvé v klubové historii vyhrál Anglický pohár. Ve finále ve Wembley před zraky 21 tisíc diváků porazil Chelsea 1:0, v 63. minutě rozhodl o triumfu "Lišek" střelou zpoza vápna belgický záložník Youri Tielemans. Leicester ve finále Anglického poháru uspěl na pátý pokus.

Leicester poprvé v historii ovládl FA Cup. Hrdinou je Tielemans

Fotbalisté Leicesteru poprvé v klubové historii vyhráli Anglický pohár. Ve finále ve Wembley před zraky 21 tisíc diváků porazili Chelsea 1:0. V 63. minutě rozhodl o triumfu "Lišek" střelou zpoza vápna belgický záložník Youri Tielemans. Leicester ve finále Anglického poháru uspěl na pátý pokus.

Kdo uzme slavný anglický pohár? Wembley čeká souboj gigantů

Ve finále slavného FA Cupu se neutkají žádní drobečci. Leicester City vyzve finalistu Ligy mistrů Chelsea. V domácí soutěži oba celky dělí pouhé dva body, Foxes jsou třetí, Blues čtvrtí. Jistotu umístění v nejlepší čtyřce ještě nemají ani jeden, trofej však budou chtít oba.

Chelsea se o finále střetne s Manchesterem City

Velmi důležitý víkend je tu - alespoň tedy z hlediska tradičního FA Cupu, který má na programu dvě semifinálová klání hraná ve Wembley. Sobotní program přinese pikantní souboj dvou ve formě hrajících celků - proti sobě se totiž postaví londýnská Chelsea a favorizovaný Manchester City.

Justin jde na operaci s kolenem a ve zbytku sezóny nepomůže Leicesteru

Leicesteru City bude minimálně půl roku chybět James Justin. Talentovaný obránce si ve středečním zápase FA Cupu s Brightonem přetrhl přední zkřížený vaz v koleni a musí na operaci...

Češi v zahraničí: Pekhart stihl dva góly a vyloučení. Červenal se i Souček

Český útočník Tomáš Pekhart o víkendu pomohl Legii Varšava k vítězství v lize a v úterý přidal postupovou branku v poháru. Zároveň se ale také nechal vyloučit. Červenou kartu viděl v anglické lize i Tomáš Souček. Vedení soutěže ale nakonec jeho trest zrušilo, a tak si mohl zahrát i FA Cup proti Manchesteru United. V Portugalsku se vytáhl brankář Matouš Trmal na hřišti Benfiky...