Los čtvrtfinále Coppa Italia: Neapol - Lazio, Juventus/Udinese - Parma/AS Řím, Turín FC - AC Milán/SPAL, Inter Milán - Fiorentina.

football-italia.net
07.01.202020:16

Turín FC bude postrádat Ansaldiho

Cristian Ansaldi vypadne ze sestavy Turína FC. Zkušený obránce si na dnešním tréninku zranil lýtko, přičemž s jistotou vynechá pohárový zápas s Janovem a následný ligový duel s Bolognou.

lequipe.fr
06.12.201918:09

Coppa Italia - los osmifinále

Osmifinálový los Italského poháru: Neapol - Perugia, Lazio - Cremonese, Fiorentina - Atalanta, Inter - Cagliari, AC Milán - SPAL, Parma - AS Řím, Turín FC - Janov a Juventus - Udinese.

04.12.201923:13

Barákův gól nasměroval Udine k postupu

Záložník Antonín Barák skóroval za Udine v utkání Italského poháru, v němž jeho tým doma zvítězil nad Boloňou 4:0 a postoupil do osmifinále. Jeho dalším soupeřem bude mistrovský Juventus. Barák otevřel skóre ve 24. minutě, když se před šestnáctkou zmocnil míče, mezi dvěma bránícími hráči se prosmýkl do výhodnější pozice a levou nohou překonal brankáře Angela da Costu. V této sezoně se v soutěžních zápasech střelecky prosadil poprvé. Druhý gól vítězného mužstva vstřelil v závěru první půle po centru českého středopolaře z trestného kopu Sebastian De Maio, další branky přidali po změně stran Rolando Mandragora a Kevin Lasagna. Za Boloňu nastoupil v základní sestavě Ladislav Krejčí a odehrál 67 minut.

ČTK
19.08.201910:30

Maroni má problémy s kotníkem

Gonzalo Maroni přispěl jedním gólem k pohárové výhře Sampdorie nad Crotone, nejlepší vzpomínky na duel ale mít nebude. Mladý záložník si poranil kotník a čekají ho další testy, ty první prozatím vyloučily zlomeninu.

15.05.201922:42

Italský pohár získalo Lazio

Výsledek finále Italského poháru: Atalanta - Lazio 0:2 (82. Milinković-Savić, 90. Correa).

15.05.201919:48

Ultras Lazia se střetli s policií

Fanoušci Lazia Řím se před finále italského poháru proti Atalantě střetli s policisty, kteří dohlížejí na pořádek v okolí Stadio Olimpico. Příznivci Lazia měli házet na strážce zákona lahve a zapálenou pyrotechniku, policisté odpověděli vodním dělem a slzným plynem.

15.05.201919:00

Adekanye míří do Lazia

Dvacetiletý nizozemský útočník Bobby Adekanye se rozloučil s Liverpoolem a chystá se stvrdit svůj přestup do římského Lazia. V italské metropoli už by měl sledovat dnešní finále italského poháru mezi Laziem a Atalantou.

13.05.201913:25

Finále Coppa Italia bude pískat Banti

Hlavním rozhodčím závěrečného zápasu letošního ročníku Italského poháru byl jmenován Luca Banti, hrát se bude už ve středu a o trofej si to rozdají Lazio a Atalanta.

29.04.201923:33

Lazio nebylo potrestáno za urážky

Trestu za urážky se vyhnulo Lazio. Biancocelesti hrozil postih za rasistické pokřiky na Tiemouého Bakayoka a Francka Kessiého z odvety semifinále Coppa Italia s AC Milán, nakonec se však trestu vyhnuli, nesmí se ale něco podobného opakovat.

25.04.201922:44

Coppa Italia - výsledek

Výsledek dnešní odvety semifinále Italského poháru: Atalanta - Fiorentina 2:1 (14. z penalty Iličić, 69. Gómez - 3. Muriel), první zápas 3:3, postupuje Atalanta.

25.04.201913:46

Lazio se distancuje od chování části fanoušků

Lazio vydalo tiskové prohlášení a v něm se distancuje od chování části svých fanoušků v průběhu včerejšího souboje s AC Milán. Příznivci římského klubu se prezentovali fašistickými gesty a vedle toho sáhli k rasistickým urážkám, jejich terčem byl domácí záložník Tiemoue Bakayoko.

espnfc.com
24.04.201922:41

Výsledek dnešní odvety semifinále Italského poháru: AC Milán - Lazio 0:1 (58. Correa), první zápas 0:0, postupuje Lazio.

24.04.201922:15

Calabria laboruje se zraněným kolenem

Davide Calabria bude muset na podrobné vyšetření. Obránce AC Milán nedohrál pohárový zápas s Laziem, v závěru první půle si poranil koleno.

24.04.201922:03

Milinković-Savić má zdravotní problémy

Sergej Milinković-Savić nedohrál dnešní pohárový zápas na půdě AC Milán, záložník Lazia měl problémy s kolenem a kotníkem a po patnácti minutách musel střídat.

24.04.201917:51

Fanoušci Lazia uctívali Mussoliniho

Fanoušci Lazia Řím v Miláně před dnešním semifinále italského poháru proti tamnímu AC rozvinuli transparenty a skandovali hesla, jejichž "hrdinou" byl fašistický diktátor Benito Mussolini. Právě na milánském náměstí Piazza Loreto byl v dubnu 1945 Mussolini zastřelen partyzány.

22.04.201915:59

Mazzoleni bude řídit duel AC Milán - Lazio

Středeční odvetu semifinále Coppa Italia bude řídit Paolo Mazzoleni. Na druhé semifinále Italského poháru mezi Atalantou Bergamo a Fiorentinou bude dohlížet Gianpaolo Calvarese.

28.03.201919:28

Radu vynechá dva zápasy Coppy

Ve dvou utkáních Coppa Italia nepomůže Laziu obránce Ştefan Radu. Zkušený zadák byl potrestán za vyloučení ze čtvrtfinálového duelu s Laziem, jedno utkání si však již odpykal v úvodním semifinále s AC Milán.

27.02.201922:59

Dnešní výsledek úvodního semifinále Italského poháru: Fiorentina - Atalanta 3:3 (33. Chiesa, 36. Benassi, 79. Muriel - 16. Gómez, 18. Pašalić, 58. De Roon).