Italské kluby jdou do stávky

Asociace italských fotbalistů (AIC) ohlásila na první kolo nižších soutěží stávku, ke které se mají solidárně připojit i týmy elitní Serie A a B. Utkání v úvodním kole italské ligy by tak měla začít s půlhodinovým zpožděním.  
03.08.2008 | Aktuality | žádný komentář
 

Di Canio po sezóně skončí

Devětatřicetiletý bývalý útočník Lazia Řím a nynější hráč Cisca, Paolo Di Canio, prohlásil, že po sezóně ukončí svoji hráčskou kariéru. Zároveň ale přiznal, že načne jinou – trenérskou.  
09.11.2007 | Aktuality | 20 komentářů
 

V ITÁLII BUDE FOTBAL BEZ FANOUŠKŮ

V Itálii po dnešním pohřbu v pátek zabitého policisty opadají vášně, na řešení krize úplným zastavením fotbalu už se nemyslí. Hrát by se mohlo opět už tento víkend, ovšem na stadiónech, které nesplňují bezpečnostní kritéria, budou přihlížet jen prázdné tribuny.  
05.02.2007 | Aktuality | 11 komentářů
 

V ITÁLII ZEMŘEL POLICISTA, FOTBAL NEBUDE

V Itálii se o tomto víkendu žádný ligový fotbal hrát nebude. Důvod? Násilnosti doprovázející předehrávané utkání Serie A mezi Catanií s Palermem, stovka zraněných a především pak zabitý policista...  
02.02.2007 | Aktuality | 16 komentářů
09.05.2018 Kluby Serie A budou zřizovat rezervy
Rezervní týmy klubů Serie A se budou moci od nadcházející sezóny zapojit do čtvrté nejvyšší soutěže. Lega Pro umožní registraci těchto týmů, které budou klasicky postupovat a sestupovat, jedinou podmínkou přitom bude, že musí být o soutěž níže než jejich první tým. (football-italia.net)
12.01.2018 Gravina kandidátkou na šéfku svazu
Italský fotbalový svaz hledá nového šéfa, kterým by se mohla stát Daniele Gravina. Současná prezidentka Lega Pro byla oficiálně navržena jako kandidátka a mohla by tak nahradit Carla Tavecchia, jenž odstoupil po neúspěšné kvalifikaci o postup na mistrovství světa 2018. (football-italia.net)
22.07.2013 Luciano by měl hrát za Mantovu
Brazilec Luciano po třinácti letech opustil Chievo, i nadále by ale měl hrát v Itálii. Sedmatřicetiletý záložník je blízko k angažmá v AC Mantova, kde na něj údajně čeká dvouletý kontrakt.
08.01.2013 Pro Patria jednou bez fanoušků
Pro Patria bude pykat za část svých fanoušků, kteří v nedávném přípravném utkání s AC Milán rasisticky uráželi Kevina-Prince Boatenga. Klub ze čtvrté italské ligy musí za trest od Italské fotbalové federace odehrát jedno soutěžní utkání za zavřenými dveřmi.
04.09.2012 Zeman mladší dostal padáka
Zdeněk Zeman sice začal své druhé angažmá v AS Řím poměrně dobře, totéž se ale nedá říct o jeho pětatřicetiletém synovi. Karel Zeman byl po šesti měsících propuštěn klubem Alma Fano, poté co jeho tým hrající čtvrtou nejvyšší soutěž prohrál 0:6 s Alessandrií.
13.04.2012 Bari a Crotone přišly o body
Bari přišlo v tabulce Serie B o dva body, Crotone si musí ze svého dosavadního zisku umazat jeden bod. Oba italské kluby byly potrestány za nesrovnalosti v hráčských platech a daních. V nižších soutěžích si vysloužily postih Taranto (čtyři body), Piacenza, Pergocrema (oba po třech), Montichiari, Ebolitana, Foggia (všichni dva body), Alessandria a Como (mínus bod).
02.04.2005 Sobotní a nedělní zápasy nejvyšších italských fotbalových...
Sobotní a nedělní zápasy nejvyšších italských fotbalových soutěží byly stejně jako ostatní sportovní akce na Apeninském poloostrově odloženy. Důvodem je rapidní zhoršení zdravotního stavu a následná smrt papeže Jana Pavla II.
23.03.2005 Vice-prezident AC Milán Adriano Galliani obhájil svůj post...
Vice-prezident AC Milán Adriano Galliani obhájil svůj post prezidenta Italské fotbalové ligy. Jeho zástupcem bude Maurizio Zamparini z Palerma.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
08.06.
Forlì FC - Delta Porto Tolle
2:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy