Italské kluby jdou do stávky

Asociace italských fotbalistů (AIC) ohlásila na první kolo nižších soutěží stávku, ke které se mají solidárně připojit i týmy elitní Serie A a B. Utkání v úvodním kole italské ligy by tak měla začít s půlhodinovým zpožděním.  
03.08.2008 | Aktuality | žádný komentář
 

V ITÁLII BUDE FOTBAL BEZ FANOUŠKŮ

V Itálii po dnešním pohřbu v pátek zabitého policisty opadají vášně, na řešení krize úplným zastavením fotbalu už se nemyslí. Hrát by se mohlo opět už tento víkend, ovšem na stadiónech, které nesplňují bezpečnostní kritéria, budou přihlížet jen prázdné tribuny.  
05.02.2007 | Aktuality | 11 komentářů
 

V ITÁLII ZEMŘEL POLICISTA, FOTBAL NEBUDE

V Itálii se o tomto víkendu žádný ligový fotbal hrát nebude. Důvod? Násilnosti doprovázející předehrávané utkání Serie A mezi Catanií s Palermem, stovka zraněných a především pak zabitý policista...  
02.02.2007 | Aktuality | 16 komentářů
12.01.2018 Gravina kandidátkou na šéfku svazu
Italský fotbalový svaz hledá nového šéfa, kterým by se mohla stát Daniele Gravina. Současná prezidentka Lega Pro byla oficiálně navržena jako kandidátka a mohla by tak nahradit Carla Tavecchia, jenž odstoupil po neúspěšné kvalifikaci o postup na mistrovství světa 2018. (football-italia.net)
13.04.2012 Bari a Crotone přišly o body
Bari přišlo v tabulce Serie B o dva body, Crotone si musí ze svého dosavadního zisku umazat jeden bod. Oba italské kluby byly potrestány za nesrovnalosti v hráčských platech a daních. V nižších soutěžích si vysloužily postih Taranto (čtyři body), Piacenza, Pergocrema (oba po třech), Montichiari, Ebolitana, Foggia (všichni dva body), Alessandria a Como (mínus bod).
02.04.2005 Sobotní a nedělní zápasy nejvyšších italských fotbalových...
Sobotní a nedělní zápasy nejvyšších italských fotbalových soutěží byly stejně jako ostatní sportovní akce na Apeninském poloostrově odloženy. Důvodem je rapidní zhoršení zdravotního stavu a následná smrt papeže Jana Pavla II.
23.03.2005 Vice-prezident AC Milán Adriano Galliani obhájil svůj post...
Vice-prezident AC Milán Adriano Galliani obhájil svůj post prezidenta Italské fotbalové ligy. Jeho zástupcem bude Maurizio Zamparini z Palerma.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
12.06.
Trapani Calcio - US Avellino
3:1e
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy