Název:Goodison Park
Město:Liverpool
Stát: Anglie
Kapacita:40,569
Kluby:Everton FC  
26.03.2021 Everton má povolení pro stadion
Povolení pro výstavbu nového stadionu obdržel Everton. Toffees plánují místo dosluhujícího Goodison Parku postavit nový stadion severně od Liverpoolu v Bramley-Moore Dock, přičemž se počítá s kapacitou 52 888 míst. (lequipe.fr)
26.07.2019 Everton zveřejnil projekt stadionu
Projekt nového stadionu pro 52 tisíc fanoušků představil Everton. Nástupce Goodison Parku by měl vyrůst na severu Liverpoolu v Bramley Moore Dock, kde by byl z části obklopený vodou, přičemž hotovo by mělo být do roku 2023. (skysports.com)
20.12.2018 Everton bude mít stadion pro 62 tisíc diváků
Až 62 tisíc diváků se do budoucna vejde na nový stadion Evertonu s názvem Bramley-Moore Dock Stadium. Liverpoolský celek plánuje podat žádost o stavbu ve druhé polovině roku 2019, přičemž zpočátku se počítá s kapacitou 52 tisíc míst, která bude postupem času navýšena až na zmíněných 62 tisíc. Současný domov Toffees, Goodison Park, aktuálně pojme 40 tisíc diváků. (lequipe.fr)
23.11.2017 Everton našel místo pro nový stadion
Lokalitu pro stavbu nového stadionu, jenž by měl pojmout až 54 tisíc diváků, našel Everton. Nový pozemek se nachází severně od Liverpoolu a Toffees by měli zaplatit zhruba 5,5 miliardy liber, přičemž vyjma nového stadionu by měly být součástí komplexu také zábavné centrum, obytné čtvrti nebo nové říční terminály na řece Mersey. Datum výstavby ale zatím nebylo upřesněno. (lequipe.fr)
16.09.2014 Everton dostal zelenou k výstavbě stadionu
Fanouškům Evertonu konečně svitla naděje, že se přece jen dočkají nového stadionu. Ten by se měl, jak potvrdilo vedení Toffees, nacházet na Walton Hall Parku v severní části Liverpoolu a kromě nového stánku by měla celá oblast projít kompletní renovací. Nový stánek by měl pojmout 50 tisíc diváků a nahradí tak stávající Goodison park, kde "Karamelky" nastupují od roku 1892. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Domácí kluby
Everton FC
Další stadióny v zemi