Evropská liga - souhrn prvních zápasů předkola play-off
Každý chvilku tahal pilku a výsledkem je remíza, Barcelona se doma rozešla smírně s Manchesterem United (2:2). Juventus nepotvrdil roli favorita proti Nantes a po remíze 1:1 zůstává odveta zcela otevřená. Leverkusen bude ve Francii dohánět manko po porážce 2:3 s AS Monaco, zatímco Sevilla vykročila za postupem jasnou výhrou nad PSV Eindhoven...
Juventus FC - FC Nantes 1:1
Góly: 13. Dušan Vlahović - 60. Ludovic Blas
Poctivost, vyváženost a bojovnost vynesly Nantes velmi nadějný výsledek do odvety prvního kola play-off Evropské ligy. Na půdě Juventusu jednoznačně plnilo roli outsidera, nakonec si ovšem z Turína odvezlo velmi cennou remízu, s níž možná ani samo nepočítalo. Minimálně svému protivníkovi nahlas vzkázalo, že postup do další fáze určitě nemíní přenechávat lacino.
Domácí každopádně načali duel moc povedeným způsobem. Ujali se brzkého vedení, fanoušci přitom následně v podstatě jen očekávali, že postupně svoje vedení ještě navýší a že dokráčí k nějaké pohodlné výhře. Di María ze středu pole poslal centr do šestnáctky, který propadl na sbíhajícího si Chiesu, ten hlavou lehce míč přiťukával do strany na Vlahoviče, jenž už pak neměl těžkou práci skórovat do poloprázdné brány.
Nantes obecně hrozilo směrem dopředu opravdu jen sporadicky. Z druhého pohledu se ale Juventus také v ofenzivě nijak zvlášť nevyznamenával. Rozhodně se očekávalo, že bretaňského soupeře bude daleko více mlít, že ho brzy pošle definitivně na kolena. Kanárci nicméně působili kompaktně a disciplinovaně, v obranných činnostech neměli větší problémy a italského velikána drželi slušně na uzdě.
V 60. minutě přitom dokázali šokovat Starou dámu vyrovnáním. A nutno podotknout, že brejk, jaký podnikli, by mohl být zapsán do všech specializovaných učebnic na toto téma. Blas ve vlastním pokutovém území odstrčil, podle názoru rozhodčího Joaa Pedra Pinheira čistě, podnikajícího Chiesu. Penalta se zkrátka nekopala. A o pouhých dvacet sekund později se na opačné straně třepotala branková síť.
Centonze pár metrů od své šestnáctky zachytil rozehrávku, vydal se sprintem dopředu, přihrál na rozeběhnutého Mostafu Mohameda, a ten bleskově přeposlal balón doleva k Blasovi. K němu se snažil přiběhnout bránící Bremer, jenže v dost nevhodnou chvíli podklouzl, a tak jeho konkurent nakonec mohl zacílit nekompromisně pod břevno.
Jenže nerozhodný stav nemusel vydržet moc dlouho. Konkrétně v 62. minutě žehral na velkou smůlu v kocovce Chiesa. Ten levačkou vypálil z vyložené pozice, je třeba připomenout, že trochu z úhlu, a na poslední chvíli se mu do střely vložil skluzující Pallois. Balón přitom následně po jeho zásahu narazil nejprve do horní tyčky, pak do té svislé a vyblokoval se mimo nebezpečný prostor přímo do náruče otáčejícího se a před malou chvílí dezorientovaného gólmana Lafonta.
Francouzský soubor si mimochodem rovněž pořádně oddychl v samém závěru. Do akce musel VAR, a to kvůli souboji, který ve vápně podstoupil Centonze s Bremerem. Druhý jmenovaný totiž hlavičkoval, přičemž protihráč mu pokus vyrazil rukou do zámezí a neměl ji rozhodně u těla. Portugalský arbitr ovšem ve finále usoudil, že zároveň stoper turínského celku svého rivala fauloval, stáhl ho konkrétně na zem, a tak se domácí nařízení pokutového kopu nedočkali.
Sporting CP - FC Midtjylland 1:1
Góly: 90+4. Sebastián Coates - 77. Emam Ashour
Lisabonský Sporting jen marně vzpomíná na předchozí dvě sezóny. Příští rok s velkou pravděpodobností do Ligy mistrů nepostoupí a nyní bude mít i velké potíže s účastí v osmifinále Evropské ligy. V domácím prostředí se totiž trápil s podceňovaným dánským Midtjyllandem a nechybělo mnoho, aby z trávníku odcházel poražen. Konečnou remízu 1:1 totiž zařídil až ve čtvrté nastavené minutě zkušený obránce Sebastián Coates.
Sporting sice působil na trávníku živějším dojmem, ale stejně jako na ligové scéně ho trápila koncovka a zhruba čtvrthodiny před závěrečným hvizdem přišel trest. Nerozhodný výsledek ho však přeci jen drží ve hře o postup mezi šestnáctku nejlepších a na dánské půdě stále bude mít situaci ve svých rukách. První poločas toho příliš zajímavého nepřinesl, za zmínku stojí jen nepřesné pokusy Arthura Gomese s Pedrem Goncalvesem.
Po změně stran se hra přeci jen trochu rozhýbala a Sporting dopravil balón do sítě v 56. minutě, jenomže trefa aktivního Arthura Gomese neplatila kvůli těsnému ofsajdu. Hosté s přibývajícím časem začali spoléhat na rychlé přečíslení a do překvapivého vedení se chtěli dostat zhruba pětadvacet minut před závěrečným hvizdem, nicméně křižný pokus egyptského buldozera Emama Ashoura odvrátil do zámezí pozorný gólman Adán.
Stejný hráč se nakonec prosadil za dalších sedm minut. Svým příchodem v polovině druhé půle výrazně oživil hru dánského vyzyvatele a po pár minutách strávených na trávníku skóroval, neboť po chybném výkopu Adána vystřelil z necelých pětadvaceti metrů a šajtlí nádherně usměrnil balón do bližšího spodního růžku. Když už se zdálo, že se Midtjylland bude radovat ze senzační výhry, tak v poslední možnou chvíli udeřil uruguayský stoper Coates, jelikož po prodlouženém pasu Edwardse nadvakrát pokořil brankáře Lössla.
Bayer Leverkusen - AS Monaco 2:3
Góly: 48. Moussa Diaby, 59. Florian Wirtz - 9. Lukas Hradecky (vl.), 74. Krépin Diatta, 90+2. Axel Disasi
Dobrou zprávou pro Leverkusen je, že by se brzy mohl do plné kondice vrátit Patrik Schick, který sice letos notně zaostává za svými loňskými výkony, také kvůli nesčetným zdravotním problémům, v prvním klání play-off Evropské ligy se ovšem podíval na hřiště aspoň na samý závěr. I tak každopádně oslavovat jistě nemohl, Monaco totiž v závěru urvalo výhru pro sebe.
Že by se mohlo jednat o duel bohatý na změny skóre, ukázala už 9. minuta. Do té chvíle oba týmy rozhodně nepřesvědčovaly o takovém faktu, na hřišti docházelo k jakémusi prvnímu rande, na němž je potřeba se především seznámit s protějškem. Přece se právě z ničeho nic nakonec ujali vedení hosté.
A opravdu kuriózní branku si na své konto připsal Hradecky. Kdyby se jednalo o hráče z pole, asi by na tom nebylo nic zvláštního. Jenže když se jedná o gólmana, pokaždé se zkrátka divák pídí, proč že došlo k onomu vlastenci.
Jednoduše. Chyby brankářů jsou vidět ze všeho nejvíc, tentokráte Hradecky tak moc váhal s rozehrávkou v nebezpečném prostoru, až ho doběhl napadající Embolo. A i když ten se míče vůbec nedotkl, kvůli tomu, že povalil na zem svého soupeře, si Hradecky balón při pádu srazil za vlastní brankovou čáru. Sudí Grinfeeld přitom souboj obou dvou kohoutů jako nepovolný neposoudil, branka tedy byla regulérní.
Bayer obecně v první půli nepůsobil nejzářnějším dojmem, Monaco si těsný náskok hlídalo bez větších problémů. Ve 25. minutě možná mohl srovnat stav snad jen Hložek, který je v poslední době v opravdu velmi dobré formě, avšak gólman Nübel si s jeho pokusem poradil.
Druhý poločas pak byl podstatně výživnější než ten první. A jestliže vstup do prvního se lépe zdařil francouzskému celku, pak po obrátce daleko lépe začal jeho německý sok. Frimpong narychlo předal balón v šestnáctce Diabymu, ten si následně pohrál s obráncem Aguilarem, neuhlídal ho ani stoper Disasi, a rezultující zakončení z blízkosti skončilo mezi nohama Nübela.
Tenhle moment evidentně Leverkusen nakopl dopředu. V 59. minutě Adli ve středu pole přiťukl míč k Wirtzovi, ten byl znovu velmi nedůrazně bráněný monackými obránci, až příliš lehce pronikl na hranici pokutového území a poté pravačkou zacílil do spodního rohu brány.
Jenže konečné pasáže zápasu, konkrétně zhruba poslední čtvrthodinka utkání, lépe vyšla ASM, které nakonec strhlo vítězství ve svůj prospěch. V 74. minutě Ben Yedder zleva zaslal pas ke druhé polovině pokutového území, tam našel Diattu, ten si, zřejmě i nechtěně, posunul merunu dozadu do palebné pozice a levou nohou pak ukázkově zacílil na vzdálenější tyčku.
Finální tečku za tímto měřením sil podnikl ve druhé minutě nastavení Disasi. Byť jeho prvotním úkolem je bránit a co nejúčelněji zastavovat ofenzivní výpady svých konkurentů, v nejvhodnější moment ukázal, že má také pořádnou páru ve své pravačce. Nikdo asi nečekal, že by zrovna on vypálil ze střední vzdálenosti, on tak ovšem učinil, a udělal moc dobře. Jeho nepříjemně plachtící pumelice skočila těsně před Hradeckym a zaplula do brankové sítě.
Sevilla FC - PSV Eindhoven 3:0
Góly: 45+2. Youssef En-Nesyri, 50. Lucas Ocampos, 55. Nemanja Gudelj
PSV si sice o víkendu s chutí zastřílelo proti Groningenu (6:0), nicméně nyní ho v úvodním utkání play-off o osmifinále Evropské ligy čekal úplně jiný kalibr a svěřenci trenéra Ruuda van Nistelrooye svou úlohu vůbec nezvládli. V Seville totiž utrpěli jednoznačnou porážku 0:3 a jejich naděje na postup se už spíše pohybuje v teoretické rovině. Domácí naopak po svém sešupu z Ligy mistrů zaváleli a snaží se ještě zachránit nepovedenou sezónu.
Začátek tohoto čtvrtečního duelu se zpočátku nesl v taktickém duchu a úvodní půlhodina kromě jedovaté střely Saibariho a skvělého zákroku brankáře Bounoua nic zajímavého nepřinesla. Poté však začal přebírat otěže utkání španělský favorit. Nejprve zahrozil Rakitić, jenž z přímého volného kopu mířil těsně vedle pravé konstrukce, a poté zhruba pět minut před přestávkou netrefil Nianzou levou tyč o decimetry.
Andaluský celek se dostal do důležitého vedení ve druhé nastavené minutě úvodního dějství. Po hezké akci středem hřiště poslal Jesús Navas prudkou přihrávku před hranici brankového území a důrazný marocký kanonýr Youssef En-Nesyri nekompromisně propálil naprosto bezmocného gólmana Beníteze. Domácím tato trefa evidentně pomohla a náskok dokázali navýšit ihned po změně stran.
Střídající argentinský křídelník Lucas Ocampos pobyl na trávníku sotva pár minut a hned měl přesnou mušku, neboť po bleskovém autovém vhazování a závěrečném centru Ólivera Torrese vypálil z otočky a s pomocí vzdálenější tyče rozvlnil síť. Za dalších pět minut bylo o osudu tohoto střetnutí definitivně rozhodnuto, třetí a poslední gól vsítil zkušený jedenatřicetiletý srbský záložník Nemanja Gudelj.
Ten po naprosto fantastické patičce aktivního Ocampose na nic nečekal a z první chladnokrevně usměrnil míč přímo pod břevno kolem zoufalého Beníteze. PSV se od tohoto okamžiku přeci jen dostávalo více do hry, ale několik fenomenálních zákroků vytáhl Bounou a výrazně tak podržel svůj celek. Eindhovenský vyzyvatel mohl alespoň korigovat výsledek a vytvořit si tak příznivěji pozici do odvety v 80. minutě, jenomže Joey Veerman svým krouceným projektilem z hranice šestnáctky orazítkoval pravou tyč.
FC Barcelona - Manchester United 2:2
Góly: 50. Marcos Alonso, 76. Raphinha - 52. Marcus Rashford, 59. Jules Koundé (vl.)
Takhle si to diváci představovali a po bezbrankové první půli nabídlo očekávané střetnutí dvou gigantů FC Barcelony a Manchesteru United celkem čtyři branky. Do vedení šla Barca, nicméně Manchester dvěma zásahy výsledek otočil. Z věhlasného Camp Nou si ale výhru nepřivezl, protože čtvrthodinu před koncem srovnal na konečných 2:2 Raphinha. Postupové šance do playoff Evropské ligy tak zůstávají otevřené.
Těžko se na Camp Nou hledal favorit. Barcelona byla v uplynulých několika letech ve vzájemných zápasech lepší, ale Manchester je aktuálně ve slušné formě. Totéž platí i o domácích, kteří dokonce s náskokem vévodí LaLize. Jak domácí lodivod Xavi, tak i Erik Ten Hag vsadili na očekávané jedenáctky.
A byla to Barcelona, kdo si vypracoval první velkou šanci zápasu. V 9. minutě si zaběhl za obranu Robert Lewandowski a střelou z úhlu prověřil brankáře De Geu. Katalánci se snažili i o své typické držení balónu, nicméně United si dokázali vytvořit své příležitosti. Ve 27. minutě si seběhl na Wan Bissakův přízemní centr Sancho a jeho střelu zblokovali Katalánci na rohový kop. Vzápětí Angličané znovu zahrozili a útočník Weghorst dokonce postupoval sám na Ter Stegena a nedokázal ho překonat.
Manchester nacházel v defenzívě Barcelony skulinky, ale v prvním poločase jich nedokázal efektivně využít. Velmi dobrá střela Rashforda skončila na zákroku Ter Stegena a na druhé straně zase utopil balón v úhlu Alba. "Rudí ďáblové" byli v prvním poločase o něco nebezpečnější, gól však nepadl.
V nastoleném tempu se zákonitě diváci museli dočkat gólu a skutečně po změně stran udeřilo, a to na obou stranách. Xavi ani ten Hag nestřídali a v 50. minutě se poprvé měnilo skóre. Dobře zahraný rohový kop Raphinhy se snesl až k zadní tyči, kde Marcos Alonso hlavou rozradostnil zaplněný Camp Nou. Barcelona se ale z vedení dlouho neradovala.
První branka zápasu totiž výrazně pomohla a "Rudí ďáblové" okamžitě přispěchali s odpovědí. Fred průnikovou přihrávkou vysunul Marcuse Rashforda a ten z úhlu propálil německého brankáře. Hra nabírala na tempu a hosté dokonce otočili výsledek ve svůj prospěch. Manchester rozehrál rohový kop na krátko, Rashford pak procpal balón na malé vápno, kde se nejlépe zorientoval Brazilec Casemiro, který s pomocí Koundého dostal míč do sítě.
Barca i přes nelichotivý vývoj neskládala zbraně a i ona srovnala krok. Čtvrthodinu před koncem odvedl další výbornou práci Raphinha a jeho centr prošel až do brány, pod což se podepsal i clonící Robert Lewandowski.
Střet dvou evropských titánů gradoval i v závěru a nemuselo zůstat u čtyřech branek. Hlavičku dobře hrajícího Raphinhy zlikvidoval De Gea a tři minuty před koncem zachránila Manchester i branková konstrukce. Barcelona si vytvořila tlak a po voleji Fatiho musel znovu zasahovat De Gea. Svěřenci Erika ten Haga cítili, že remíza 2:2 bude do odvety přívětivá a rozhodli se v pokutovém území domácích zaparkovat pomyslný autobus. Ještě během pětiminutového nastavení si Barcelona vytvořila loženku a nebezpečná Fatiho střela skončila jen rohovým kopem. První zápas mezi Barcelonou a Manchesterem United skončil remízou 2:2. Do odvety na Old Trafford tak zůstává vše otevřené.
Šachtar Doněck - Stade Rennes 2:1
Góly: 11. Dmytro Kryskiv, 45. Artem Bondarenko (pen.) - 59. Karl Toko Ekambi
Čtyřikrát z posledních pěti případů Rennes padlo, pokud do statistik započteme i měření sil z Coupe de France. A ani v šestém utkání v pořadí si svou reputaci nenapravilo. Ač vstupovalo na hřiště ve Varšavě, kde se zápas konal kvůli aktuálnímu válečnému konfliktu na Ukrajině, v roli favorita, Šachtar zvládl daleko lépe první poločas, a oslavil tak v Evropské lize vítězství.
I když domácím ještě nezačalo soutěžní zápolení na ukrajinské scéně v novém kalendářním roce, kdežto jejich soupeř je již dávno v plném zápřahu, vyrukovali do střetnutí jako naplno ostřílení a otrkaní těmi duely představující nejtěžší překážky vůbec. A už v 11. minutě se ujali průběžného vedení.
Především velmi špatně si počínal hostující pravý krajní bek Spence. Ten nejenže podcenil dlouhý nákop, který vyprodukoval Zubkov, zároveň vůbec nevěděl, jak má celou situaci ještě nějakým způsobem uhasit. Byl tedy pozdě u Mychajličenka, jehož pokus ještě dokázal zastavit brankář Mandanda, nicméně na dorážku Kryskiva pak už zareagovat neuměl. Rennes mohlo vyrovnat ve 33. minutě, Toko Ekambi ovšem v koncovce neuspěl a nepřekonal brankáře Trubina, který si na své konto zapsal zdárný zákrok.
Naopak Šachtar na opačné straně krátce před obrátkou navýšil svoje vedení. Ve 44. minutě se vložil do akce rozhodčí Peljto, který nařídil pokutový kop poté, co bránící Ugochukwu ve vlastním vápně nakopl nešetrně Konoplju. Penalty se chopil Bondarenko, jeho záměr mířit po zemi Mandanda umně vystihl, přesto míč skončil za jeho brankovou čárou. A pořádně nasupený byl, po docela obecně smolném okamžiku pro brankáře, francouzský muž v rukavicích.
Ani po přestávce bretaňský výběr směrem dopředu moc nezabral. Přesto se dočkal alespoň snížení stavu, jednogólová porážka ve finále nemusí být pro odvetu tak špatným výsledkem. V 59. minutě načechral Doku zleva pas na zadní tyčku, tam si naběhl Toko Ekambi, který z blízkosti bez obtíží překonal Trubina.
AFC Ajax - Union Berlín 0:0
Góly: -
Obhájce nizozemského titulu Ajax sice poslední dobou stabilizoval výkony, ovšem v play-off o osmifinále Evropské ligy ho čekala těžká zkouška a to se nakonec potvrdilo. Domácí celek nebyl proti německému Unionu lepším výběrem a tentokráte nepotvrdil roli ofenzivně laděného mužstva, jelikož za celých devadesát minut ani jednou nevystřelil mezi tyče. Jeho protivník sice ve druhém poločase skóroval, ale jeho gól přeci jen nebyl uznán.
Union si i přesto odváží do domácí odvety solidní bezbrankovou remízu, avšak v novém roce přišel o svou šestizápasovou vítěznou šňůru. Na lavičce Ajaxu zažil evropskou premiéru trenér Johnny Heitinga a s výkonem svých svěřenců nemohl být spokojen. Hosté v prvním poločase sice nedrželi míč ani z pětatřiceti procent, i přesto hned šestkrát vystřelili směrem k domácí brance, i když jediný pokus přímo mezi tři tyče s přehledem zlikvidoval brankář Rulli.
Berlínský výběr po změně stran ještě přidal a blízko k vedení měl v 56. minutě. K přímému volnému kopu ze střední distance se totiž postavil Juranović, nicméně jeho nepříjemnou střelu zlikvidoval ve svých rukavicích pozorný Rulli. Ihned na probojoval k prudké hlavičce z bezprostřední blízkosti šestadvacetiletý norský záložník Thorsby, jenomže ani on si na argentinského strážce branky nepřišel.
Asi nejzajímavější moment tohoto čtvrtečního duelu se zrodil v 65. minutě. A byl to právě Thorsby, jenž se mohl stát hrdinou Unionu. Po přesném pasu Roussillona stál ve správnou chvíli na správném místě a balón nekompromisně poslal doprostřed branky. Jenže video následně odhalilo, že si pomohl při zpracování rukou, a tato trefa tedy neplatila. Ve zbývajícím průběhu již k ničemu zásadnímu nedošlo a Ajax tak určitě má na čem pracovat.
Red Bull Salzburg - AS Řím 1:0
Góly: 88. Nicolás Capaldo
Salzburg dokázal doma v samém závěru utkání urvat výhru nad AS Řím a před odvetou příští týden si zajistilo lepší výchozí pozici. Domácí přežili dvě velké šance AS a sami se trefili dvě minuty před koncem.
Mladé mužstvo trenéra Jaissleho čelilo zkušenějšímu AS Řím, které se pyšnilo koučem se světoznámým renomé. Rychlost, dynamika a dravost, kterými zase disponuje Salzburg, ale zpravidla dělají jeho výběru velké potíže. Před zápasem, který začal po minutě ticha za oběti v Turecku a Sýrii, se ještě narychlo měnil hlavní arbitr a utkání dostal na poslední chvíli na starosti Nizozemec Dennis Higler. První minuty jeho schopnosti ale moc neprověřily.
Na obou jedenáctkách bylo vidět, že hlavně nechtějí udělat chybu. Domácí Salzburg se ještě místy hrnul dopředu a zkoušel své štěstí alespoň nepřesnými střelami, ale brankář Rui Patrício si se všemi poradil bez obtíží. AS víceméně čekalo na vlastní polovině a velké potíže mu dělal hlavně rychlý presink Salzburgu okamžitě po ztrátě míče.
A takového Paula Dybalu utkání asi hodně rychle přestalo bavit, protože byl vždy minimálně zdvojován. Vlastně největší šanci první půle si trochu paradoxně připravili Římané. Dvě minuty před koncem totiž Bryan Cristante ukázkovým centrem oslovil za obranu si nabíhajícího Tammyho Abrahama a ten udělal kličku i Pavlovićovi. Jenže v rozhodující chvíli napálil jen rukavice brankáře Köhna, byť mohl nahrávat úplně volnému El Shaarawymu.
Hrálo se velmi slušně a taky velmi opatrně. Zejména domácí si stále nedokázali vytvořit větší šanci. Vlkům to nedělalo potíže, ale jejich proměňování už ano. Cristante trefil po rohu hlavou tyč a po další standardce spálil další velkou šanci Andrea Belotti. Tomu ukázkově sklepl míč Smalling, jenže Belotti trefil pouze prostor, který vykryl brankář Köhn rukou!
A tyhle neproměněné šanci brzy AS mrzely. Pouhé dvě minuty před koncem totiž stoper Strahinja Pavlović levačkou brilantně odcentroval do ohně a nepokrytý Nicolás Capaldo stanovil konečné skóre na 1:0 pro Red Bull!
Komentáře (38)
Přidat komentářKlasicky odporná Barca, simulování hráčů, brečení u rozhodčího a Xavi je nejvíc odpornej trenér
Klasika
Vem si prasek hlupacku.
16/18 jim to navíc všechno pískali
Výborný zápas z oboch strán, zaslúžená remíza najlepší bol Casemiro ako si to s pokojom napálil to vlastnej tyče
Co to byly za zápasy dneska? Ti, kdo měli doma vyhrát tak remizovali, tolik remíz jsem teda taky necekal .
Ještě jedna otázka k novému EF. Nevím kolik lidí to používalo nebo by to uvítalo. Ale líbilo se mi, když byl nějaký turnaj nebo evropské poháry, jak byly ty zápasy nahoře uprostřed. Byly tam záložky jednotlivých soutěží a člověku se zobrazily jen zápasy dané soutěže. Teď je ten pruh sice hezký, ale jsou smíchané všechny zápasy všech soutěží dohromady.
Zdravím, děkujeme za nápad, jakmile dopracujeme většinu připomínek a zbývajících stránek, rádi bychom se podívali na pruh se zápasy víc do hloubky a přinesli vylepšení ve stylu dělení na soutěže, live stavy, víc soutěží apod., vezmeme to víc komplexně.
Skusil by som tie jednotlive zápasy výrazne zmenšiť, aby vošli 4 vedla seba (kazdy chce na to len kliknut a ísť do diskusie, takže zbytočne sú takéto veľké a len 2 vedľa seba) a tym ze sa zmensia, môžu sa dať 2 rady pod sebou a nezaberie to celkovo viac miesta ako teraz... čiže clovek hned uvidí 8 zápasov a nemusi prísť o prst, napriklad pri zakl.skupinach, kde je tych zapasov neurekom...
Je to vše strašně roztahané a to nejen zápasy
přesně... A bohužel, to je trend
Já už se těším na dobu, kdy současnému trendu odzvoní
za mě by tam stačilo barevné oddělení a vodoznak soutěže, aby to bylo jasné.
Bus, Balde, Osman, Pedri....krasne sa nam to rozpada
Doufám že do zítra vrátí ten web jak byl
nikdy! toto je top
[Rashford on IG] “Disappointed to only get a draw.”
Teda musím říct, že jsem ETH moc nechtěl, po tom přestupovém létě, kdy jsme targetovali jen Nizozemce nebo hráče Ajaxu jsem byl o to víc rozpačitý, ale zatím odvádí naprosto skvělou práci. Na hráče je extrémně tvrdý, ale zdá se, že i spravedlivý. Vrátil high standards mentalitu do týmu a pak i remíza z Barcelony je pro hráče málo.
Navíc je vidět, že přesně ví, co chce hrát a taky teda cením, jak variabilně dokáže využít Weghorsta i na pozici níž. Celkově za mě zatím klobouček.
A akcie ATH, Glazers
Kromě jednoho zápasu, kdy střídal extrémně pozdě (tuším Arsenal), tak je jinak naprosto skvělý
Jsem zvědav na léto a hlavně musí podepsat Rash.
Rash snad podepíše ty jo... To jsem spíš mnohem méně věřil v podpis Garnacha
tipuju,ze ted trochu ceka na to,kdo MU koupi
kdyz to budou Katarani,tak dostane raketu
Ty podpisy nějak trvají. U Rashe se mluví o Bayernu, dneska zprava že Real chce Dalota . Garnacha taky sleduje myslím Real :/. Snad všichni tři brzo podepíšou.
Garnacho už podepsal právě ne? Jinak já u Rashe zas viděl PSG a Arsenal znovu
Ještě nepodepsal právě. Nějak se to táhne :/
no trošičku má vroubek za ty sestavy, kd vůbec nerotoval proti Nottinghamu
pravda...ta nerotace a z toho pramenici zraneni eriksena bylo tak spatny
Eriksen sa nezranil preto lebo nerotoval a napr si natiahol sval ale reto lebo ho zranil protihrac
Eriksen se zranil,protoze se nerotovalo a on nastoupil v nesmyslnym zapase v poharu s klubem z nizsi souteze
kdyz nastoupis v zapase,riziko zraneni se zvysuje,takze ano,nerotace mohla za jeho zraneni
https://www.youtube.com/watch?v=XeMXA7dNYro
Nikde jsem neviděl že by se řešil tento zákrok, ale to už je taky na hraně penalty né? Bissaka se sice dotkne balónu, ale hned na to mu málem zlomí kotník
penalta úplně v klidu
to klidne penalta byt mohla
stejne jako ta cervena na rashe...
par rozhodnuti rozhodciho bylo dost divokych
https://twitter.com/AlternativeMUFC/status/1626506766518304772?s=20
na tenhle sestrih jsme cekali
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele