Buščan - Zabarnyj, Kryvcov, Matvijenko - Karavajev, Sydorčuk, Zinčenko, Mykolenko - Šaparenko - Jaremčuk, Jarmolenko.
Anglie: Pickford - Walker, Stones, Maguire, Shaw - Rice, Phillips - Sancho, Mount, Sterling - Kane.

03.07.202119:56

Češi ve čtvrtfinále nestačili na Dány

Výsledek odpoledního čtvrtfinále mistrovství Evropy: Česko - Dánsko 1:2 (49. Schick - 5. Delaney, 42. Dolberg).

03.07.202119:28

Čelůstka střídal kvůli zranění

Ondřej Čelůstka nedohrál dnešní zápas s Dánskem, český obránce se ve druhém poločase zranil a jeho místo zaujal Jakub Brabec.

03.07.202118:48

Češi zatím ztrácejí dvě branky

Poločasový výsledek odpoledního čtvrtfinále mistrovství Evropy: Česko - Dánsko 0:2 (5. Delaney, 42. Dolberg).

03.07.202118:44

Češi věnovali Dánům podepsaný dres Eriksena

Čeští fotbalisté před čtvrtfinálovým zápasem mistrovství Evropy v Baku podpořili dánského záložníka Christiana Eriksena, kterého v úvodu šampionátu postihl srdeční kolaps. Zastupující kapitán Tomáš Souček předal před výkopem Seveřanům dres se jménem a číslem nemocného středopolaře podepsaný všemi reprezentanty. "Tohle je gesto, abychom podpořili Christiana Eriksena. Přejeme mu brzké uzdravení," uvedl ve videu na sociálních sítích kapitán Vladimír Darida, který začal čtvrtfinále jen na lavičce a dres tak dánskému kapitánovi Simonu Kjaerovi věnoval Souček.

ČTK
03.07.202118:17

Spinazzola se podrobuje testům

Leonardo Spinazzola dorazil do Říma a podrobuje se vyšetření. Italský obránce nedohrál včerejší zápas s Belgií, v průběhu druhého poločasu se zranil a několik zdrojů informuje o přetržení achilovky.

mundodeportivo.com
03.07.202116:57

Sestavy: Česko - Dánsko

Základní sestavy pro čtvrtfinálové utkání mistrovství Evropy:
Česko:
Vaclík - Coufal, Čelůstka, Kalas, Bořil - Holeš, Souček - Masopust, Barák, Ševčík - Schick.
Dánsko: Schmeichel - Christensen, Kjaer, Vestergaard - Larsen, Højbjerg, Delaney, Mæhle - Braithwaite, Dolberg, Damsgaard.

03.07.202110:17

V Bruselu řádili fanoušci

V centru Bruselu došlo v pátek večer po porážce belgických fotbalistů ve čtvrtfinále mistrovství Evropy s Itálií k nepokojům. Policie proti řádícím fanouškům musela použít slzný plyn a vodní děla. Belgie v pátek v Mnichově prohrála 1:2 a její fanoušci v centru Bruselu po vyřazení poničili několik obchodů a napadli italského fanouška i zasahující policisty. Podle agentury SID byl jeden z chuligánů zadržen.

ČTK
03.07.202108:52

De Bruyne hrál s natrženým vazem

Belgie včera podlehla Itálii a vyřazení z evropského šampionátu nakonec neodvrátil ani Kevin De Bruyne. Záložník Manchesteru City si nedávno poranil kotník, po závěrečném hvizdu pak prozradil, že proti Itálii nastoupil i s natrženým vazem.

dailymail.co.uk
02.07.202123:58

Sarabia má zraněný stehenní sval

Na podrobné vyšetření půjde zítra Pablo Sarabia. Ofenzivní španělský reprezentant nedohrál zápas se Švýcarskem, v první půli si poranil stehenní sval a o poločasové pauze už zůstal v kabině.

02.07.202123:13

Hráčem večerního utkání byl Insigne

Lorenzo Insigne si vysloužil cenu pro nejlepšího hráče večerního čtvrtfinále mistrovství Evropy, ofenzivní italský fotbalista se výraznou měrou podepsal pod výhru Itálie nad Belgií (2:1), na své konto si připsal vítězný gól.

uefa.com
02.07.202123:08

Saka má drobné zdravotní problémy

Dnešní trénink anglické reprezentace nedokončil Bukayo Saka, ofenzivní fotbalista si přivodil drobné zranění a je ohrožen jeho start ve čtvrtfinále ME proti Ukrajině.

lequipe.fr
02.07.202122:56

Do semifinále prošla i Itálie

Výsledek večerního čtvrtfinále mistrovství Evropy: Belgie - Itálie 1:2 (45+2. Lukaku z penalty - 31. Barella, 44. Insigne). Itálie se v semifinále střetne se Španělskem.

02.07.202122:37

Italové dohrávají bez zraněného Spinazzoly

Leonardo Spinazzola dnes zřejmě odehrál poslední zápas na letošním evropském šampionátu. Italský obránce nedohrál zápas s Belgií, v průběhu druhé půle se zranil.

02.07.202122:33

Chadli vydržel na hřišti jen několik minut

Nacer Chadli je smolařem večerního utkání mezi Belgií a Itálií. Křídelník přišel na trávník v 69. minutě a při první akci si poranil stehenní sval, kvůli němuž musel rychle střídat.

02.07.202121:48

Itálie o půli vede nad Belgií

Poločasový výsledek večerního čtvrtfinále mistrovství Evropy: Belgie - Itálie 1:2 (45+2. Lukaku - 31. Barella, 44. Insigne).

02.07.202121:33

Embolo si poranil stehenní sval

Švýcarsko vypadlo se Španělskem, o něco dříve ale turnaj skončil pro Breela Embola. Útočník Gladbachu musel střídat v průběhu prvního poločasu, důvodem bylo zranění stehenního svalu.

lequipe.fr
02.07.202121:10

Cenu pro hráče zápasu dostal Simón

Nejlepším hráčem utkání Španělsko - Švýcarsko byl zvolen Unai Simón. Brankář Athleticu zazářil především v penaltovém rozstřelu, kde proti němu pochodil jenom jeden ze čtyř švýcarských střelců.

sport-express.ru
02.07.202120:42

Španělsko je prvním semifinalistou

Výsledek podvečerního čtvrtfinále mistrovství Evropy: Švýcarsko - Španělsko 1:1 i po prodloužení, 1:3 na penalty (68. Shaqiri - 8. Zakaria vl.).