Celé jméno:Daniel Alves da Silva
Používané jméno:Dani Alves
Národnost: Brazílie Španělsko
Datum narození:06.05.1983
Výška:173 cmVáha:64 kg
Pozice:obránce
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Brazílie115872780101710
Brazílie "OH"66000000100
Reprezentační kariéra hráče
 

Soud poslal Alvese kvůli obvinění ze sexuálního napadení do vazby

Brazilec Dany Alves skončil kvůli obvinění ze sexuálního napadení ve vazbě. Soud v Barceloně devětatřicetiletého obránce odmítl propustit na kauci. Informovala o tom agentura AP.  
20.01. | Aktuality | 16 komentářů
 

Alvese vyšetřují kvůli obvinění ze sexuálního napadení

Bývalý obránce brazilské reprezentace Dani Alves je vyšetřován kvůli obvinění ze sexuálního napadení. S odkazem na soud v Barceloně o tom informovala agentura Reuters.  
10.01. | Aktuality | 70 komentářů
 

Brazilský veterán Alves bude hrát v Mexiku

Brazilský fotbalista Dani Alves bude pokračovat v kariéře i v 39 letech. Po odchodu z Barcelony se dohodl na angažmá v mexickém klubu Pumas UNAM, který o tom informoval na twitteru.  
22.07.2022 | Aktuality | 28 komentářů
20.01. Alves byl propuštěn z UNAM Pumas
Dani Alves byl poslán do vazby kvůli podezření ze sexuálního napadení poté, co soud v Barceloně devětatřicetiletého obránce odmítl propustit na kauci. Alves byl zadržen policií, několik hodin vypovídal na stanici. A ihned na všechny tyto skutečnosti zareagoval jeho současný zaměstnavatel, tedy UNAM Pumas, mexický celek totiž s Alvesem ukončil smlouvu, což oznámil na tiskové konferenci. (ČTK)
20.01. Policie zadržela obránce Alvese

Španělská policie zadržela Daniho Alvese. Devětatřicetiletého obránce vzala do vazby kvůli obvinění ze sexuálního napadení. Hráč mexického týmu UNAM Pumas vypovídal na stanici v Barceloně a čeká na rozhodnutí soudce.

Nejmenovaná žena obvinila Alvese, že ji na konci prosinci při návštěvě nočního klubu v Barceloně proti její vůli osahával pod spodním prádlem. Slavný fotbalista už dříve jakékoliv provinění odmítl s tím, že ženu vůbec nezná.

(ČTK)
10.12.2022 Alves: Neymara brazilský fotbal potřebuje
Brazílie vypadla s Chorvatskem na MS v Kataru ve čtvrtfinále, přitom na hráčské úrovni se nadobro se světovými šampionáty rozloučil bek Dani Alves. "Ano, byl to můj poslední turnaj. Je čas, abych to řekl,” uvedl devětatřicetiletý Brazilec, který se zároveň vyjádřil i na adresu Neymara. Nedomnívá se, že by útočník PSG měl s Kanárky házet flintu do žita. "Nemyslím si, že pro něj je tenhle šampionát tím posledním. On je stále skvělý a brazilský fotbal ho potřebuje.” (sport.ua)
05.12.2022 Alves znovu posunul hranici rekordu
Dani Alves si ještě pojistil postavení nejstaršího Brazilce, který kdy hrál na světovém šampionátu. Na turnaji v Kataru si dnes připsal druhý start ve chvíli, kdy mu je 39 let a 213 dní. (sport-express.ru)
03.12.2022 Alves: Je to varovný signál
Dani Alves vedl Brazílii do boje proti Kamerunu a na utkání nebude mít nejlepší vzpomínky. Kanárci uhájili prvenství ve skupině, soupeři ale podlehli 0:1. "Je to varovný signál. Není snadných soupeřů. Dostali jsme lekci, že celé utkání musíme zůstat koncentrovaní. Jedna chyba a je konec. Možný krásný den nám proklouzl mezi prsty," prohlásil Daniel Alves. (ČTK)
02.12.2022 Alves stanoví nový brazilský rekord
Dani Alves se dnes stane nejstarším fotbalistou, který kdy vedl Brazílii jako kapitán do nějakého zápasu mistrovství světa. Trenér Tite má jasno o sestavě, 39letý krajní obránce v ní chybět nebude. (vi.nl)
16.11.2022 Talavera nejstarším hráčem na MS
Všech 32 týmů již zveřejnilo konečné soupisky pro světový šampionát a nejstaršího hráče nominovalo Mexiko, brankáři Alfredovi Talaverovi je aktuálně 40 let. Mezi pěticí nejstarších hráčů jsou pak Atiba Hutchinson (Kanada), Pepe (Portugalsko), Eidži Kawašima (Japonsko) a Dani Alves (Brazílie), všem čtyřem zmíněním je aktuálně 39 let. Celkem je pak ve všech mužstev 40 hráčů nad 35 let. (sport.ua)
29.10.2022 Alves trénuje s rezervou Barcelony
Barcelona B se v těchto dnech připravuje s Danim Alvesem. Devětatřicetiletý obránce UNAM Pumas se udržuje v kondici, protože doufá v nominaci na MS. (abola.pt)
09.10.2022 Alves se zotavuje ze zranění kolena
Zpátky do Barcelony se vrátil Dani Alves. Devětatřicetiletý brazilský obránce, jenž momentálně nastupuje za mexický UNAM Pumas, se v katalánské metropoli zotavuje ze zranění kolena. (abola.pt)
24.07.2022 Pumas UNAM představil Alvese
Daniel Alves si zapózoval s dresem klubu Pumas UNAM. Zkušený brazilský obránce po minulé sezoně opustil Barcelonu a v mexickém klubu se dohodl na podmínkách angažmá, nyní prošel zdravotní prohlídkou a podepsal kontrakt. (sports.yahoo.com)
Další expres zprávy