22.12.202208:28

Van Buren před návratem do Slavie?

Slavia si podle informací serveru "sport.cz" stáhne z hostování v Liberci útočníka Micka van Burena. Třicetiletý Nizozemec má za sebou životní půlrok, na severu Čech v 17 soutěžních startech vstřelil 12 gólů a přidal dvě asistence.

sport.cz
03.12.202220:58

Kozel: Podcenili jsme závěr první půle

Liberec po úvodní porážce 3:4 s Bohemians v Tipsport lize přestřílel Táborsko. Dvě branky zaznamenal nejlepší střelec Slovanu v podzimní části sezony Nizozemec Mick van Buren, který odehrál druhý poločas. "Můžeme být spokojeni s výsledkem i s podstatnou částí hry. Od páté minuty jsme byli jednoznačně lepší, vedli jsme 4:0 a měli další šance. Místo toho jsme posledních pět minut první půle absolutně podcenili a nedůsledností v defenzivě se soupeř dostal do stavu 4:2. Ale v druhém poločasu jsme přidali další dvě branky. Jsem rád, že dnes měli ve hře větší význam i mladí hráči," citoval klubový web trenéra Slovanu Luboše Kozla.

ČTK
02.08.202209:48

Van Buren jubilantem české ligy

Mick van Buren měl v neděli při výhře nad Spartou jeden další důvod k radosti - připsal si na své konto už svůj kulatý stý start v české nejvyšší soutěži, poprvé přitom nastoupil za Liberec, svůj třetí klub. Za 100 startů si nizozemský křídelník stihl připsat 15 gólů.

fcslovanliberec.cz
15.06.202216:18

Van Buren v hledáčku Slovácka

Slovácko si hned dvě potencionální posily vyhlédlo v Českých Budějovicích. Kromě Patrika Brandnera má uherskohradišťský klub podle informací serveru "isport.cz" zájem také o Micka van Burena, který na jihu Čech hostoval ze Slavie.

isport.cz
08.09.202116:29

Van Buren bude hostovat v Budějovicích

Mick van Buren odešel ze Slavie na roční hostování do Českých Budějovic, kde už strávil podzimní část minulé sezony. Mistrovský celek si devětadvacetiletého křídelníka může v zimě stáhnout zpět. Kluby o tom informovaly na sociálních sítích.

ČTK
15.08.202117:30

Slovan Bratislava jedná o Van Burenovi

Mick van Buren po pěti letech zřejmě definitivně opustí Slavii Praha. Na příchodu dánského ofenzivního hráče je domluvený Slovan Bratislava.

isport.cz
14.06.201710:10

Liberec jedná o Van Burenovi

Mick Van Buren si v této sezoně za Slavii odkroutil jen něco přes 150 ligových minut a v příští sezoně tak nizozemský forvard zřejmě půjde hostovat jinam - o jeho zapůjčení jedná Liberec.