13.06.202221:14

Zajíc podepsal na tři roky

Útočník Tomáš Zajíc už je hráčem Českých Budějovic, kam přestoupil z Baníku Ostrava. Pětadvacetiletý fotbalista dnes podepsal s Dynamem smlouvu na tři roky. "Jsem rád, že tady mohu být. Je mi jasné, že se ode mne budou očekávat branky, takže bych si přál, abych dokázal být produktivní a pomáhal mužstvu svými góly," řekl Zajíc na klubovém webu.

ČTK
25.09.202120:38

Zajíc nasměroval Zagłębie Lubin k výhře

Tomáš Zajíc si na své konto připsal druhou trefu za Zagłębie Lubin. Polský klub vyhrál 2:0 na půdě Warty Poznaň, český útočník v nastavení první půle otevíral skóre.

17.09.202119:58

Zajíc si otevřel střelecký účet

Zagłębie Lubin porazil Termalicu 2:1 svůj podíl na tom měl i Tomáš Zajíc. Český útočník ve 47. minutě vyrovnával na průběžných 1:1, jednalo se o jeho první trefu v dresu polského klubu.

28.08.202123:23

Zajíc na odchodu z Baníku

Loni desetigólový útočník Tomáš Zajíc nemá v Ostravě na růžích ustláno a po příchodu Jiřího Klímy či Ladislava Almásiho definitivně míří pryč. Potvrdil to kouč Ondřej Smetana po utkání s Mladou Boleslaví, kdy se Zajíc opět nevešel ani na lavičku.