Everton FC Anglie - Everton FC - Zprávy

Trápící se Everton vyzve doma Brentford

Brentford by rád prodloužil ligovou sérii dvanácti utkání bez prohry a proti Evertonu má ideální šanci, jelikož s týmem z Liverpoolu ještě v rámci Premier League neprohrál.

Vyrovnaný duel mezi Nottinghamem Evertonem vítěze nenašel

Nottingham Forest v rámci 26. kola Premier League dokázal získat bod s Evertonem za remízu 2:2 a prodloužil domácí ligovou neporazitelnost na devět utkání. Na City Ground Stadium skórovali za hosty Gray s Doucourém, za domácí se dvakrát prosadil Johnson.

Nottingham změří síly s Evertonem

Nottingham doma přivítá Everton a oba týmy nutně potřebují bodovat. Domácí sice okupují 13. pozici, ale jen 4 body je dělí od sestupového pásma. Hosté jsou na tom o něco hůř a nyní se nachází až na 18. místě.

Martinelli se Sakou řídili výhru Arsenalu nad Evertonem

Arsenal si bez větších problémů poradil s Evertonem a navýšil svůj náskok na druhý Manchester City. Dvakrát se prosadil Martinelli, po brance si připsali i Saka s Ødegaardem

Arsenal přivítá ve středeční dohrávce Everton, kterému má co oplácet

Ve středu večer čeká bude chtít Arsenal oplatit Evertonu prohru ze začátku února. Gunners se o víkendu udrželi na prvním místě díky výhře 1:0 nad Leicesterem City, Toffees se porážkou 2:0 s Aston Villou vrátili zpátky do sestupové zóny.

Aston Villa ukončila sérii porážek výhrou nad Evertonem

Aston Villa zvítězila ve 25. kole Premier League na půdě Evertonu 2:0. Za hosty se v 63. minutě prosadil z pokutového kopu Watkins, čímž potvrdil výbornou formu z posledních týdnů. V 81. minutě ještě pojistil vítězství střídající Buendía.

Do Goodison Parku přijede Aston Villa

Everton se po výměně manažera přece jenom zmátořil a daří se mu na své konto připisovat nějaké ty bodové zisky. K dalšímu vítězství může trenér Sean Dyche své svěřence nasměrovat v klání s Aston Villou, která naopak z posledních tří duelů nevytěžila ani jeden jediný bod.

Brankář Pickford prodloužil v Evertonu smlouvu do roku 2027

Brankář Jordan Pickford se dohodl v Evertonu na prodloužení angažmá a v klubu Premier League podle nové smlouvy zůstane do června 2027. Osmadvacetiletý gólman přišel ze Sunderlandu v létě 2017 a vypracoval se do pozice anglické reprezentační jedničky. O podpisu nového kontraktu informoval klub.

Everton doma udolal Leeds

Záchranářský souboj dopadl lépe pro domácí Everton, který ve 24. kole Premier League porazil v Goodison Parku Leeds United 1:0. Utkání ve druhém poločase rozhodl Séamus Coleman.

Everton vyzve Leeds v boji o záchrannou pozici

Dva celky, které jsou přesně na rozmezí setrvání v Premier League a pádu o patro níže. Leeds drží výhodu jednoho bodu v tabulce, Everton pro změnu chce zužitkovat výhody domácího prostředí tak, jak se mu to povedlo v prvním zápase pod manažerem Seanem Dychem.

Liverpool ovládl slavné Merseyside derby

Domácí Liverpool se dočkal první ligové výhry v kalendářním roce 2023. V rámci Merseyside derby si totiž poradil s Evertonem, který nedokázal navázat na výhru nad Arsenalem. Skóre utkání otevřel Salah, na konečných 2:0 dal pak na začátku druhé půle Gakpo.

Utrápené liverpoolské celky čeká v pondělí Merseyside Derby

Ani jeden z týmů z Liverpoolu nezažívá letos takovou sezonu, jakou si představoval. Reds jsou vzdáleni nejen od titulu, ale i od příček pro Ligu mistrů. Ještě hůře je na tom Everton, který se potácí v sestupových vodách.

Komplikace pro Arsenal. Z Goodison Parku překvapivě odjíždí s prázdnou

Teprve podruhé v sezoně prohrál Arsenal ligové utkání a byl to pro jeho hráče i fanoušky nečekaný šok. Gunners totiž v Goodison Parku nestačili na Everton, kterému pod novým manažerem Dychem zařídil vítězství jediným gólem Tarkowski.

Everton čeká těžká zkouška, do Liverpoolu dorazí lídr soutěže Arsenal

Everton přivítá v utkání 22. kola Premier League Arsenal. Oba celky řeší úplně jiné problémy, zatím co domácí jsou předposlední a budou bojovat o záchranu, hosté se vyhřívají na čele tabulky.