Everton FC Anglie - Everton FC - Zprávy

Everton hledá nového manažera, Lampard byl odvolán

Frank Lampard po necelém roce končí jako manažer Evertonu. Bývalému anglickému záložníkovi se staly osudným neuspokojivé výsledky, Toffees se nachází v sestupovém pásmu...

Lampard i po další prohře věří, že je tím pravým pro Everton: Musíme být důraznější

Manažer Evertonu Frank Lampard (44) věří, že se mu i přes šest proher z posledních sedmi zápasů Premier League podaří zvrátit nepříznivý vývoj sezony. Jeho tým dnes ve 21. kole padl na hřišti West Hamu 0:2.

West Ham zvládl zkoušku s Evertonem

West Ham porazil v zápase 21. kola Premier League Everton 2:0. Dvěma góly rozhodl v prvním poločase Jarrod Bowen. Hammers tak utekli ze sestupových příček.

Blíží se konec Lamparda na lavičce Evertonu, nebo si kufry bude muset sbalit Moyes?

West Ham United přivítá v sobotu na London Stadium liverpoolský Everton v klíčovém střetnutí na chvostu tabulky Premier League. Výsledek tohoto zápasu může rozhodnout o tom, kdo bude příštím manažerem, který opustí anglickou nejvyšší soutěž.

Manchester City měl podle Deloitte minulou sezonu opět nejvyšší příjmy

Manchester City měl v sezoně 2021/22 podruhé za sebou ze všech fotbalových klubů nejvyšší příjmy. Žebříček Money League auditorské a poradenské společnosti Deloitte ovládli angličtí šampioni s částkou 731 milionů eur (asi 17,54 miliardy korun). Celkové příjmy první dvacítky klubů pořadí narostly oproti předchozí sezoně o 13 procent na 9,2 miliardy eur (221 miliard korun).

Southampton nastartovaly pohárové výhry k velkému obratu. Lampardova pozice je v ohrožení

Fotbalisté Evertonu pokračovali ve 20. kole Premier League ve velkém trápení, když na vlastní půdě podlehli poslednímu Southamptonu 1:2, a pozice hlavního trenéra Franka Lamparda je tak ještě více nejistá. Domácí sice vedli po první půli zásluhou Amadoua Onany, Svatí se však nevzdali a ve druhém poločase duel otočili díky brankám svého lídra Jamese Ward-Prowse. Po předchozí výhře v EFL Cupu tak hosté předvedli dobrý výkon i v lize, kde bodovali poprvé od 23. října.

Everton v důležitém klání hostí Southampton

Frank Lampard je pod pořádným tlakem. Jeho Evertonu se nedaří a v sobotu odpoledne na něj navíc čeká velmi důležitý záchranářský souboj se Southamptonem. Karamelky si už nemohou dovolit další domácí porážku, pokud by se tak stalo, mohl by bývalý záložník anglické Chelsea s největší pravděpodobností očekávat vyhazov. Southampton sice v týdnu senzačně vyřadil z ligového poháru Manchester City, v ligové soutěži je to ale nebývalá bída. Celek z jihu Anglie má po 18 zápasech jen 12 bodů a okupuje poslední příčku tabulky.

Lampard cítí tlak, o své budoucnosti se ale bavit nechce

Frank Lampard byl před dvěma roky odvolán z funkce manažera Chelsea a aktuálně mu hrozí další vyhazov. Někdejší záložník nedokázal nasměrovat na vítěznou cestu Everton a liverpoolský celek sbírá především porážky, ta zatím poslední přišla v pátek na půdě Manchesteru United (1:3)...

Brighton nadělil Evertonu "čtyřku"

Everton prohrál v zápase devatenáctého kola Premier League s Brightonem 1:4. Seagulls rozhodli v první hodině, když se postupně trefili Kaoru Mitoma, Evan Ferguson, Solly March a Pascal Gross. Za Toffees v závěru z penalty snížil Demarai Gray.

Everton tápe, teď jej čeká Brighton

Everton hostí v zápase devatenáctého kola Premier League Brighton. Domácí celek je absolutně z formy a momentálně se nachází až na šestnácté pozici. Hosté jsou jako na houpačce, ale s desátým místem musejí být o dost spokojenější než jejich příští sok.

Everton veze z Etihad Stadium překvapivý bod. Mistra zaskočila výstavní trefa Graye

Manchester City nedotáhl do vítězného konce nadějně rozehrané klání 18. kola Premier League, když na domácí půdě pouze remizoval s Evertonem 1:1. Na trefu Erlinga Haalanda z 24. minuty odpověděl po změně stran Demarai Gray, jenž famózní ranou o břevno vystřelil hostům velmi cenný bod v boji o záchranu.

Manchester City pokračuje ve stíhací jízdě, na svém hřišti přivítá Everton

V poslední den kalendářního roku 2022 přivítá Manchester City na Etihad Stadium Everton. Domácí nemohou ztrácet důležité body, chtějí-li nahánět londýnský Arsenal na čele soutěže, namísto toho svěřenci Franka Lamparda z Evertonu mohou v případě prohry spadnout až na sestupové příčky.

Wolves zabrali, vyloupili Everton

Everton prohrál v utkání 17. kola Premier League s Wolverhamptonem 1:2. Domácí sice poslal do vedení Yerry Mina, srovnání zanedlouho zařídil Daniel Podence. Vítězství hostujícího celku zařídil v páté nastavené minutě druhého poločasu Rayan Aït-Nouri.

Lopeteguie čeká první zápas v Premier League, chtěl by začít výhrou nad Evertonem

Julen Lopetegui si v pondělí odpoledne v Goodison Parku odbude debut v anglické Premier League, s liverpoolským Evertonem změří síly Wolverhampton Wanderers.

Lampardova družina opět nestačila na Bournemouth, znovu padla o tři branky

Everton se před reprezentační přestávkou představil na Vitality Stadium a svému soupeři zde měl rozhodně co vracet. V úterý tady totiž vypadl z Ligového poháru po prohře 1:4, jenže místo pomsty nabídlo utkání podobný výsledek. Po gólech Taverniera, Moora a Anthonyho vyhráli The Cherries 3:0.