Middlesbrough FC Anglie - Middlesbrough FC - Zprávy

Na Riverside s Mendietou nepočítají

Gaizku Mendietu pravděpodobně čeká stěhování. Zkušený španělský záložník v současné době nefiguruje v plánech manažera Middlesbrough Garetha Southgata a možná bude nucen odejít...

Bolton Wanderers - Middlesbrough FC 0:0

Wanderers byli v týdnu chváleni za předvedený výkon na půdě Bayernu Mnichov, kde dokázali uhrát plichtu 2:2. Ve 13. kole anglické nejvyšší soutěže se však manažeru Garymu Megsonovi opět nepodařilo vyhrát. Bolton uhrál pouze bezbrankovou remízu s Middlesbrough.

Preview: Bolton Wanderers - Middlesbrough FC

Velmi důležitý záchranářský souboj bude k vidění v Boltonu, kam zavítají fotbalisté Middlesbrough. Wanderers sice nedávno vyměnili trenéra, ovšem kýžený úspěch se prozatím stále nedostavil. Pod koučem Megsonem vybojovali ze dvou zápasů pouze dva body za dvě remízy 1:1.

Middlesbrough FC - Tottenham Hotspur 1:1

Novému trenérovi Juande Ramosovi se premiéra na lavičce Kohoutů nevydařila podle představ. Tolik vytouženou a důležitou výhru si Tottenham nepřipsal ani v Middlesbrough, i přesto, že podobně jako proti Blackburnu šel do vedení už v prvním poločase. Tentokrát neprohrál, ovšem remíza 1:1 pro něj úspěch rozhodně neznamená.

Preview: Middlesbrough FC - Tottenham Hotspur

Před sezónou by si nikdo nečekal, že tohle bude záchranářský souboj. Middlesbrough se drží těsně nad propastí, Tottenham má o bod méně a je už v pásmu sestupu.

Manchester United - Middlesbrough FC 4:1

Favorizovaný Manchester United, druhý tým ligové tabulky, si bez větších potíží poradil s Middlesbrough. Na gól Naniho ještě odpověděl Aliadiare, ale pak vítězství United zařídili Rooney a dvakrát Tevez.

Preview: Manchester United - Middlesbrough FC

Manchester United začíná po nepříliš povedeném startu do sezony nabírat vrcholnou formu a cítí moc dobrou šanci posunout se po tomto kole do čela Premier League, jelikož hostí 17. Middlesbrough, zatímco vedoucí celek tabulky Arsenal cestuje v neděli na Anfield Road.

Middlesbrough FC - Chelsea FC 0:2

Tým Middlesbrough na svém Riverside Stadium přivítal Chelsea, ta se ale moc jako slušný host nechovala. Už v osmé minutě ji poslal do vedení Drogba, po přestávce pečetil vítězství hostí Alex.

Preview: Middlesbrough FC - Chelsea FC

Přestože se duel mezi Middlesbrough a Chelsea jeví zdánlivě jako jednoznačná záležitost pro Blues vzhledem k postavení obou celků v tabulce Premier League, nemusí tomu tak úplně být. Domácí Boro totiž poslední dvě střetnutí s Chelsea na Riverside Stadium vyhrálo a dělá si chutě na prodloužení této série.

Manchester City - Middlesbrough FC 3:1

City of Manchester stadium se stává nedobytnou tvrzí, Ctizens zde vyhráli i svůj pátý letošní zápas. Tentokrát s porážkou 1:3 odjíždí Middlesbrough.

Preview: Manchester City - Middlesbrough FC

Manchester City se bude v neděli odpoledne snažit udržet svou zatím stoprocentní domácí bilanci a přidat tak páté domácí vítězství v řadě. Z pohledu historických statistik by to neměl takový problém, protože oponentem mu bude Middlesbrough, jehož bilance ze zápasů venku je tradičně tristní.

Everton FC - Middlesbrough FC 2:0

Vydařený návrat na hřiště po zranění zažil španělský záložník v barvách Evertonu Mikel Arteta. Velkou měrou se zasloužil o zlepšení herního projevu liverpoolského týmu, kterému se v posledních zápasech moc nedařilo. Everton porazil Middlesbrough 2:0.

Preview: Everton FC - Middlesbrough FC

Everton i Middlesbrough myslí rozhodně na vyšší příčky, než na jakých se pohybují nyní. Toffees jsou jedenáctí, Boro ještě o dvě příčky horší.

Middlesbrough FC - Sunderland AFC 2:2

Fotbalisté Midlesbrough už potřetí v této sezóně ztratili body doma, tentokrát jen remizovali se Sunderlandem. Rychle prohrávali, brzy srrovnali, ve druhém poločase šli dokonce do vedení, ale o to v samém závěru nakonec přišli...

Preview: Middlesbrough FC - Sunderland AFC

Na Riverside se potkají Middlesbrough se Sunderlandem a dá se očekávat tuhá bitva. Mezi oběma kluby ze severovýchodní části Anglie panuje obrovská rivalita a obě jedenáctky si nic nebudou darovat ani tentokráte.