Southampton FC Anglie - Southampton FC - Zprávy

West Brom jede na vítězné vlně

Fotbalisté West Bromwiche Albion porazili ve 31. kole Premier League Southampton 3:0 a připsali si tak druhé vítězství o tři branky v řadě. Tři body zařídili Pereira, Robinson a Phillips.

West Brom v dohrávce vyzve Southampton

Fotbalisté West Bromwiche Albion hostí ve 31. kole Premier League Southampton. Domácí jsou na předposledním místě a na záchranu ztrácejí propastných jedenáct bodů. Hosté jsou čtrnáctí a ve zbytku sezony už se nebudou muset strachovat.

Southampton otočil zápas a porazil Burnley

Od zápasu Southamptonu s Burnley se toho tolik nečekalo, nakonec ale byla k všeobecnému překvapení k vidění parádní přestřelka a comeback Southamptonu, který po dvaceti minutách prohrával už o dvě branky, přesto se ale dokázal do zápasu vrátit a nakonec díky brance Redmonda v druhé půli utkání dovést do vítězného konce

Burnley vyráží do Southamptonu

Southampton vyzve v rámci třicátého kola Premier League Burnley. Oba celky mají shodně třiatřicet bodů, domácí jsou o skóre čtrnáctí před patnáctými hosty.

AFC Bournemouth - Southampton FC 0:3

Semifinále FA Cupu již proběhne plně v prvoligové režii. Poslední zástupce celků z nižších pater anglických soutěží, Bournemouth, totiž na domácí půdě v duelu se Southamptonem prohrál 0:3 a na svou první semifinálovou účast v klubové historii si tak i nadále bude muset počkat. V dresu Saints se zaskvěl především dvougólový Nathan Redmond, který navíc u úvodní trefy Moussy Djenepa sám asistoval.

Bournemouth ve čtvrtfinále FA Cupu vyzve Southampton

Čtvrtfinálová klání FA Cupu zahájí duel Bournemouth se Southamptonem. Papírovým favoritem budou hosté, kteří sice v ligové soutěži v posledních měsících spíše tápou, ovšem Bournemouth si nevede o moc lépe ani o soutěž níže a zůstává v tomto ročníku FA Cupu posledním klub, který nemá prvoligovou příslušnost.

Brighton díky Trossardovi uspěl v Southamptonu

Brighton se v posledních týdnech dostal po velký tlak, tomu však alespoň trochu ulevil vítězstvím na hřišti Southamptonu. Důležité utkání v boji o záchranu rozhodl pro hosty Leandro Trossard. "Rackové" se tak po delší době vzdálili zóně sestupu.

Southampton se učí opět vítězit. Uspěje i doma proti Brightonu?

Venku již Southampton skoncoval s čekáním na výhru, doma však na tříbodový zisk nadále čeká. Další úspěch by se přitom "Světcům" náramně hodil, neboť v neděli přivítají rovněž o záchranu bojující Brighton.

Manchester City rozstřílel Southampton a kráčí za titulem

Jakékoli pochyby o formě Manchesteru City byly v mžiku zažehnány působivým vítězstvím Citizens nad Southamptonem, který si z Etihad Stadium odváží pětigólový příděl. Na bláznivé skóre 5:2 přitom oběma celkům stačila úvodní hodina hry. Hlavním strůjcem výhry domácích byli Riyad Mahrez a Kevin De Bruyne, kteří se oba prosadili dvakrát, ovšem výtečným výkonem se prezentoval i Phil Foden...

Manchester City má po prohraném derby co napravovat, proti bude Southampton

Ani ve dnech vyhrazených pro Ligu mistrů nezůstává anglická Premier League pozadu a od 19:00 nabídne utkání Manchesteru City se Southamptonem. Svěřenci Pepa Guardioly sice v minulém kole přišli o svou předlouhou šňůru vítězství, avšak i po prohře v městském derby zůstávají komfortně na prvním místě, zatímco Southampton se v posledních měsících propadává tabulkou níž a níž.

Southampton veze ze Sheffieldu tři body

Sheffield United prohrál v duelu 27. kola anglické nejvyšší soutěže se Southamptonem. V prvním poločase se z penalty trefil James Ward-Prowse, ve druhé půli přidal pojistku Che Adams.

Vyzraje Sheffield United na Southampton?

Fotbalisté Sheffieldu United hostí ve 27. kole Premier League Southampton. Ačkoliv se už domácí zmohli k pár výhrám, stále jsou na posledním místě. Hosté jsou čtrnáctí, určitě by tedy rovněž rádi na lepší příčky.

Everton přetlačil Southampton a drží se v kontaktu s čelem tabulky

Bojovný zápas v Goodison Parku mnoho fotbalové krásy nepobral. To ale může být Evertonu šumafuk, neboť ze střetnutí proti Southamptonu vyšel jako vítěz. "Karamelky" tak nadále doráží na pohárové pozice, naopak "Saints" pokračují v novoročním zmaru. Od 4. ledna totiž nezvítězili a nebezpečně se přibližují pásmu sestupu.

Everton se utká se Southamptonem

V dohrávce šestadvacátého kola Premier League přivítá Everton hostující Southampton. Domácí jsou momentálně sice až sedmí, mají ale dva zápasy k dobru. A pokud by se jim je podařilo zvládnout vítězně, poskočili by dokonce na čtvrtou příčku tabulky. Naopak Southampton se po dobré první polovině sezóny propadl na čtrnácté místo a zdá se, že ve zbytku sezóny může být relativně v klidu - boj o záchranu by se jej neměl týkat, stejně tak se ale nezapojí ani do boje o poháry.

Leeds v druhé půli rozebral Southampton

Leeds přečkal šance Southamptonu z první půle a ve druhé pětačtyřicetiminutovce střelecky exceloval. Domácí nakonec soupeři z jihu Anglie nasázeli tři branky a v tabulce poskočili na desáté místo. Saints naopak pokračují v trápení a po poklesu na čtrnáctou pozici jim začíná téct do bot.