Southampton FC Anglie - Southampton FC - Zprávy

Leeds v Southamptonu bere všechny body

Southampton prohrál v 37. kole Premier League na domácí půdě s Leeds United 0:2. Vítězství hostům obstarali Bamford a Roberts.

Jsem šťastný, že zůstanu v Southamptonu, řekl Walcott

Theo Walcott hostuje z Evertonu v Southamptonu, kde zůstane i nadále. Bývalý anglický reprezentant po vypršení smlouvy u Toffees se svým mateřským klubem podepíše smlouvu na další dvě sezóny...

Vylepší si Saints své nehezké postavení v tabulce?

Fotbalisté Southamptonu hostí ve 37. kole Premier League Leeds United. Domácí jsou v tabulce až na čtrnáctém místě a na desáté hosty ztrácí deset bodů.

Southampton doma vyzrál na Fulham

Fotbalisté Southamptonu porazili ve 36. kole Premier League 3:1 Fulham. Domácím tři body přinesly trefy Adamse, Telly a Walcotta, čestný gól Cottagers vstřelil Carvalho.

Fulham chce před pádem zaskočit Southampton

Southampton už může pomalu spřádat plány na konzistentnější performanci během celého ročníku. Fulham se naopak vrací do League Championship, před tím se ale ještě hodlá v nejvyšší soutěži předvést.

Southampton otočil utkání s Crystal Palace

Southampton dokázal otočit utkání s Crystal Palace a dosáhl na čtyřicet získaných bodů, což jej zároveň vyneslo na čtrnáctou příčku tabulky. Hostující celek sice rychle poslal do vedení Benteke, na jeho trefu ale dokázal ještě do poločasu odpovědět Ings. Utkání pak také poznamenala neproměněná penalta Milivojeviče za stavu 1:1, která hosty mohla mrzet dvojnásob, když v druhém dějství obrat Southamptonu dokonali útočníci Che Adams a opět Danny Ings.

Southampton hostí Crystal Palace

Southampton přivítá v dohrávce 32. kola Premier League Crystal Palace. Domácí jsou v tabulce na sedmnáctém místě, hostům patří třináctá příčka.

Reds zvládli domácí zkoušku se Southamptonem

Liverpool vyhrál na domácí půdě ve 35. kole Premier League se Southaptonem 2:0. Skóre v prvním poločase otevřel Sadio Mané, pojistku v závěru přidal Thiago Alcântara.

Liverpool přivítá Southampton

Fotbalisté Liverpoolu hostí v utkání 35. kola Premier League Southampton. Domácí by potřebovali zabrat v boji o top čtyřku, momentálně jsou na sedmém místě. Hosté jsou patnáctí a stále trochu namočení do boje o záchranu.

Leicester v boji o Ligu mistrů zaváhal, se Southamptonem jen remizoval

Leicester v boji o Ligu mistrů tentokráte zaváhal, když na hřišti Southamptonu uhrál pouze remízu 1:1. Hosté přitom od 10. minuty hráli přesilovkou, výhodu jednoho muže v poli se jim ale nepodařilo zužitkovat a dali příležitost Chelsea, aby se jim v případě sobotní výhry nad Fulhamem přiblížila na rozdíl dvou bodů. Domácí celek musí být se získaným bodem maximálně spokojen, vzhledem k průběhu hry a brzkému vyloučení ze zápasu víc vytěžit ani nemohli.

Leicester chce třetí výhru v řadě, proti bude Southampton

Leicester v závěru minulé sezony přišel o Ligu mistrů, letos podobný zkrat dopustit nechce a dělá pro to maximum. Lišky vyhrály poslední dva zápasy a na další body si brousí zuby v pátek večer, to se představí na trávníku Southamptonu.

Mason začal vítězně, Tottenham otočil duel se Southamptonem

Ryan Mason zahájil své působení na lavičce Tottenhamu vítězně. "Spurs" sice proti Southamptonu zcela nezvládli první půli, ovšem po změně stran zabrali a díky dvěma vstřeleným brankám si připsali tři body.

Tottenham již bez Mourinha přivítá Southampton

Tottenham se po údajně bouřlivé roztržce rozloučil s José Mourinhem a na volné manažerské křeslo přichází mladá krev. Ta si řízení londýnského mužstva poprvé vyzkouší v duelu se Southamptonem.

Leicester zdolal Southampton a doplní Chelsea ve finále FA Cupu

Leicester City porazil v semifinále FA Cupu Southampton a v polovině května vyzve v bitvě o trofej Chelsea, která stejným výsledkem zdolala Citizens. O postupu "Lišek" rozhodl Kelechi Iheanacho.

Leicester se o finále porve se Southamptonem

Fotbalisté Leicesteru se v semifinále FA Cupu utkají se Southamptonem. Lišky ve čtvrtfinále prošly přes Manchester United, který porazily 3:1. Saints v předchozím kole slavné soutěže porazili 3:0 Bournemouth.