Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

Předposlední Wolverhampton vyzve Arsenal

Wolves se pokusí přerušit sérii špatných výkonů v domácím zápase proti prvnímu Arsenalu. Domácí tým převezme od pondělí Julen Lopetegui, ale proti Gunners tým povede ještě dočasný kouč Davis. Hosté nadále vévodí Premier League s dvoubodovým náskokem na druhý Manchester City. Arsenal v minulé sezóně oba vzájemné zápasy s Wolverhamptonem zvládl za 3 body.

Brighton na Wolves po otočce vzal všechny body

Wolverhampton Wanderers nezvládl domácí zápas patnáctého kola Premier League a s Brightonem padl 2:3. Vedení se ujali hosté, konkrétně díky Adamu Lallanovi. Zápas poté otočili Gonçalo Guedes a Rúben Neves, jenže poté přišla další otočka v podání Koaru Mitomiho a Pascala Grosse. Wolves hráli druhý poločas bez vyloučeného Semeda.

Wolverhampton převezme Lopetegui, bývalý trenér Realu a Španělska

Wolverhampton povede bývalý trenér Realu Madrid a španělské reprezentace Julen Lopetegui. Předposlední celek tabulky anglické ligy převezme 14. listopadu, ve dvou utkáních před pauzou pro mistrovství světa bude Wanderers ještě koučovat prozatímní trenér Steve Davis.

Wolves čeká nevyzpytatelný Brighton

Wolverhampton Wanderers hostí v duelu patnáctého kola Premier League Brighton. Domácím se zatím letos kriticky nedaří a s deseti body jsou až předposlední. Hosté střídají překvapivá vítězství s překvapivými prohrami a jsou osmí.

Bouřlivák Costa se konečně zapsal do statistik, byť opět pálil slepými. Vlci na půdě Brentfordu remizovali

Brentford v domácím utkání remizoval 1:1 s Wolverhamptonem Wanderers. Obě branky padly na začátku druhé půle, skóre otevřel netradiční střelec Ben Mee, o chvíli později srovnal kapitán Vlků Rúben Neves.

Dokáže se Wolverhampton probudit ze špatného snu v sobotním utkání proti Brentfordu?

Brentford hostí v sobotu na Gtech Community Stadium Wolverhampton Wanderers a oba týmy se snaží vrátit na vítěznou vlnu. Včely minulý víkend prohrály 4:0 na hřišti Aston Villy, Wolves stejným výsledkem podlehli doma Leicesteru.

Lišky si poradily s Vlky a odlepily se z posledního místa

Na Molineux byly k vidění gólové hody, domácí fanoušci z nich však šťastni nebyli. Wolverhampton podlehl v záchranářském souboji Leicesteru vysoko 0:4. Domácí fotbalisté sice svého soupeře vysoko přestříleli, produktivní však byli pouze hosté. Skóre otevřel Tielemans a do konce první půle zvýšil Barnes, v druhém poločase zvýšil vedení Maddison a deset minut před koncem zápas nadobro rozhodl Jamie Vardy.

Boj o záchranu uvidí ve Wolverhamptonu

Wolverhampton Wanderers hostí v duelu třináctého kola Premier League Leicester City. Domácí jsou na tom letos bídně, v průběžné ligové tabulce jsou s devíti body osmnáctí. Hosté jsou na tom ještě hůře, po překvapivém vítězství Nottinghamu nad Liverpoolem se propadli na poslední příčku.

Prozatímní trenér Davis povede Wolverhamton do konce roku

Prozatímní trenér Wolverhamptonu Steve Davis zůstane ve funkci minimálně do konce letošního roku. Kouč mládežnického týmu převzal mužstvo Wanderers na začátku října poté, co vedení klubu odvolalo portugalského trenéra Bruna Lageho.

Orli dokázali otočit duel s Vlky

Crystal Palace zvládl náročný zápas s Wolverhamptonem a vyhrál 2:1. V první půli otevřel skóre Adama Traoré, ve druhé půli hosté zápas otočili prostřednictvím branek Ezeho a Zahy.

Orli o víkendu remizovali s Liškami, podaří se jim bodovat i proti Vlkům?

Crystal Palace a Wolverhampton Wanderers dělí v tabulce Premier League po víkendovém kole jediný bod, změnit se to může po jejich úterním vzájemném utkání. Eagles si v sobotu z Leicesteru City odvezli bod za remízu 0:0, hosté si připsali velmi důležitou výhru 1:0 nad Nottinghamem Forest.

Střeleckou nemohoucnost Vlků ukončila penalta, Forest pokutovým kopem pohrdli a padli

Duel týmů z chvostu tabulky vyšel lépe domácímu Wolverhamptonu, který v 11. kole Premier League porazil Nottingham 1:0. Utkání nabídlo divákům hned dvě penalty. V 56. minutě ji na straně domácích dokázal proměnit Rúben Neves, Brennan Johnson v dresu soupeře naopak selhal. Vlci tak skórovali po dlouhých 370 minutách a prolomili sérii tří porážek. Forest se po osmém klání v řadě bez vítězství propadli na poslední místo v tabulce.

Wolves i Nottingham se chtějí odrazit ze sestupového pásma

Dva ze tří nejhorších týmů anglické Premier League na sebe narazí v rámci jedenáctého kola ve Wolverhamptonu. Domácí Vlci přivítají Nottingham, přičemž na soupeře mají pouhý bod k dobru.

Chelsea nedala Wolverhamptonu šanci

Chelsea potvrdila dobrou formu a zápas s Wolverhamptonem zcela ovládla. Blues se prosadili až na konci prvního poločasu, když se v nastaveném čase trefil Havertz. Domácí po přestávce pokračovali v dominantním výkonu a v 54. minutě přidal druhou branku Pulisic. V 89. minutě ještě výsledek pojistil Borja a Chelsea po dalším výborném výkonu vyhrála jednoznačně 3-0.

Chelsea by v zápase proti Wovles ráda navázala na výhru v Lize mistrů

Chelsea se v sobotu odpoledne utká na domácím hřišti s Wolverhamptonem Wanderers a bude usilovat o třetí výhru v řadě ve všech soutěžích. Blues minulý víkend v lize porazili 2:1 Crystal Palace, zatímco Wolves utrpěli porážku 2:0 na hřišti West Hamu, po které klub opustil trenér Bruno Lage.