Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

Haaland zase chytil střeleckou slinu. Wolves položil hattrickem

Tři góly padly v odpoledním zápase Manchesteru City s Wolverhamptonem a všechny měl na svědomí Erling Haaland. Norský útočník se prosadil okolo poločasové přestávky a dostal se tak na metu pětadvaceti branek v ligovém ročníku, což by ve všech čtyřech předchozích sezonách stačilo na Zlatou kopačku.

Manchester City chce využít těžkého losu pro Arsenal. V cestě mu stojí Wolves

Dva celky z úplně opačných konců tabulky na sebe narazí v neděli odpoledne. Zatímco Manchester City si během dohrávek z tohoto týdne upevnili druhou příčku, Wolverhampton se nachází okolo sestupových vod.

Guedes neuspěl ve Wolverhamptonu, po šesti letech se vrací do Benfiky

Gonçalo Guedes před letošní sezonou přestupoval z Valencie do Wolverhamptonu a nyní se stěhuje znovu. Portugalskému křídelníkovi se v Anglii nedařilo, nový kouč Julen Lopetegui s ním nepočítal a řešením je návrat do důvěrně známého prostředí - Guedese si vypůjčila Benfica...

Wolverhampton očekávaně oznámil příchod Sarabiy

Pablo Sarabia se dle očekávání stal novou zimní posilou Wolverhamptonu. Anglický celek pošle do PSG, kde se po celou dobu druhé poloviny roku 2022 spíše trápil, celkem 5 miliónů eur. U aktuálně šestnáctého týmu tabulky anglické nejvyšší soutěže španělský reprezentant podepsal smlouvu na 2,5 roku, uplatněna každopádně může být opce až do roku 2026.

Nemít prachy? Jo, to vadí. PSG neprofituje, ale jedná. Má specialistu kvůli hostováním

Obří ztráta ve výši 8,8 miliard korun. Takovou dle informací Football Benchmark, serveru specializujícího se na finanční záležitosti klubů, vykázalo za uplynulý rok PSG. 18 miliard korun ročně vynakládá jen na platy hráčů, tedy 109 procent veškerých příjmů. Pochopitelně že taková čísla se vůbec nelíbí bafuňářům UEFA. Ve Francii se ovšem snaží najít východisko.

Wolves těsně porazili West Ham

Wolverhampton Wanderers si připsal důležité tři body v boji o záchranu, ve dvacátém kole Premier League porazil West Ham United 1:0. Jedinou brankou rozhodl z kraje druhého poločase Daniel Podence.

Wolves vyzvou doma West Ham

Wolverhampton Wanderers hostí v utkání dvacátého kola Premier League West Ham United. Střetnou se dva celky ze spodku tabulky, domácí jsou momentálně předposlední, hosté se nachází na sedmnáctém místě.

Vyrovnané West Midlands derby vítěze nenašlo

Souboj dvou španělských trenérů na lavičkách rivalů z Aston Villy a Wolverhamptonu skončil nerozhodně. Skóre otevřel v prvním poločase hostující Podence, za domácí stihl vyrovnat Ings.

Do Villa Parku přijede předposlední Wolverhampton

Aston Villa se v rámci 19. kola představí na domácím stadionu proti Wolverhamtonu, který naposledy porazila v prosinci 2020.

Manchester United porazil Wolves. Jedinou branku vstřelil Rashford

Manchester United v 18. kole anglické Premier League zvítězil na hřišti Wolves těsně 1:0. Hosté byli v prvním poločase lepším týmem, ale gólu se diváci nakonec nedočkali. V druhé půli se o jedinou branku utkání zasloužil v 76. minutě střídající Marcus Rashford, který se prosadil po krásné samostatné akci. Man Utd zakončil rok 2022 další výhrou a posunul se na 4. místo.

Na Molineux Stadium se představí Rudí ďáblové

Julen Lopetegui se pokusí navázat na svou úspěšnou ligovou premiéru na lavičce Wolverhamptonu. Na Molineux Stadium však přijede těžký kalibr v podobě Manchesteru United, který v minulém kole jednoznačně porazil Nottingham.

Wolves zabrali, vyloupili Everton

Everton prohrál v utkání 17. kola Premier League s Wolverhamptonem 1:2. Domácí sice poslal do vedení Yerry Mina, srovnání zanedlouho zařídil Daniel Podence. Vítězství hostujícího celku zařídil v páté nastavené minutě druhého poločasu Rayan Aït-Nouri.

Wolverhampton dotáhl příchod Matheuse Cunhy z Atlética Madrid

Matheus Cunha si vyzkouší další evropskou soutěž, brazilský útočník vyměnil Atlético Madrid za Wolverhampton Wanderers. Oba kluby se dohodly na půlročním hostování s opcí. Nyní se ještě čeká na pracovní povolení...

Lopeteguie čeká první zápas v Premier League, chtěl by začít výhrou nad Evertonem

Julen Lopetegui si v pondělí odpoledne v Goodison Parku odbude debut v anglické Premier League, s liverpoolským Evertonem změří síly Wolverhampton Wanderers.

Arsenal využil ztráty Citizens, Vlci dále bojují o záchranu

Sobotní program anglické ligy uzavřel zápas Wolverhamptonu Wanderers s Arsenalem. První poločas na Molineux ještě pro domácí vypadal slibně, hrozili z brejků, a hosté naopak měli problémy prolomit obranu Vlků svojí kombinační hrou. Ve druhém poločase Arsenal ukázal, proč je v tabulce na nejvyšším stupínku, a pomocí gólů Ødegaarda z 55. a 75. minuty porazil Wolverhampton 0:2.