Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

Wolverhampton porazil Crystal Palace a udělal velký krok k záchraně

Wolverhampton ve středečním utkání anglické Premier League zvítězil v domácím prostředí proti Crystal Palace a získal důležité tři body v boji o udržení. Skóre zápasu nešťastně otevřel ve třetí minutě vlastním gólem Andersen, gólovou pojistku v podobě proměněné penalty v samém závěru přidal domácí kapitán Neves.

V úterním utkání změří Lopeteguiho Vlci síly s Crystal Palace

Wolverhampton Wanderers a Crystal Palace se v úterním ligovém utkání na Molineux budou snažit o návrat na vítěznou vlnu. Domácí v sobotu odpoledne podlehli Leicesteru City 1:2, svěřenci Roye Hodgsona získali v utkání s Evertonem bod za bezbrankovou remízu.

Brzký gól Wolves vyburcoval Lišky k obratu. Dlouhý tlak přetavil v klíčovou výhru Castagne

Hráči Leicesteru si v 32. kole Premier League na vlastním hřišti poradili s Wolves 2:1, a připsali si tak důležité tři body v bojích o záchranu. Zápas se pro "Lišky" nevyvíjel dobře, neboť již ve 13. minutě poslal hosty do vedení Matheus Cunha. Domácí však inkasovaný gól probudil, za což byli odměněni ještě před odchodem do šaten, kdy remízový stav zajistil Kelechi Iheanacho. Aktivita Foxes pokračovala i po změně stran, což nakonec přetavil ve vítězný zásah Timothy Castagne, který zároveň zajistil svému týmu posun v tabulce mimo sestupové pásmo.

V sobotu odpoledne nabídne program Premier League duel Vlků s Liškami

Sestupem ohrožený Leicester City se bude snažit ukončit svou špatnou formu v sobotu, kdy na King Power Stadium přivítá Wolverhampton Wanderers. Lišky se pokusí vyhnout se desátému ligovému zápasu bez výhry v řadě, hosté chtějí poprvé po více než roce získat tři vítězství v nejvyšší soutěži za sebou.

Wolves využili špatné formy Brentfordu, k dalšímu domácímu vítězství je dovedl veterán Costa

Fotbalisté Wolves zvládli 31. kolo Premier League, ve kterém na vlastní půdě porazili Brentford 2:0, a vůbec poprvé v sezoně tak vyhráli dva domácí duely v řadě. Rozhodující trefu zaznamenal již ve 27. minutě 34letý Diego Costa, pro něhož to byla první branka v dresu Vlků. I díky španělskému střelci se tak domácí posunuli v tabulce na 13. místo a vytvořili si již sedmibodový náskok na sestupové pásmo. Bees naopak potvrdili pokles formy, jelikož padli již potřetí za sebou.

V sobotu bude k vidění vyrovnané utkání mezi Vlky a Včelami

Wolverhampton Wanderers, který chce na Molineux porazit další klub z hlavního města, přivítá v sobotním odpoledním utkání Premier League Brentford. Svěřenci Julena Lopeteguiho v minulém kole dominovali v zápase s Chelsea a zvítězili 1:0, zatímco Včely nedokázaly udržet jednogólový náskok proti Newcastlu United a podlehly mu 2:1.

Navrátilec Lampard ještě Chelsea z trápení nevysvobodil, z Molinuex odjíždí s prázdnou

Premiéra staronového manažera Lamparda na lavičce Chelsea neskončila potřebným vítězstvím. Své druhé angažmá v klubu z hlavního města totiž začal prohrou 0:1 s trápícím se Wolverhamptonem. Utkání rozhodla jediná branka Matheuse Nunese.

Chelsea oslaví Lampardův návrat zápasem ve Wolverhamptonu

Obnovenou premiéru na lavičce Chelsea zažije v sobotu Frank Lampard, jenž byl po odvolání Grahama Pottera pověřen vedením klubu do konce sezony. Na úvod míří na hřiště Wolves, kde se jeho klubu v posledních letech moc nedaří.

Nottingham se s Wolves rozešel smírně

Nottingham Forest remizoval v zápase 29. kola Premier league s Wolverhamptonem Wanderers 1:1. Domácí poslal v prvním poločase do vedení Brennan Johnson, vyrovnání pár minut před koncem zajistil Daniel Podence.

Nottingham Forest se v záchranářském souboji utká s Wolves

V sobotu se na City Ground v rámci Premier League utkají dva týmy, které se snaží dostat ze sestupového pásma, Nottingham Forest hostí Wolverhampton Wanderers. Zatímco domácí nevyhráli žádný z posledních tří ligových zápasů před vlastními fanoušky, hosté doufají, že se vyhnou čtvrtému venkovnímu zápasu v nejvyšší soutěži bez vítězství v řadě.

Leeds získali tři body na Wolves

Wolverhampton Wanderers prohrál domácí duel 28. kola Premier League s Leeds United 2:4. Hosté vedli celý zápas už od šesté minuty, trefili se Jack Harrison, Luke Ayling, Rasmus Kristensen a Rodrigo. Debakl z pohledu domácích zažehnali Jonny Castro a Matheus Cunha.

Souboj španělských trenérů v Premier League; Wolverhampton Wanderers se utká s Leedsem

Wolverhampton Wanderers se utká v sobotu odpoledne s Leedsem United na Molineux Stadium. Hosté budou chtít zopakovat s Wolves výhru 2:1, která se zrodila v srpnu na Elland Road v prvním kole sezóny.

Newcastle výhrou nad Wolves ukončil nepříjemnou sérii

Newcastle United dokázal ve vyrovnaném utkání přetlačit Wolverhampton a zvítězil 2:1. Rozhodující branku vstřelil v 79. minutě Miguel Almirón.

Newcastle chce konečně zvítězit, doma vyzve Wolverhampton

Poslední tři duely Newcastlu nevyšly. Neuspěl jak proti Liverpoolu, tak v obou měřeních sil s manchesterskými výběry, tedy jak proti United v rámci finále Ligového poháru, tak proti The Citizens. Obecně není aktuálně v úplně nejlepší pohodě, naposledy výhru slavil v lize v půlce ledna proti Fulhamu. Navrátit zašlou slávu tak bude chtít bezpochyby proti Wolverhamptonu.

Cenné tři body pro Wolves, porazili Spurs

Wolverhampton Wanderers porazil v zápase 26. kola Premier League Tottenham Hotspur 1:0. V závěrečné desetiminutovce rozhodl Adama Traoré, Vlci se sestupu vzdálili na šest bodů.