Dněpr Mogilev Bělorusko - Dněpr Mogilev - Zprávy

Další články

Baník s Mogilevem prohrál i podruhé a v pohárech končí

Po prohře v Bělorusku si nedokázali hráči Baníku poradit s Dněprem Mogilev ani před svými fanoušky. Značnou roli sehrála situace z nastavení úvodní půle, ostravští hráči přesto mohou opět spílat především své vlastní gólové potenci, bez které se výhry jednoduše dočkat nemohou.

Hráči Mogileva si pro postup do Ostravy přijeli autobusem

Jen výhra skýtá fotbalistům Ostravy v domácí odvetě 3. předkola Evropské ligy proti běloruskému Mogilevu šance na postup. Baník má po prohře 0:1 z úvodního zápasu jednoduché zadání: vyhrát aspoň o dvě branky.

Koubek: Soupeř byl lepší, vyhrál zaslouženě

Ostravský Baník prohrál na půdě běloruského Dněpru Mogilev 0:1 a pro postup tak v domácí odvetě musí bezpodmínečně zvítězit. Trenér Miroslav Koubek po prohře jeho týmu přiznal, že výhra Mogilevu nebyla náhodná.

Baník vyšel střelecky naprázdno a z Běloruska si odváží porážku

Fotbalisté Ostravy si z úvodního utkání 3. předkola EL v Mogilevu odnesli jednogólovou ztrátu. Sedmý celek aktuálního pořadí běloruské ligy rozhodl o vítězství 1:0 v 63. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil Zenkovič. I Baník měl na půdě Dněpru příležitosti, ale střelecky vyšel naprázdno. Odveta se na Bazalech hraje příští čtvrtek.

Ostrava vstoupí v Mogilevu do třetího předkola Evropské ligy

Fotbalisté Ostravy si k prvnímu utkání 3. předkola Evropské ligy do běloruského Mogilevu jedou pro výsledek, který by v domácí odvetě mohli využít k postupu. Čtvrteční duel začne na půdě sedmého celku běloruské ligy v 18 hodin.