Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Bohemians bude až měsíc chybět zraněný obránce Švec

Bohemians 1905 bude až měsíc chybět Michal Švec. Devětadvacetiletý defenzivní univerzál si poranil kotník ve středečním domácím utkání s mistrovskou Plzní (0:1).

Bohemians Praha 1905 - Viktoria Plzeň 0:1

Určitě to nebyl optimální výkon, ale důležité jsou tři body. Dohrávka na půdě Bohemians byla pro Viktorii Plzeň nesmírně klíčová. Rozhodl jí jedinou brankou Marek Bakoš. Klokani tak nejenže prodloužili čekání na první vítězství, ale i na první jarní gól.

Jirásek: Musíme se chytit nějakým ušmudlaným gólem

Záložník Bohemians 1905 Milan Jirásek přiznal, že pražský tým hodně trápí šňůra bez vstřelené ligové branky, která se domácí porážkou 0:1 s mistrovskou Plzní protáhla už na 716 minut. Čtyřiadvacetiletý fotbalista by vzal zavděk i nějakým ušmudlaným gólem, kdyby to mělo znamenat, že se "Klokani" konečně chytí.

Preview: Bohemians Praha 1905 - Viktoria Plzeň

Také středa nabídne jednu ligovou dohrávku a sice mezi domácími Bohemians 1905 a Viktorií Plzeň. Ještě nedávno platilo, že Viktoriání vedli ligu a navíc měli právě toto odložené utkání k dobru. Nyní je však případné vítězství v Ďolíčku na první pozici nevyšvihne.

Krch: Ke vstřelení branky jsme měli daleko

Fotbalisté Bohemians 1905 po dnešní bezbrankové remíze v Brně protáhli čekání na ligovou branku na 626 minut. A kapitán pražského celku Daniel Krch uznal, že proti Zbrojovce měli Klokani k ukončení nelichotivé bilance hodně daleko. Mimo jiné i proto, že od 42. minuty hráli v oslabení po vyloučení Tomáše Bergera.

Bohemians 1905 prodloužili střelecké trápení na 626 minut

Fotbalisté Brna remizovali ve 20. kole první ligy s Bohemians 1905 0:0. Pražané, kteří stejně jako domácí Zbrojovka dohrávali v deseti, prodloužili čekání na ligovou branku na šest kol a celkem 626 minut. Moravané nedali gól podruhé za sebou.

Zbrojovka Brno - Bohemians Praha 1905 0:0

Brankový půst Klokanů nadále pokračuje. Bohemka tentokrát vyšla střelecky naprázdno v Brně, a jelikož se nedokázali prosadit ani domácí, skončilo utkání tak trochu už obligátním výsledkem 0:0. Absenci branek alespoň vynahradily dvě červené karty.

Preview: Zbrojovka Brno - Bohemians Praha 1905

Ukončit střelecký půst se v moravské metropoli pokusí Bohemka. Klokani na jaře nejenže nevyhráli, ale ani neskórovali. Na druhou stranu Zbrojovka ještě neprohrála a tuto sérii hodlá prodloužit i v zápase s Klokany.

FK Jablonec - Bohemians Praha 1905 0:0

Jarní střelecká impotence Klokanů pokračuje. Svěřenci Miroslava Koubka opět remizovali 0:0, tentokrát na jablonecké Střelnici. Celkový bod je pro oba týmy spíše ztrátou.

Preview: FK Jablonec - Bohemians Praha 1905

Jablonecká Střelnice přivítá po Spartě další tradiční pražský celek - Bohemians 1905. Klokani přes dobrý herní projev získali jen bod a stále se pohybují nebezpečně blízko sestupu. Domácí jsou na tom lépe a na osmém místě půlí tabulku.

Berkovec už je z nemocnice doma a děkoval Konému za pomoc

Brankář Bohemians Praha 1905 Martin Berkovec byl dnes ráno propuštěn z vinohradské nemocnice, kde strávil noc na pozorování po tvrdé srážce se spoluhráčem Danielem Krchem při sobotním ligovém utkání se Slováckem. Berkovcovi po ní musel vytáhnout zapadlý jazyk protihráč Francis Koné...

Koné vytáhl Berkovcovi zapadlý jazyk, děkoval mu i trenér soupeře

V útoku se sice útočník Slovácka Francis Koné neprosadil, přesto byl při utkání první ligy na hřišti Bohemians Praha 1905 největším hrdinou. Po půlhodině hry totiž předvedl velmi rychlou reakci a vytáhl zapadlý jazyk domácímu gólmanovi Martinu Berkovcovi. Umožnil mu tak dýchat dříve, než z lavičky doběhli lékaři.

Bohemians Praha 1905 - 1. FC Slovácko 0:0

Vršovický Ďolíček za devadesát minut branku neviděl a pro domácí je to vzhledem k výkonu na Spartě velké zklamání. Nehrál se vůbec špatný fotbal, šance byly k vidění na obou stranách, ty největší spálili Havel a Tetteh.

Preview: Bohemians Praha 1905 - 1. FC Slovácko

Po porážce na Spartě se fotbalisté Bohemians 1905 přesunuli zpět do Ďolíčku, kam zavítá v rámci 18. kola neoblíbené Slovácko. Klokani nemají s tímto soupeřem vůbec dobrou vzájemnou bilanci, na druhou stranu hosty nepovede potrestaný kouč Stanislav Levý.

Sparta Praha - Bohemians Praha 1905 1:0

Nezaváhal ani další favorit v boji o titul pražská Sparta. Domácí se ale na vítězství v malém pražském derby pořádně nadřeli. Rozhodla jediná branka Aleše Čermáka.