Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Bohemians 1905 porazili Ostravu a podruhé vyhráli Tipsport ligu

Bohemians Praha 1905 vyhráli podruhé v historii zimní Tipsport ligu. Pražský tým v dnešním finále v Berouně porazil Ostravu 2:0 a ovládl sedmnáctý ročník tradičního přípravného turnaje. "Klokani" navázali na triumf z roku 1998.

Brabcovi stačil jediný trénink, aby se stal dirigentem Bohemians

Jediný trénink stihl Erich Brabec s Bohemians Praha 1905, přesto ve včerejším semifinále Tipsport ligy proti Dukle dirigoval hru vršovického celku. Celý první poločas, který strávil na hřišti, neustále rozdával pokyny, favorizovaná Dukla si i díky němu nevytvořila šanci a nakonec prohrála 1:2.

Ve finále Tipsport ligy se utkají Bohemians s Baníkem

Bohemians Praha 1905 porazili v dnešním semifinále zimní Tipsport ligy favorizovanou Duklu Praha 2:1 a postoupili do sobotního finále. V něm se utkají s Baníkem Ostrava, který v druhém semifinále porazil vítěze soutěže z roku 2012 Vysočinu Jihlava 4:0.

Zkušený obránce Brabec posílí Bohemians Praha 1905

Zkušený obránce Erich Brabec pomůže Bohemians Praha 1905 v boji o záchranu. Šestatřicetiletý fotbalista přichází do posledního celku první ligy po ukončení angažmá v Senici.

V Bohemians Praha 1905 testují dva litevské reprezentanty

Nováček první ligy Bohemians Praha 1905 testuje dvojici litevských reprezentantů z mistrovského Žalgirisu Vilnius. Záložník Mantas Kuklys a obránce Egidijus Vaitkunas za "klokany" poprvé nastoupí ve středečním přípravném zápase Tipsport ligy s Pardubicemi.

Pauschek bude na jaře hostovat ze Sparty v Bohemians 1905

Bohemians Praha 1905 posílí do jarní části sezony pravý obránce Lukáš Pauschek, který přichází na půlroční hostování bez opce z pražské Sparty. Letenský klub o tom informoval na svém webu.

Bohemians zahájili přípravu bez několika hráčů, přijde Lietava

Bohemians Praha 1905 dnes zahájili zimní přípravu ve zúženém kádru oproti podzimu. Vedle navrátilců z hostování a zraněných Jiřího Havránka a Radka Šírla chyběl také Jan Růžička, který měl problém s odletem z dovolené v zámoří. Od soboty se však k týmu připojí nová posila Ivan Lietava.

Na vánočním turnaji internacionálů obhajuje triumf Dukla

Na svátek svatého Štěpána se v Praze tradičně uskuteční vánoční turnaj internacionálů. Vítězství z minulého roku bude obhajovat Dukla. Devatenáctý ročník nebude jako obvykle hostit slávistická hala v Edenu, kde probíhá rekonstrukce, ale Arena Sparta na Podvinném mlýně ve Vysočanech.

Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 1:1

Ač tomu finální střízlivé skóre 1:1 příliš neodpovídá, v utkání mezi Bohemians a Zbrojovkou nouze o napětí skutečně nebyla - rozhodčí nakonec museli nastavovat celých třináct minut! Důvodem byly výtržnosti brněnských fanoušků, kteří se dokonce pustili i do potyčky s policií a vynutili si tak přerušení zápasu. Konečný výsledek příliš nepomohl ani jednomu z týmů, oba zůstávají až po uši ponořeni do záchranářských starostí.

Jindřiška mrzelo, že přerušení pomohlo Brnu ustát tlak Bohemians

Kapitána Bohemians 1905 Josefa Jindřiška mrzelo, že utkání s Brnem bylo v druhém poločase přerušeno kvůli výtržnostem fanoušků. Chvíli předtím totiž zkušený záložník vyrovnal z penalty a nečekaná - zhruba desetiminutová - pauza prý Zbrojovce pomohla ustát závěrečný tlak domácích.

Preview: Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno

Ve vršovickém Ďolíčku se představí týmy, které se i dle výsledků z první poloviny sezóny budou rvát o udržení v nejvyšší soutěži. Domácí Bohemians 1905 přivítají u Botiče Zbrojovku Brno.

Bohemians 1905 - Baumit Jablonec 0:1

Michal Hubník střelecky navázal na poslední vystoupení a i dnes se stal hrdinou Jablonce. Baumit zásluhou jeho trefy udolal Bohemians 1905 1:0 a nadále drží kontakt s popředím tabulky.

Preview: Bohemians 1905 - Baumit Jablonec

Klokany čekají před zimní přestávkou ještě dvě domácí utkání. V tom nadcházejícím přivítají hosty z Jablonce.