Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Bartkovi nevadí role žolíka, pokud v ní bude dál střílet góly

Záložník Bohemians 1905 David Bartek vstřelil dva ze svých tří ligových gólů v sezoně jako střídající hráč. Naposledy pětadvacetiletý fotbalista takto skóroval v pátečním pražském derby na Julisce proti Dukle, kde několik desítek vteřin po příchodu na hřiště vyrovnal na 1:1.

Dukla Praha - Bohemians 1905 1:1

Také druhý páteční zápas, který nám čtrnácté kolo Gambrinus ligy nabídlo, skončilo remízou. Body si tentokrát v malém pražském derby rozdělily týmy Dukly a Bohemians 1905.

Preview: Dukla Praha - Bohemians 1905

Na malé pražské derby si mohou diváci zajít na Julisku, kde v pátek večer hostí domácí Dukla vršovické Bohemians 1905.

Šírl z Bohemians 1905 kvůli zranění kolena na podzim dohrál

Krajnímu obránci Bohemians Praha 1905 Radku Šírlovi s největší pravděpodobností skončila podzimní část sezony. Dvaatřicetiletý fotbalista, který v týmu prvoligového nováčka hostuje z Plzně, si obnovil zranění kolena v pondělní dohrávce 13. kola s Mladou Boleslaví.

Vedení FAČR schválilo dohodu, která má vyřešit kauzu Bohemians

Výkonný výbor Fotbalové asociace ČR dnes schválil dohodu o koupi akcií FC Bohemians Praha a jeho pohledávek v konkurzním řízení. Zároveň bude podepsána dohoda mezi FAČR a Bohemians Praha 1905, na jejímž základě přejdou akcie a konkurzní pohledávky do vlastnictví Bohemians Praha 1905.

Gólman Berkovec čekal, že si s Boleslaví zachytá, remízu bral

Brankář Bohemians Praha 1905 Martin Berkovec už před pondělní dohrávkou Gambrinus ligy s Mladou Boleslaví počítal s tím, že si zachytá. Předtucha se mu splnila a čtyřiadvacetiletý fotbalista nováčkovi soutěže výbornými zákroky pomohl k domácí remíze 1:1.

Weber: V závěru jsme sahali po výhře, ale byla by nezasloužená

Bohemians Praha 1905 remizovali v dohrávce 13. kola s Mladou Boleslaví 1:1, a přestože popáté za sebou nezvítězili, opustili poslední místo tabulky. Jejich trenér Jozef Weber si pochvaloval, jak tým zareagoval na špatný vstup do utkání, a stejně jeho protějšek Ladislav Minář bod bral.

Bohemians 1905 - FK Mladá Boleslav 1:1

V pražském Ďolíčku se nakonec body dělily. Hosté z Mladé Boleslavi se sice dostali do vedení díky brzké trefě Michala Smejkala už po dvou minutách, ale na konečných 1:1 srovnal dvacet minut před koncem domácí záložník Jakub Rada.

Preview: Bohemians 1905 - FK Mladá Boleslav

Dohrávka třináctého kola bude k vidění ve vršovickém Ďolíčku. Ve spodních patrech se plácající Bohemians hostí aspiranta na poháry z Mladé Boleslavi.

Vršovické derby po nejtěsnější možné výhře ovládla Slavia

Slavia dokázala navázat na povedený výkon z Plzně a zásluhou Martina Juhara porazila Bohemians 1905. SKS se tímto vyhouplo ze sestupového pásma a Miroslav Koubek se může radovat z premiérové výhry na červenobílé lavičce.

Koubek: Gól do šatny nám moc pomohl, mužstvo uklidnil

Slávisté porazili ve vršovickém derby Bohemians 1905 a ve čtvrtém ligovém zápasem pod vedením trenéra Miroslava Koubka se dočkali první výhry. Předehrávku 12. kola rozhodl v poslední minutě úvodní půle Martin Juhar, který navázal na gól z minulého utkání v Plzni.

Preview: Slavia Praha - Bohemians 1905

V pátek jsou na programu hned dvě páteční předehrávky 12. kola české nejvyšší soutěže. Jedním z nich je i malé pražské derby mezi Slavii a Bohemians 1905. Oba celky se pohybují ve spodní části tabulky a budou se chtít vzdálit sestupovým pozicím.

Horu mrzela remíza s Jihlavou i vlastní střelecká nemohoucnost

Jakuba Horu z Bohemians 1905 hodně mrzelo, že pražský nováček doma přes velkou převahu jen remizoval 0:0 s Jihlavou. Kmenového hráče Plzně trápí vlastní střelecká nemohoucnost, která ho prý také vzdaluje od potenciálního návratu do sestavy Viktorie.

Bohemians 1905 - Vysočina Jihlava 0:0

Čtyři tisícovky diváků sledovaly v Ďolíčku bezbrankové utkání mezi tamními Klokany a hosty z Vysočiny. Jihlava především díky skvělému brankáři Jaromíru Blažkovi získává bod, v tabulce jsou oba týmy nadále nejbližšími sousedy.

Preview: Bohemians 1905 - Vysočina Jihlava

Poprvé v historii Gambrinus ligy se proti sobě postaví Bohemians 1905 a Vysočina Jihlava. Na utkání dvou týmů, které letos inkasují až příliš mnoho gólů, si mohou zajít diváci v Ďolíčku v sobotu v podvečer.