Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Přibylův memoriál přinesl divokou remízu a 150 tisíc pro charitu

Druhý ročník Memoriálu Lukáše Přibyla dnes zpestřil zápas mezi týmem osobností Real Top Praha a starou gardou Bohemians 1905, který přinesl divokou remízu 9:9. Akce ve vršovickém Ďolíčku vynesla podle organizátora Alexandra Smity 150 tisíc korun, které jsou určené pro charitativní účely.

Ďolíček o víkendu čeká memoriál Lukáše Přibyla

Znovu po roce se ve vršovickém Ďolíčku uskuteční Memoriál na počest Bohemáka Lukáše Přibyla. Jedná se o charitativní akci pořádanou Realem Top Praha, na trávníku se mimo jiné představí Jan Koller, Antonín Panenka, Jaromír Bosák nebo Robert Záruba. Připravený je i bohatý doprovodný program.

Pro Bohemku je to kruté, říká po výhře 5:1 teplický Ščasný

Tepličtí dál drží třetí místo v tabulce i stoprocentní domácí bilanci. V desátém ligovém kole porazili Bohemians Praha 1905 vysoko 5:1 a jako první tým nastříleli v sezoně 30 gólů. Severočeši vedli po poločase 2:1, zápas definitivně rozhodli třemi brankami po změně stran. Bohemians jsou v nekompletní tabulce desátí tři body od pásma sestupu.

Teplice opět nadělovali, Bohemce nastříleli pět branek!

Fotbalisté Teplic opět nadělovali a tentokrát to odnesla pražská Bohemka. Výhrou 5:1 domácí potvrdili třetí místo.

Preview: FK Teplice - Bohemians 1905

Teplice budou chtít v sobotu v rámci desátého ligového kola potvrdit doma svou současnou formu proti pražským Bohemians. Hosté by rádi navázali na předminulé kolo, v němž totiž výhrou v Ostravě přerušili sérii 15 porážek na soupeřových hřištích.

Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 0:2

Pražský Ďolíček vyloupen, tři body si z hlavního města na úkor domácích Klokanů odvezla Sigma Olomouc. Hanáci díky brankám Michala Ordoše a Adama Varadiho získali tři body a posunuli se v tabulce na průběžné osmé místo.

Preview: Bohemians 1905 - Sigma Olomouc

Souboj o střed tabulky uvidí fanoušci v Ďolíčku. Domácí Bohemians 1905 hostí Sigmu Olomouc.

Svědík: Přístup některých našich hráčů k utkání nechápu

Ostravští v 8. kole první ligy doma podlehli nováčkovi Bohemians 1905 1:3. Pražané o svých prvních venkovních bodech v sezoně rozhodli třemi góly v rozmezí patnácti minut prvního poločasu, kdy se trefili Jakub Štochl, Matěj Štochl a Jindřišek. Domácí ještě před pauzou snížili díky Lukešovi.

Baník Ostrava - Bohemians 1905 1:3

Katastrofální první poločas rozhodl o tom, že si Bohemians 1905 odvezli plný počet bodů z Ostravy. Baník tak znovu propadl v defenzívě a kolo zakončí nejlépe na třináctém místě.

Preview: Baník Ostrava - Bohemians 1905

Důležitý souboj týmů z druhé poloviny tabulky uvidí ostravské Bazaly. Domácí Baník totiž přivítá vršovické Bohemians 1905. Oba týmy mají shodně sedm bodů, o skóre je na tom lépe hostující celek.

Bartek byl rád, že drží krok s "kanonýrem" Moravcem

Záložník Bohemians 1905 David Bartek byl rád, že brankou pomohl Pražanům k domácí výhře 2:0 nad Znojmem. Druhá trefa v sezoně pětadvacetiletého hráče těšila o to více, že se v týmové tabulce střelců ihned dotáhl Jana Moravce, který utkání sedmého kola první ligy gólově otevřel.

Bohemians 1905 - 1. SC Znojmo 2:0

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 porazili v 7. kole první ligy Znojmo 2:0. Souboj letošních nováčků a nejhorších celků nejvyšší soutěže gólově otevřel v prvním poločase Moravec, náskok pojistil po změně stran Bartek. "Klokani" na svém hřišti v sezoně vyhráli druhé ze tři utkání a opustili patnácté místo. Poslední Znojmo zůstává jediným ligovým týmem bez vítězství.

Preview: Bohemians 1905 - 1. SC Znojmo

Sedmé kolo svedlo k souboji také oba nováčky a aktuálně poslední dva celky soutěže. Ve vršovickém Ďolíčku budou o důležité body bojovat domácí Bohemians 1905 se Znojmem.

Měli jsme z těch druhých 45 minut vytěžit víc, litoval Weber

Liberečtí porazili v 6. kole první ligy Bohemians Praha 1905 1:0 a vítězně se naladili na čtvrteční odvetu 4. předkola Evropské ligy s Udine. Dnešní zápas rozhodl jedinou brankou v 41. minutě Šural. Slovan vyhrál pátý z šesti duelů této ligové sezony a na třetím místě tabulky ztrácí bod na Plzeň a Spartu.

Slovan Liberec - Bohemians 1905 1:0

Liberecký Slovan nedovolil Teplicím přeskočit ho v tabulce a hubenou výhrou nad Bohemians si zajistil průběžné třetí místo. Jedinou branku Liberce obstaral před koncem prvního poločasu Šural.