FC Zlín Česko - FC Zlín - Zprávy

Slavia si jede pro tři body do Zlína. Zapracují sešívaní na obraně?

Slavia měla ve svém prvním soutěžním vystoupení po zimní přestávce co dělat s Jabloncem. V následující dohrávce 17. kola změří síly s dalším soupeřem ze spodní poloviny tabulky. A doufá, že Zlín zkrotí mnohem snáze.

Zlínskou šňůru nezdarů v Teplicích protáhl kmenový slávista

Teplice porazily ve 20. kole Fortuna ligy Zlín 2:1. Severočeši měli nad svým soupeřem v první půli jasně navrch, což zúročil ve 36. minutě hostující hráč z pražské Slavie Daniel Fila. Po změně stran sice po pár minutách na trávníku srovnal dalekonosnou ranou Tom Slončík, vzápětí se však znovu připomněl brněnský odchovanec a vítěznou brankou rozhodl o tříbodovém zisku Sklářů. Moravané tak po 17. za sebou odjeli ze Stínadel bez vítězství.

Teplice chtějí se Zlínem udělat další krok k záchraně

Dostat se hned na úvod jara do poměrně komfortní pozice mohou hráči Teplic, potřebují k tomu ale porazit Zlín. Naopak v případě nezdaru by se jim barážové příčky zase nebezpečně přiblížily.

Zlínští mají před jarní částí sezony jasný cíl udržet se v první lize

S jednoznačným cílem udržet první ligu i pro příští sezonu vstoupí Zlínští do jarní části. "Ševci" po podzimu figurují na 15. místě tabulky, které stejně jako 14. pozice znamená účast v baráži, a na poslední České Budějovice mají náskok tří bodů.

Slávisté porazili v přípravě Sönderjyske 4:0, Zlín zdolal Skalici 2:0

Slávisté v úvodním přípravném utkání před startem jarní části sezony porazili na soustředění v portugalském Algarve druholigové dánské Sönderjyske 4:0. Zlín zdolal v Tipsport lize Skalici 2:0.

Zlín odstartoval přípravu. Všechno směřujeme k záchraně, vyhlásil Červenka

Jako první dnes začal přípravu na jarní části ligy Zlín. Po podzimu mu patří patnácté místo s tříbodovým náskokem na poslední České Budějovice a má k dobru odložený zápas proti Slavii. Podle trenéra Bronislava Červenky bude celá příprava směřovat k tomu, aby se tým v lize zachránil. Jeho svěřenci budou trénovat zatím doma, o zahraničním soustředění klub jedná.

Zápasy Ostrava - Plzeň a Zlín - Slavia se dohrají v únoru

Zbývající dvě odložená utkání 17. kola první ligy se odehrají v únoru. Baník Ostrava přivítá Viktorii Plzeň v úterý 13. února, Zlín doma vyzve pražskou Slavii o den později, rovněž od 18 hodin.

Zlín ohlásil první zimní posilu, přivedl gruzínského křídelníka Natchkebiu

Gruzínský křídelník Zviad Natchkebia se stal první zimní posilou Zlína. Čtyřiadvacetiletý ofenzivní hráč s předposledním klubem ligové tabulky podle webových stránek podepsal smlouvu na dva a půl roku.

Hradec si přijel na oblíbenou Letnou pro nadílku. Vysoká výhra dopřála Zlínu klidnější Vánoce

Zlín si v 19. kole Fortuna ligy vybojoval jistotu, že zimní přestávku nestráví na chvostu tabulky, jelikož se po přesvědčivé výhře 4:0 nad Hradcem Králové vzdálil Českým Budějovicím na rozdíl čtyř bodů.

Zlín chce ještě před Vánoci zabrat. Poradí si s Hradcem i bez vykartovaných hráčů?

Po určitém vzestupu potřebuje Zlín opět zabrat, nejlépe pak zvítězit. "Ševci" i kvůli náročnému losu dlouho nebodovali a dnu ligové tabulky se vyhýbají jen díky tomu, že České Budějovice hrají ještě hůř. Nadělí si Moravané předčasný vánoční dárek proti Hradci Králové, jenž ve středu po výsledkovém strádání konečně vyhrál?

Zápas Zlína nabídl další úchvatnou přestřelku. Parádní patičkou přispěl k výhře Liberce Pourzitidis

Hráči Slovanu Liberec zvítězili v 18. kole Fortuna ligy nad Zlínem 5:3. Modrobílí skvěle vstoupili do utkání, když na soupeře z druhého konce republiky vlétli a ve 27. minutě vedli už o dvě branky po přesné hlavičce Jana Žambůrka a proměněné penaltě Christiana Frýdka. Hosté sice do konce první půle stihli snížit, nicméně po změně stran přišla gólová nadílka. Modrobílí se prosadili třikrát, přičemž Ševci pouze dvakrát.

Preview: Slovan Liberec - FC Zlín

Liberec se dostal do formy a před závěrečnými třemi zápasy podzimu rozhodně nechce zvolnit. Zlín potřebuje body ještě nutněji, oba týmy měly o minulém víkendu volno.

Kvůli sněhu byl odložen i zápas mezi Zlínem a Slavií

Kvůli nezpůsobilé hrací ploše způsobené sněžením byl odložen dnešní zápas 17. kola první ligy mezi Zlínem a pražskou Slavií. Informovala o tom Ligová fotbalová asociace. Mělo se hrát od 18:00.

Kvůli vydatnému sněžení se mají v Česku hrát jen tři zápasy, Slavia se žádostí neuspěla

Sněhová kalamita v Česku dnes zavinila odložení dalších tří utkání 17. kola FORTUNA:LIGY. Kvůli nezpůsobilému terénu se neuskuteční zápasy Jablonce s Teplicemi, Mladé Boleslavi s Karvinou ani Bohemians 1905 s Libercem. V tiskové zprávě o tom informovala Ligová fotbalová asociace (LFA), která v Česku řídí profesionální soutěže. Hrát se nebude ani zítra v Ostravě.

Obrozený Zlín sparťanské slavnosti nepokazil. Nepřesného Kuchtu zastoupil Birmančevič

Sparta porazila v 16. kole Fortuna ligy Zlín 2:0 a vítězně oslavila 130. výročí založení klubu. Utkání, jemuž předcházely ceremonie i ohňostroj pod vedením domácích kotelníků, gólově odšpuntoval ve třetí minutě Veljko Birmančevič, jenž těžil z asistence reprezentačního hříšníka Jana Kuchty. Ten poté zahodil spoustu příležitostí pro vytvoření komfortního náskoku, klid na duši tak před poločasovým hvizdem dodal Pražanům druhou trefou v duelu 25letý Srb.