Sigma Olomouc Česko - Sigma Olomouc - Zprávy

Sigma ukončila čekání na gól a zvítězila v Karviné

Po třízápasovém půstu dokázala olomoucká Sigma konečně skórovat. Na hřišti Karviné se Hanáci prosadili velmi rychle, a i když v průběhu zápasu o náskok přišli, nakonec si vedení vzali zpět. Výsledkem 1:2 taky utkání na stadionu karvinského MFK skončilo.

Karviná chce zvítězit, Olomouc skórovat. Které mužstvo dosáhne svého cíle?

Zatímco Karviná hledá recept na vítězství, který by ji vyvedl z posledního místa v tabulce, Olomouc touží po nalezení střeleckého apetitu. Obě mužstva tak mají před vzájemným střetnutím o motivaci postaráno.

Střelecké trápení Sigmy pokračovalo, nespasila ji ani nabídnutá penalta

Olomouckou Sigmu zatím po zimní přestávce Fortuna ligy značně trápila neproduktivní ofenziva a ve 24. kole se na tom nic nezměnilo. V duelu s Bohemians si totiž připsala druhou domácí remízu 0:0 v řadě. Hanáci se tak neprosadili již ve čtvrtém z pěti zápasů jarní fáze, tentokrát jim nepomohl ani pokutový kop z konce první půle, který neproměnil Ondřej Zmrzlý.

Olomouc hodlá ukončit gólový půst proti Bohemians

Olomoucká Sigma se podruhé v řadě představí na domácí půdě. Hanáci před týdnem pouze remizovali s Teplicemi, proti Bohemians, kterým bude chybět několik hráčů, tak mají co napravovat.

Zápas Olomouce s Teplicemi vítěze nepřinesl

Teplice ve čtvrtém jarním zápase poprvé nevyhrály, přesto dokázaly vytěžit z utkání alespoň bod. Díky skvělému Grigarovi se přiblížily záchraně po bezbrankové remíze v Olomouci.

Rozjeté Teplice se představí v Olomouci

Na jaře zatím skvostnou formou oplývající Teplice čeká v neděli utkání, ve kterém se ze sestupových příček mohou výrazně přiblížit středu tabulky. Míří totiž na hřiště desáté Olomouce.

Pokorného famózní nůžky přinesly Baníku vítězství

Diváci ve Vítkovicích v očekávaném utkání se Sigmou dlouho branku neviděli, když ale přišla, stála za to. Zápas jediným gólem rozhodl po osmdesáti minutách hry Pokorný, jenž vystřihl spektakulární nůžky.

Baník přivítá Olomouc. Odčiní Slezané týden staré zklamání?

Baník vstoupil do jara na výbornou, pak ale své příznivce zklamal. Ostravané si tak v dosavadních dvou únorových kolech připsali na své konto tři body. Stejného výsledku dosáhla také olomoucká Sigma, která o víkendu vyrazí právě do ostravských Vítkovic.

Olomouc i se zahozenou penaltou otočila zápas proti Mladé Boleslavi

Po bezbrankové první půli viděli diváci na olomouckém Andrově stadionu nakonec tři góly. O dva z nich se postarala domácí Sigma, která proti Mladé Boleslavi otočila skóre a mohla oslavit první jarní vítězství.

Sigma i Boleslav doufají v první jarní body

K souboji dvou zklamaných dojde na olomouckém Andrově stadionu. Sigma v prvním jarním utkání zahazovala šance v Jablonci, následně vypadla ve čtvrtfinále poháru. Ani Boleslavi první únorový víkend nevyšel. Zlepší se v některém z mužstev nálada?

Slovácko zvládlo penalty a je v pohárovém semifinále

Moravský souboj o účast mezi čtveřicí nejlepších klubů v MOL Cupu zvládlo Slovácko. To v Olomouci postoupilo po penaltovém rozstřelu, přičemž oba týmy už v předchozím průběhu jeden pokutový kop zahodily.

Slovácko touží po trofeji. Ve čtvrtfinále MOL Cupu mu v cestě stojí Olomouc

Už počtvrté v řadě se olomoucká Sigma probojovala mezi osm nejlepších mužstev MOL Cupu. Uzmout pohár se ale Hanákům podařilo naposledy před deseti lety. Skončí letos jejich čekání? Minimálně částečnou odpověď na položenou otázku poskytne středeční duel, kdy se na Andrově stadionu představí ambiciózní Slovácko.

Kratochvíl vystřelil Jablonci vítězství

Jablonec vstoupil do jara vítězně a přiblížil se tak pozicím v elitní desítce. Právě Sigmu, která tuto pozici klíčovou pro klidný konec sezony okupuje, zdolal poměrem 1:0 díky Kratochvílově brance ze startu druhé půle.

Jablonec vyhlíží lepší jaro, začne s Olomoucí

Po prachbídném podzimu se Jablonec nachází na barážové příčce, vzhůru k lepším zítřkům se může odrazit hned v prvním jarním zápase proti Olomouci. Rovněž té v průběhu první poloviny docházel dech.

Olomouc před jarní částí sezony opatrně pošilhává po elitní šestce

S cílem pokusit se o posun do elitní šestky v tabulce vstupují do jarní části první ligy fotbalisté Olomouce. Sigma přezimovala na desáté příčce, na šestou Mladou Boleslav ztrácí pouze čtyři body. Trenér Václav Jílek věří, že Hanáci navážou na vydařenou zimní přípravu, během níž mimo jiné vyhráli turnaj na Maltě.