Zbrojovka Brno Česko - Zbrojovka Brno - Zprávy

Preview: Zbrojovka Brno - Bohemians Praha 1905

Páteční předehrávku 24. kola české nejvyšší soutěže obstarají týmy Brna a Bohemians. Domácí se nacházejí ve velice dobré formě, Klokani v tomto zápase mohou udělat důležitý krok k záchraně.

Bohemians 1905 mohou v Brně udělat důležitý krok k záchraně

Hráči Bohemians 1905 v páteční předehrávce 24. ligového kola hrají v Brně (20:15) a případné vítězství je může výrazně přiblížit k záchraně. Pražané mají 25 bodů a v tabulce jim patří jedenácté místo, ale šesté Zbrojovce se momentálně daří a doma v této sezoně dokázala porazit osm soupeřů včetně mistrovské Plzně či Liberce.

Brněnský kapitán Zavadil má vážně poraněné koleno

Kapitán Zbrojovky Brno Pavel Zavadil utrpěl v sobotním ligovém utkání v Teplicích vážné poranění kolenního kloubu. Podle vyjádření klubového lékaře Šimona Ondruše pro něj sezona s největší pravděpodobností skončila. Sedmatřicetiletý Zavadil utrpěl zranění po zákroku Admira Ljevakoviče, po kterém rozhodčí Pavel Příhoda nařídil pokutový kop. Tato situace vyvolala hodně polemik.

Byla to jasná penalta, měl po zápase v Teplicích jasno Zavadil

Brněnský kapitán Pavel Zavadil měl po kontroverzní penaltě, díky které Zbrojovka vyhrála ve 23. kole fotbalové ligy v Teplicích 1:0, jasno. Přestože podle televizních záběrů to vypadalo, že hostující záložník upadl až pár sekund po nijak tvrdém zákroku Admira Ljevakoviče, šlo podle něj o stoprocentní pokutový kop.

FK Teplice - Zbrojovka Brno 0:1

Teplice doma odevzdaly všechny tři body Brnu, když o všem rozhodla proměněná penalta Jakuba Řezníčka. Penaltový incident bude ještě dlouho probírán, faulovaný Pavel Zavadil se totiž skácel až zhruba po dvou, třech vteřinách.

Preview: FK Teplice - Zbrojovka Brno

Zvedající se Teplice se v nabitém sobotním programu 23. kola budou pokoušet prodloužit sérii utkání bez porážky. V cestě jim však bude stát v klidu hrající Brno.

Na nejlepší hráče ligy v březnu kandidují Ďuriš, Krejčí a Zavadil

Nejlepším fotbalistou první ligy za měsíc březen se stane buď plzeňský kanonýr Michal Ďuriš, sparťanský záložník Ladislav Krejčí, nebo brněnský lídr Pavel Zavadil. Mezi trenéry na cenu v anketě Ligové fotbalové asociace kandidují plzeňský Karel Krejčí, sparťan Zdeněk Ščasný a mladoboleslavský Karel Jarolím.

Brněnský Škoda za oslavy viděl žlutou kartu, majitel mu ji odpustí

Záložník Zbrojovky Michal Škoda po čtyřech zápasech naskočil do základní sestavy Brna a hned se za důvěru odvděčil gólem, kterým pomohl v 22. kole první ligy porazit pražskou Duklu 3:0.

Zbrojovka Brno - Dukla Praha 3:0

V jednoznačnou záležitost proměnila Zbrojovka Brno svůj domácí duel s Duklou. Domácí vedli nad Duklou už po prvním poločase dvoubrankovým rozdílem díky Hyčkovi a Buchtovi a ve druhém dějství definitivně rozhodl o vítězství Škoda.

Preview: Zbrojovka Brno - Dukla Praha

Tradiční týmy ze středu tabulky proti sobě nastoupí v Brně. Domácí Zbrojovka, aktuálně v tabulce sedmá, hostí devátou Duklu, která na ni ztrácí tři body.

1. FC Slovácko - Zbrojovka Brno 2:1

Jihomoravské derby mezi Slováckem a Brnem vyznělo lépe pro domácí celek. Ten se díky Havlíkově penaltě ujal vedení už v prvním poločase, ale ve druhém dějství dokázal srovnat Škoda. Rozhodující okamžik přinesla 82. minuta a úspěšná hlavička Košúta, jenž dal na konečných 2:1.

Preview: 1. FC Slovácko - Zbrojovka Brno

Zajímavou podívanou nabídne jihomoravské derby v Uherském Hradišti. Zbrojovka letos podává kvalitní výkony po celou sezónu, na jaře se k ní přidalo i Slovácko.

Brno opraví stadion Za Lužánkami, náklady nepřesáhnou 2 miliardy

Brno chce v následujících letech opravit chátrající stadion Za Lužánkami, který loni ožil při rozlučce s kariérou fotbalisty Petra Švancary. Do té doby se dlouhé roky nevyužíval. Náklady na opravu by neměly přesáhnout dvě miliardy korun, nyní se odhadují na 1,7 miliardy, řekl dnes ČTK primátorův náměstek Richard Mrázek (ANO)...

Brňané potvrdili vítězstvím nad Zlínem domácí sílu

Dvě zcela odlišné tváře mají v letošním ligovém ročníku výkony Zbrojovky Brno. V domácím prostředí vyniká sebedůvěrou a herní sílou, na soupeřových hřištích připomíná svými výkony obětního beránka. Z posledních pěti zápasů v domácím prostředí Zbrojovka získala dvanáct bodů.

Zbrojovka Brno - Fastav Zlín 2:0

Něco málo přes čtyři tisíce diváků na brněnském stadionu sledovalo vítězství Zbrojovky 2:0 nad Zlínem. Moravské derby rozhodl už v prvním poločase kapitán Pavel Zavadil, ve druhém dějství pak zvýšil Hyčka.