Zbrojovka Brno Česko - Zbrojovka Brno - Zprávy

Preview: Bohemians Praha 1905 - Zbrojovka Brno

Dohrávku 14. kola obstará souboj dvou týmů z druhé poloviny tabulky. Bohemians hostí v Ďolíčku Zbrojovku Brno.

Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko 0:1

Zbrojovka na domácí půdě padla, když nestačila na hosty ze Slovácka. Slovácko si pohlídalo tři body, které jim vystřelil kanonýr Libor Došek. Domácí naopak mohou truchlit, protože volání sestupového pásma je stále silnější.

Preview: Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko

K jihomoravskému derby mezi Brnem a Slováckem vzhlížejí oba kluby s velkým očekáváním. Již čtyři utkání v řadě totiž oba týmy čekají na vítězství.

Policie znovu odložila případ stromu, který spadl na tribunu

Policie podruhé odložila případ pěti fanoušků, které loni v srpnu zranily větve padajícího stromu na stadionu Srbská v Brně. Za stav dřeviny byl odpovědný magistrát, nešlo však o nedbalostní trestný čin, spíše o administrativní selhání. Znamená to, že zraněné nikdo bez dalších vleklých soudů neodškodní.

Každý bod je teď nesmírně důležitý, zní z Jihlavy

Jihlavští bodovali i ve třetím zápase pod vedením nového kouče Romana Kučery. V duelu 12. ligového kola porazili doma Brno brankami Bosňana Murise Mešanoviče a Matěje Hybše 2:0, podruhé za sebou zvítězili doma a v neúplné tabulce se posunuli mimo sestupové příčky na čtrnácté místo.

Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno 2:0

Nepříliš pohledný zápas potvrzoval postavení obou klubů v tabulce a také fakt, že v tomto utkání potřebují sbírat body. Domácí proto, že zaspali v úvodu ročníku, hosté z toho důvodu, že se jim nedaří v posledních kolech a chtěli přerušit sérii porážek.

Preview: Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno

Zatímco jeden celek se z krize pomalu zvedá, druhý se do ní pomalu dostává. Předposlední tým tabulky Vysočina Jihlava doma hostí Zbrojovku Brno, která má v tabulce o čtyři body více.

Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:3

Minimálně do neděle se na první místo Synot ligy posouvá pražská Sparta, která zvládla zápas na půdě Zbrojovky Brno. Sparťané si zajistili tři body po brankách našich reprezentantů Krejčího, Dočkala a Lafaty. Brno v závěru výsledek prostřednictvím krásné branky Košťála pouze korigovalo, navíc po hodině hry hrálo bez vyloučeného brankáře Hladkýho.

Preview: Zbrojovka Brno - Sparta Praha

Sobotní program 11. kola české nejvyšší soutěže zakončí zajímavý souboj mezi Brnem a Spartou. Zatímco domácí se pohybují ve středu tabulky, to hosté útočí na její čelo.

Brněnský trenér Kotal touží potřetí zdolat Spartu

Získat potřetí skalp Sparty touží brněnský kouč Václav Kotal. Dvakrát se mu to už podařilo při působení v Hradci Králové, když jeho tehdejší svěřenci využili domácího prostředí k vítězstvím 2:1 a 1:0. Zápasy se Spartou mají pro dvaašedesátiletého Kotala zvláštní kouzlo, neboť nejdelší část hráčské kariéry strávil bývalý útočník právě v dresu letenského celku.

Jarolím: Díky rychlým gólům jsme mohli hrát v klidu

Mladoboleslavští v desátém ligovém kole porazili Brno 5:1, ke čtvrté domácí výhře v řadě je nasměrovaly povedené úvody obou poločasů. Během prvních sedmi minut skórovali Jasmin Ščuk a Lukáš Hůlka, v úvodní minutě druhého poločasu přidal třetí gól Michal Ďuriš, který se poté prosadil ještě v 63. minutě.

FK Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 5:1

Mladá Boleslav deklasovala v domácím utkání Brno 5:1 a posunula se na čtvrté místo. Dvěma góly se blýskl ex-plzeňský Michal Ďuriš, po jedné brance pak vstřelili Jasmin Ščuk a Lukáš Hůlka. Pátou branku si hosté dali sami.

Preview: FK Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno

Mladá Boleslav je zatím na šesté příčce a ráda by si toto místo minimálně udržela. Los jí přidělil poměrně hratelného soupeře, Zbrojovka Brno je na místě devátém a poslední zápas se jí příliš nevydařil.

Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 2:3

Fotbalisté Plzně zvítězili v 9. kole první ligy v Brně po zlepšeném výkonu v druhém poločase 3:2 a pojistili si vedení v tabulce. Lídr soutěže otočil výsledek až po změně stran, kdy se v rozmezí devíti minut trefili střídající Tecl a Řezník. Zbrojovka ukončila sérii jedenácti ligových zápasů doma, ve kterých bodovala. Naposledy prohrála právě s Plzní loni na podzim 1:3.

Lutonský gólem odčinil penaltový faul, prohře Brna nezabránil

Těsná prohra s Plzní hodně mrzela brněnského fotbalistu Milana Lutonského, který dostal od kouče Václava Kotala obtížný úkol: uhlídat rychlonohého Milana Petrželu. Právě jeho Lutonský fauloval na penaltu, a i když si pak sám spravil chuť vstřelenou brankou, jeho tým nakonec favoritovi podlehl 2:3...