Zbrojovka Brno Česko - Zbrojovka Brno - Zprávy

Preview: Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň

Hned pět předkrmů nabízí deváté kolo české nejvyšší soutěže před hlavním chodem v podobě prestižního derby pražských "S". Jedním z nich je i souboj Brna s Plzní. Západočeši budou hájit vedoucí postavení v tabulce, zatímco Brňané by se rádi udrželi na předních pozicích.

Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 1:0

Zbrojovka doma udolala Liberec 1:0 a na svém kontě má už dvanáct bodů. Liberec se sice v posledních kolech zlepšil, ale nyní znovu nevyhrál. Jedinou branku utkání obstaral Jan Sýkora.

Preview: Zbrojovka Brno - Slovan Liberec

Desátá Zbrojovka Brno přivítá v rámci osmého kola fotbalisty Slovanu Liberec a bude chtít navázat na úspěšné představení z Edenu. Ačkoliv je Liberec až dvě příčky za Brnem, pomalu chytá formu a do moravské metropole si jede pro body.

Slavia Praha - Zbrojovka Brno 1:3

Fotbalisté Slavie prohráli v předehrávce 7. ligového kola s Brnem 1:3. Červenobílí utrpěli první domácí ztrátu v nové sezoně a klesli na třetí místo za Spartu. Zbrojovka navázala na jarní výhru v Edenu z Poháru České pošty, v samostatné nejvyšší soutěži ale zvítězila na hřišti Slavie vůbec poprvé. Pražany poslal do vedení Milan Černý, dvěma góly ale otočil skóre Stanislav Vávra a z penalty pojistil hostům první tři body po čtyřech ligových duelech Pavel Zavadil.

Vávrovi uznali jen dva ze čtyř gólů, i tak to stačilo k obratu

Brněnský Stanislav Vávra prožil nejkurióznější zápas v životě. V předehrávce 7. ligového kola na Slavii čtyřikrát rozvlnil síť, ale rozhodčí mu uznali jen dvě trefy. I ty stačily k obratu skóre a k premiérovému vítězství Zbrojovky na hřišti celku z Edenu v samostatné historii nejvyšší soutěže.

Preview: Slavia Praha - Zbrojovka Brno

Končí reprezentační přestávka a ke svému slovu se opět dostává tuzemská ligová soutěž. V páteční předehrávce 7. kola Synot ligy se utkají fotbalisté Slavie proti Brnu. Domácí budou usilovat o návrat do čela tabulky, to hosté touží po elitní desítce.

Kotal: Vzhledem k průběhu utkání musíme bod brát

Teplice v předehrávce 6. kola první ligy udržely neporazitelnost v sezoně, ovšem z Brna si odvezly jen remízu 1:1. Byl to pro ně už čtvrtý nerozhodný výsledek z dosavadních pěti zápasů. V utkání přitom Tepličtí měli řadu šancí, ale prosadil se jen Egon Vůch. Po změně stran zařídil dělbu bodů David Pašek.

Zbrojovka Brno - FK Teplice 1:1

Zbrojovka doma remizovala s Teplicemi 1:1, když jí alespoň bod zachránil ve druhém poločase David Pašek. Ščasného svěřenci vedli díky brance Egona Vůcha a následně měli další velké příležitosti na navýšení skóre, které však nevyužili.

Preview: Zbrojovka Brno - FK Teplice

V předehrávce již šestého kola Synot ligy se představí celky, které se aktuálně nacházejí ve středu tabulky. Zbrojovka Brno hostí zatím neporažené Teplice.

Baník porazil Brno vlastním gólem Jugase, který byl i vyloučen

Ostrava porazila v pátém ligovém kole Brno 1:0. Vítězství Baníku daroval vlastním gólem ve 20. minutě hostující bek Jakub Jugas, který navíc v 60. minutě dostal i červenou kartu a stal se největším smolařem zápasu. Baník doma se Zbrojovkou přes sedm let neprohrál.

Preview: Baník Ostrava - Zbrojovka Brno

Předehrávku 5. kola Synot ligy obstará atraktivní duel klubů z největších měst Moravy a Slezska. Baník doma na Bazalech hostí Brno. Oběma klubům se vstup do soutěže vydařil.

Zbrojovka Brno - České Budějovice 2:2

Fotbalisté Českých Budějovic ukořistili v Brně bod, což se jim v sedmi posledních ligových zápasech venku nepodařilo. Hosté dvakrát prohrávali po vlastním gólu Klesy a premiérové brance Vávry, ale Koreš s Horou ojedinělými střelami zařídili ligovému nováčkovi vyrovnání.

Preview: Zbrojovka Brno - České Budějovice

V rámci čtvrtého kola si na nejvyšší soutěž mohou zajít také diváci v Brně. Domácí Zbrojovka hostí staronového účastníka první ligy, Dynamo České Budějovice.

Dukla Praha - Zbrojovka Brno 1:1

Nerozhodný výsledek 1:1 byl k vidění i na Julisce, kam zavítalo Brno. Dukla se velmi rychle ujala vedení, ale stejně rychle o něj přišla. Na gól Hanouska totiž odpověděl Marković.

Preview: Dukla Praha - Zbrojovka Brno

V rámci třetího kola se odehraje také zápas na Julisce. Domácí Dukla, která ještě neprohrála, hostí Zbrojovku z Brna.