Zbrojovka Brno Česko - Zbrojovka Brno - Zprávy

Preview: Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko

Jedno vítězství, jedna remíza a jinak samé porážky. První pětina soutěže moravským celkům nevychází. Se čtyřmi body se Zbrojovka i Slovácko krčí vespod tabulky. Ve vzájemném zápase tak půjde o hodně důležité body.

Vedení Brna řešilo výsledkovou krizi domluvami

Vedení Zbrojovky Brno v současné výsledkové krizi zatím nehodlá sáhnout k žádným změnám v týmu nebo pokutám. Čtyři kola nezískali Brňané ani bod, což je na startu sezony zatím nejdelší šňůra nezdarů za všech prvoligistů. Po pondělní prohře 1:2 v Ostravě se sešlo vedení klubu s trenérem Ludevítem Grmelou a kapitánem Pavlem Zavadilem.

Brněnský Traoré zůstane do pátku v nemocnici v Ostravě

Mohamed Traoré, který po pondělním ligovém utkání v Ostravě zkolaboval, bude v pátek dopoledne převezen do Brna. Po srdečním selhání je dvacetiletý guinejský záložník Zbrojovky Brno stále hospitalizován na jednotce intenzivní péče v Ostravě.

Dostáváme se do nepříjemné situace, uvědomuje si Grmela

Ostravští v dohrávce 6. kola první ligy porazili 2:1 Brno díky dvěma zásahům Jakuba Rolince a přerušili sérii tří proher v poměru 0:4. Zbrojovka naopak na Bazalech mizérii nezlomila a nebodovala počtvrté za sebou, branka Petra Buchty v závěru jen zmírnila prohru hostů. Baník se v tabulce posunul z předposledního na deváté místo.

Brněnský Traoré v Ostravě zkolaboval kvůli ucpané srdeční tepně

Brněnský Mohamed Traoré po včerejším ligovém utkání v Ostravě zkolaboval. Příčinou byla podle klubového webu ucpaná srdeční tepna. Dvacetiletý guinejský útočník se ihned podrobil operaci.

Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 2:1

Pondělní dohrávka ukázala, že ani Baník, ani Zbrojovka se v optimálním herním rozpoložení zdaleka nenacházejí. Dvě chyby v brněnské obraně, které potrestal Rolnic, nakonec ale přeci jen znamenaly vítězství pro domácí.

Preview: Baník Ostrava - Zbrojovka Brno

Moravskoslezský boj zástupců druhého a třetího největšího města republiky obstará dohrávku šestého kola Gambrinus ligy. Jak Baník, tak Zbrojovka potřebují po sérii tří porážek zabojovat. Z úvodních pěti utkání mají oba soupeři stejnou bilanci, a tedy i bodový zisk, pouze skóre je diametrálně odlišné.

Mladík Skalák jde ze Sparty na hostování do Brna

Pražskou Spartu opouští ofenzivní univerzál Jiří Skalák, který stráví zbytek letošní sezony na hostování v Brně. Oba kluby o tom informovaly na svých webových stránkách. Jednadvacetiletý hráč by tak Zbrojovce mohl pomoci už v pondělním ligovém utkání v Ostravě.

Brno nás ve druhém poločase přehrávalo, uznal Šilhavý

Liberečtí zvítězili v 5. kole první ligy v Brně nad domácí Zbrojovkou 1:0. Jedinou branku zápasu vstřelil v 19. minutě z trestného kopu ukrajinský záložník ve službách Slovanu Sergej Rybalka. Postaral se tak o to, že Severočeši vyhráli čtvrtý zápas v sezoně a mají jistotu, že po aktuálním kole nebudou horší než třetí.

Obránce Brna Pernica považuje tři prohry za tristní bilanci

Potřetí za sebou vyšli fotbalisté brněnské Zbrojovky bodově naprázdno a jejich předsezónní vyhlídky na klidný střed tabulky se vzdalují. Samy hráči si podle obránce Luďka Pernici uvědomují, že si musí některé věci vyříkat. A především je třeba zapracovat na koncovce.

Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 0:1

Brno na domácí půdě padlo, jen těsně nestačilo na Liberec. Jedinou branku utkání vstřelil Serhij Rybalka, jehož trefa z devatenácté minuty znamenala pro hosty z Podještědí kýžené tři body.

Preview: Zbrojovka Brno - Slovan Liberec

V pátém kole české nejvyšší soutěže se doma představí Brno proti Liberci. V lepší výchozí pozici se nacházejí hosté, těm patří třetí příčka. Moravané jsou na tom o pět příček hůře.

V Brně budou asi půl roku postrádat zraněného Kaščáka

Ve Zbrojovce Brno se budou muset zhruba půl roku obejít bez letní posily Marka Kaščáka, kterého čeká operace přetrženého předního zkříženého vazu. Jednatřicetiletý záložník utrpěl zranění v sobotním ligovém utkání v Příbrami.

Tři body jsou pro nás nesmírně důležité, radoval se Straka

Příbramští ve 4. kole první ligy porazili Brno 2:1 a připsali si první výhru v sezoně. Hosté vedli od 73. minuty po gólu Zavadila z penalty, ale domácí otočili skóre díky Tarczalovi a Tomášovi Pilíkovi, který se trefil z přímého kopu.

1. FK Příbram - Zbrojovka Brno 2:1

Čtvrthodiny před koncem zápasu Brno v Příbrami vedlo, ale zápas do vítězného konce nedovedlo. Příbram dvěma slepenými brankami skóre otočila a slaví zisk tří bodů. Vítěznou branku zaznamenal v 84. minutě Pilík.