Zbrojovka Brno Česko - Zbrojovka Brno - Zprávy

Preview: 1. FK Příbram - Zbrojovka Brno

Podruhé v sezóně se před vlastními diváky představí Příbram. V první domácí zkoušce nestačila na rozjetou Plzeň, a i proto je zatím na posledním místě tabulky. Uniknout z něj se bude snažit proti Zbrojovce, která zatím předvádí solidný výkony.

Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:3

Po Viktorii Plzeň zůstává stoprocentní už jen pražská Sparta. Letenští měli v Brně namále, ale s neoblíbeným soupeřem nakonec dokázali naplno bodovat. Ještě čtyři minuty před koncem utkání drželi Brněnští nerozhodný výsledek.

Sparta porazila Brno až dvěma góly v závěru zápasu 3:1

Sparťané zvítězili v utkání 3. ligového kola v Brně 3:1 a spolu s Plzní zůstávají jedinými dvěma týmy, které ještě neztratily v nové sezoně ani bod. Letenští vedli od 39. minuty gólem Kadlece, po změně stran srovnal v 73. minutě Markovič. V 85. minutě ale skóroval Hušbauer a o dvě minuty později zpečetil výhru hostů střídající Bednář.

Preview: Zbrojovka Brno - Sparta Praha

Sparta v neděli zajíždí do Brna. Letenští stále mají v paměti jarní vzájemné utkání, v němž na soupeřově půdě prohráli 2:3 a tato porážka jim způsobila klíčovou bodovou ztrátu v boji o titul.

Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 5:1

V horkém letním podvečeru ještě před příchodem bouřky stihli dohrát druhé kolo nejvyšší soutěže v Brně. Mračna se nakonec nad Brnem stáhla, ale nikoliv nad Zbrojovkou, která dobrý výsledek z prvního kola potvrdila. Zato ve Vršovicích se možná strhne pořádná bouřka.

Preview: Zbrojovka Brno - Bohemians 1905

V pondělní dohrávce druhého kola se proti sobě v Brně postaví kluby, které čekají na svůj první vstřelený gól. Domácí Zbrojovka přivítá Bohemians 1905.

Brno na úvod ligy po šesti zápasech bodovalo s Jabloncem

Jablonečtí na úvod nové ligové sezony překvapivě jen remizovali s Brnem 0:0. Zbrojovka bodovala s Baumitem poprvé po šesti zápasech a potvrdila dobrou formu z přípravy, v níž ani jednou neprohrála. Domácí nepoznali pod vedením kouče Romana Skuhravého hořkost porážky ani v osmém soutěžním utkání.

Baumit Jablonec - Zbrojovka Brno 0:0

První bezbranková remíza se zrodila v Jablonci. Čerstvý vítěz českého Superpoháru a účastník předkola Evropské ligy doma nedokázali najít gólový recept na Zbrojovku Brno. Moravané si tak odvážejí ze Střelnice velice cenný bod.

Preview: Baumit Jablonec - Zbrojovka Brno

Jablonec doma na úvod nového ligového ročníku přivítá Brno. Severočeši obhajují loňskou čtvrtou příčku, kdežto hosté se umístili na 13. příčce.

V Brně pomýšlejí na klidný střed ligové tabulky

Pohybovat se v klidném středu tabulky bez záchranářských starostí touží v novém ligovém ročníku Brněnští. Pomoci by jim k tomu měla i trojice zkušených posil Marek Kaščák, Aleš Schuster, Tomáš Janotka, od níž si vedení slibuje zlepšení obrany, která byla v minulé sezoně s 53 inkasovanými brankami nejhorší v soutěži.

Olomoucký Janotka bude hostovat v Brně

Brno získalo posilu do defenzivních řad. Dres Zbrojovky bude v příští sezoně oblékat pravý obránce Tomáš Janotka, který přichází ze Sigmy Olomouc na roční hostování s opcí na případný přestup. Informaci potvrdily oba kluby na svém webu.

Schuster by se po trestu za korupci mohl vrátit do Brna

Do kádru Brna by se mohl po šesti letech vrátit stoper Aleš Schuster, který nesměl tři roky hrát za korupci. Někdejší reprezentant do jednadvaceti let zahájil v pondělí se Zbrojovkou přípravu a v kádru je na zkoušku.

Zbrojovka slavila výhrou nad Slovanem

Zbrojovka Brno porazila v přátelském utkání, kterým vyvrcholily oslavy stého výročí založení klubu, Slovan Bratislava 3:1. Slovenský mistr sice vyhrál první poločas, když vedoucí branku vstřelil z penalty argentinský obránce Ezequiel Gorisito, Zbrojovka však po změně stran otočila výsledek brankami Michala Škody, Pavla Mezlíka a Daniela Přerovského.

Nejlepší střelec Brna Švancara v klubu skončil

Zkušený útočník Petr Švancara odchází z Brna. Vedení Zbrojovky na klubovém webu informovalo o tom, že s nejlepším střelcem týmu, který měl ještě na rok smlouvu, se dohodlo na předčasném ukončení spolupráce.

Slovácko v derby zabralo a odváží si z Brna všechny tři body

Svěřencům Svatopluka Habance se podařilo odpovědět na poslední vzájemný výsledek a zejména díky skvělému vstupu do druhého dějství si z jihomoravské metropole odváží kýženou výhru 1:3. Ta Slovácko uchová na deváté příčce, zatímco soupeř zůstává třináctý.